PL2: Mglisty remis w starciu z Leicester City

» 18 grudnia 2017, 22:55 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Poniedziałkowe spotkanie Manchesteru United z Leicester City w ramach Premier League 2 zakończyło się remisem 1:1.
» Callum Gribbin uczcił swoje urodziny trafieniem w spotkaniu z Leicester City
Na mecz rozgrywany w Leigh Sports Village spory wpływ miały warunki atmosferyczne, a konkretnie gęsta mgła spowijająca Manchester.

Rywalizacja zaczęła się doskonale dla podopiecznych Ricky'ego Sbragii. Już w piątej minucie dalekie wyjście do piłki bramkarza gości wykorzystał Callum Gribbin, który wpisał się na listę strzelców strzałem z około 25 metrów.

Angielski pomocnik sprawił sobie tym samym świetny prezent urodzinowy, bowiem tego dnia stał się 19-latkiem.

Niestety, Czerwone Diabły nie zdołały utrzymać korzystnego rezultatu do ostatniego gwizdka arbitra. W 77. minucie Josh Knight strzelił swojego piątego gola w sezonie wykorzystując precyzyjne dośrodkowanie George'a Thomasa.

Manchester United wciąż zajmuje zatem dziesiąte miejsce w tabeli Premier League 2 z zaledwie dwoma oczkami przewagi nad strefą spadkową. Kolejnym rywalem United będzie ekipa West Hamu.