Pochettino: Spisaliśmy się fantastycznie

» 31 stycznia 2018, 23:35 - Autor: Rio5fan - źródło: bbc.com
Mauricio Pochettino był pełen podziwu dla swoich piłkarzy, którzy zwyciężyli 2:0 w konfrontacji z Manchesterem United.
» Mauricio Pochettino mógł być zadowolony z postawy swoich podopiecznych
Tottenham był stroną przeważającą niemal przez całe spotkanie. Gospodarze lepiej kontrolowali piłkę oraz stworzyli sobie więcej szans do zdobycia kolejnych goli.

- To był fantastyczny występ, co przełożyło się także na atmosferę w szatni. Gratuluję moim piłkarzom, ponieważ zasłużyli na pochwały. Pierwsza bramka była fantastyczna. Christian Eriksen wierzył, że nadarzy się ta sytuacja. Doradzamy młodym zawodnikom, żeby zawsze starali się przewidywać rozwój wydarzeń - stwierdził Argentyńczyk.

- Jestem zachwycony, że jesteśmy w wyścigu po czołową czwórkę. Przed nami wiele spotkań, więc musimy zachować koncentrację. Szybko strzelony gol nam pomógł i mogliśmy dominować. Zyskaliśmy więcej pewności siebie - dodał Pochettino.