Blind i Darmian skomentowali spotkanie z FC Basel

» 22 listopada 2017, 23:33 - Autor: Rio5fan - źródło: MUTV
Matteo Darmian i Daley Blind to duet obrońców, który będzie miał na sumieniu utratę przez Manchester United bramki w spotkaniu z FC Basel.
» Daley Blind nie zdążył z kryciem przy jedynej bramce dla FC Basel
To właśnie wspomniana dwójka nie zdołała przypilnować rywali we własnym polu karnym, co skończyło się wyjazdową porażką 0:1.

- Uważam, że w drugiej połowie zaliczyliśmy kilka wzlotów i upadków. Rywale stworzyli dobrą sytuację, dośrodkowali w pole karne, a ja byłem spóźniony z kryciem - stwierdził Blind.

- Mamy wystarczająco dużo komfortu w swojej grupie, więc sobie poradzimy. Druga połowa nam nie wyszła i musimy to zaakceptować. Powinniśmy ciężko pracować każdego dnia, tak jak do tej pory - dodał Holender.

O szybką rehabilitację Manchesteru United zaapelował także Matteo Darmian.

- Sądzę, że w pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze. Nie potrafiliśmy jednak strzelić gola, a w końcówce jednego straciliśmy. Wracamy do Manchesteru z porażką. Musimy się zregenerować, myśleć pozytywnie i skupić na najbliższym meczu.