Bournemouth - Man Utd 0:2. Reakcje piłkarzy w social media

» 19 kwietnia 2018, 09:18 - Autor: matheo - źródło: instagram.com
Piłkarze Manchesteru United po wygranych meczach chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Nie inaczej było po środowym zwycięstwie z Bournemouth (2:0) w Premier League.
» Piłkarze Manchesteru United mieli powody do radości po meczu z Bournemouth
Jose Mourinho mocno zamieszał podstawowym składem Manchesteru United. Portugalski menadżer dokonał aż siedmiu zmian w porównaniu do starcia z West Bromwich (0:1). Po raz pierwszy od meczu z Sevillą w wyjściowym składzie znalazł się Marouane Fellaini. – Dobry występ zespołowy – napisał Belg na Instagramie.

Wynik starcia na Vitality Stadium otworzył w pierwszej połowie Chris Smalling, który niedawno trafił także do siatki w meczu z Manchesterem City (3:2) na Etihad Stadium. – Spóźniony atak po Złotego Buta – napisał żartobliwie Smalling i dodał, że drużyna dobrze zareagowała na ostatnią porażkę z WBA.

Nemanja Matić, który na placu gry pojawił się w drugiej połowie, pogratulował kolegom z zespołu. – Dobra robota chłopaki… Teraz skupmy się na półfinale – napisał Serb, mając na myśli sobotnie starcie z Tottenhamem w FA Cup.

Juan Mata mecz podsumował krótko: – Powrót na zwycięską ścieżkę.