Statystyki: Watford vs Manchester United 1:2

» 15 września 2018, 20:38 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester United zgarnął komplet punktów w starciu 5. kolejki Premier League z Watford (2:1). Czerwone Diabły o trzy punkty na Vicarage Road musiały drżeć do ostatnich sekund.
» Manchester United pokonał Watford na Vicarage Road 2:1
Pierwsza połowa była całkowicie pod dyktando piłkarzy Jose Mourinho. Bramki Romelu Lukaku i Chrisa Smallinga dały dwubramkowe prowadzenie i dobrą zaliczkę przed przerwą.

Po zmianie stron Manchester United oddał inicjatywę Szerszeniom, co zaowocowało bramką kontaktową dla gospodarzy. Od 65. minuty De Gea musiał mocno gimnastykować się w bramce Czerwonych Diabłów.

Oto najważniejsze statystyki sobotniego spotkania.

WATFORD – MANCHESTER UNITED 1:2 (0:2)
Posiadanie piłki: 42,8% – 57,2%
Strzały łącznie: 14 – 9
Strzały celne: 5 – 6
Strzały niecelne: 3 – 1
Strzały zablokowane: 6 – 2
Celność podań: 76,4% – 80,8%
Rzuty rożne: 6 – 8