Kontuzja Jonesa w meczu z Tottenhamem

» 28 sierpnia 2018, 00:37 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
Phil Jones doznał kontuzji w meczu z Tottenhamem Hotspur (0:3) na Old Trafford. Na razie nie wiadomo, ile potrwa przerwa w grze angielskiego defensora.
» Phil Jones w meczu z Tottenhamem nabawił się kontuzji w drugiej połowie spotkania
Jones w poniedziałek rozegrał swoje pierwsze spotkanie w sezonie 2018/2019. Na boisku wytrwał do 58. minuty po czym został zastąpiony przez Victora Lindelofa. Anglik nabawił się urazu ścięgna udowego.

Jones po zejściu z boiska udał się prosto do szatni Manchesteru United. Jose Mourinho pytany przez reportera Sky Sports o kontuzję swojego zawodnika odpowiedział: – Nie wiem, co ma Phil Jones. Być może chodzi o ścięgno udowe, ale jeszcze z nim nie rozmawiałem. Mamy natomiast w zespole Smallinga, Lindelofa i Erica Bailly’ego.

Manchester United kolejne ligowe spotkanie rozegra już w niedzielę. Rywalem Czerwonych Diabłów na Turf Moor będzie Burnley.

Mourinho do dziennikarzy: Uszanujcie moje osiągnięcia!
Oceny pomeczowe: Manchester United - Tottenham Hotspur 0:3

Komentarze (15)

Klimaa: Pierwszy mecz i uraz.. Ogólnie chyba trzeba zakończyć wierzyć w naszych angielskich obrońców i zacząć grać zawodnikami którzy potrafią rozegrać mecz na poziomie równym ambicjom naszego klubu.
» 29 sierpnia 2018, 21:04 #15
Fenek: Phil, Lindelof, Bailly jeden poziom. Zapowiada się wyrównana walka o miano najgorszego ŚO.
» 28 sierpnia 2018, 12:29 #14
ziomboy777: niestety, za calym szacunkiem ale z tej maki chleba chyba juz nie bedzie :/...
» 28 sierpnia 2018, 10:03 #13
Jajeczko: Gdy został kopnięty to od razu pomyślałem, że będzie miał w następnym meczu migrenę i pauza. Kilkanaście minut później uraz a dziś komentarz, że będzie pauzował.
» 28 sierpnia 2018, 08:14 #12
gaucho2015: Niech mi ktoś powie z ręką na sercu - jaki sens jest trzymać takiego piłkarza w tym klubie przez tyle lat? Jaki to ma sens? Czemu nie został sprzedany? Ludzie całe lato hejtowali mnie za krytykę w stronę naszej obrony i teraz proszę.
» 28 sierpnia 2018, 07:39 #11
dev13: Szok ile on meczy zagral juz kontuzja za ciezka liga dla niego ;)
» 28 sierpnia 2018, 07:34 #10
dlabigt23: Tak jak pisalem przed meczem ze Jones wkrótce sie polamie . Nasza obrona to dramat i Lukaku tez steasznie zawodzi . Jednak obrona daje ciała po całości i ten mecz z Brighton dobitnie to pokazał
» 28 sierpnia 2018, 06:31 #9
Wilus: Nie wiem co on jeszcze w tym klubie robi
» 28 sierpnia 2018, 04:06 #8
rizx: Co tu dużo mówić - XD
» 28 sierpnia 2018, 01:25 #7
RedsFan: Chlopak nie nadaje sie na taki klub jak United.
» 28 sierpnia 2018, 01:04 #6
TweOczyZielone: Moim zdaniem powinien przyjść jakiś "dziadek" na środek defensywy 28/30 lat, który był i jest w swoim klubie liderem, tego nam brakuje, typa który wie co to znaczy dowodzić linią obrony z boiska.
Cały czas jak oglądam mecze to ta linia obrony jest dobra, jak dla mnie, ale nie ma między całą czwórką chemi, połączenia.
Brakuje tu takiego lidera całej linii.
Może to wynika z wiecznej rotacji na środku i żaden z naszych nie poczuwa się do liderowania linią obrony, bo nie wie czy wybiegnie na boisku.
Głównym problemem jest moim zdaniem to wieczna rotacja tymi obrońcami, jasne popełnili błędy i to jak to wielu mawia "Kryminał w obronie", jednak nie ma typa na środku pokroju "tak wracam do historii" Vidicia, który panował w środku obrony nad resztą.
Nie ma lidera w środku obrony, Mou chciał ściągnąć takiego Godina czy innego "dziadka" aby mieć swój filar, a takowego u nas nie ma i nie zapowiada się, aby to się zmieniło do stycznia.
» 28 sierpnia 2018, 01:04 #5
RoniR10: "dziadek" na środek defensywy 28/30 lat hehe, to ciekawe kim jest Ronaldo ? :D
» 28 sierpnia 2018, 08:35 #4
matizek92: Jak dla mnie to po dwóch błędach siadł psychicznie i chciał zmiany. To wszystko.
» 28 sierpnia 2018, 00:41 #3
GoForWin: Klasyka gatunku.
» 28 sierpnia 2018, 00:41 #2
LearningtoFly: Pogonić z tego klubu!