Mauricio Pochettino: Zasłużyliśmy na więcej

» 28 października 2017, 16:56 - Autor: Rio5fan - źródło: Sky Sports
Mauricio Pochettino opuścił Old Trafford ze sporym niedosytem po porażce Tottenhamu z Manchesterem United (0:1).
» Argentyńczyk znów musiał uznać wyższość José Mourinho
Hugo Llorisa jako jedyny pokonał wprowadzony na boisko w drugiej połowie Anthony Martial.

- Szkoda, że przegraliśmy, ponieważ mecz był wyrównany. Było trudno, choć oba zespoły stwarzały sobie sytuacje. Jestem przekonany, iż zasłużyliśmy na więcej. Jestem dumny ze swoich piłkarzy. W ostatnich minutach popełniliśmy błąd, ale zespół zaciekle walczył i zasłużył na więcej - stwierdził szkoleniowiec Tottenhamu.

- W futbolu błędy się zdarzają, więc nie ma miejsca na obwinianie konkretnych piłkarzy. Nie możemy już zmienić wyniku tego spotkania. Musimy się otrząsnąć i iść dalej. Uważam, że do momentu utraty bramki, mieliśmy przewagę. Nie możemy myśleć zbyt dużo o błędach. Przed nami kolejny mecz w środę.

- Trzymaliśmy się bardzo dobrze. Kontrolowaliśmy ofensywnych graczy United. Tylko w krótkim okresie drugiej połowy rywale zyskali przewagę. Mieliśmy piłkę i bardziej dominowaliśmy. Dlatego dla mnie mecz był wyrównany. W tego typu spotkaniach jeden błąd oznacza porażkę - dodał Pochettino.

Jones: Cały zespół pracuje w defensywie
Mourinho wyjaśnia swój gest po meczu z Tottenhamem

Komentarze (16)

Klimaa: Mecz stał na wyrównanym poziomie ale ostatecznie to Tottenham popełnił błąd i udało nam się wygrać. Oczywiście gdyby padł remis moglibyśmy jedynie winić siebie za zbyt konserwatywną grę.
» 29 października 2017, 23:38 #16
uzil25: Komentarz zedytowany przez usera dnia 29.10.2017 18:37

Absolutnie nie zgadzam się. Byliśmy lepszym zespołem. W takich spotkaniach liczą się detale i te też zadecydowały o naszym wspaniałym i jakże istotnym zwycięstwem.

Początek 1 połowy dla nas. Od tej 15 min do przerwy to Tottenham dominował. 2 połowa była już jednak nasza. Petarda Valencii, parada Llorisa po strzale Lukaku, obita piłka od słupka po strzale Belga i gol Martiala.
Totki miały najlepszą szansę przy strzale Alliego i bodaj Alderweirelda po strzale glową, który z łatwością wyłapał De Gea. Same sytuacje na to wskazują.

Mauricio musi powiedzieć co powiedział ponieważ tego wymaga sytuacja w wielkim klubie przed takim starcie jak te z Realem.
» 29 października 2017, 18:30 #15
SweetDarkness: Druga porażka Kogutów z rzędu. Niby jedna to puchar rezerwami, ale u siebie i z prowadzenia 2:0.
Wiadomo jak ostry jest grudzień w Anglii więc miejmy nadzieję, że z czołówką Totki zaliczą same remisy.
» 29 października 2017, 13:35 #14
ax1d: De Gea miał 2 obrony w całym meczu. Lloris miał 4, plus słupek, plus bramka. No to faktycznie "wyrównane" ;)
» 29 października 2017, 01:40 #13
lukasz1985: druga polowa znacznie lepsza w naszym wykonaniu, duzo strat i niedokladnych podan ale za to widac bylo ze chlopaki walczyli
» 28 października 2017, 18:37 #12
Tykariew: Mecz był wyrównany, bo Pochettino dostał tylko 1:0 a nie 3:0. Heh, komu on to opowiada, chyba swoim grajkom, a to bardzo źle dla nich, zamiast im zrobić "suszarkę" po meczu, to mówi że zasłużyli tutaj conajmniej na remis :)
Nigdy nie miałem go za jakiegoś wybitnego trenera, a to co Mourinho o nim mówi to chyba z grzeczności, albo żeby utwierdzić go w jego fałszywych przekonaniach :)
» 28 października 2017, 18:10 #11
walentos: Nie przesadzaj. Trzeba przyznać że potrafi wyciągnąć z zawodników Tottenhamu to co najlepsze jak również zbudować z niczego bardzo silny skład. Oprócz tego mimo braku sukcesów potrafi zatrzymać wielkie nazwiska w klubie. Przed jego przyjściem Totteham był regularnie wykupywany i bił się o top 5. Teraz występują w LM i liczą się w walce o mistrza bardziej niż Liverpool i Arsenal.
» 28 października 2017, 22:30 #10
trelemo: Prawda jest taka ze jesli.pogba nie wrocilby do konca sezonu w man utd a w totenhamie do konca sezonu nie wrocilby hary kejn to koguty bylyby w tabeli wyzej niz my.
» 28 października 2017, 17:45 #9
Kalina: Komentarz zedytowany przez usera dnia 28.10.2017 17:47

WTF?!

Jaka prawda typie? Wez przeczytaj to co napisales
» 28 października 2017, 17:46 #8
trelemo: Nie ma co sie ekscytowac. Trzeba pisać obiektywnie. Totenham powinienbyl wygrac. Byli lepsi a my skuteczniejsi.
» 28 października 2017, 18:03 #7
kckMU: To kolejny marny troll - wystarczy poczytać inne komentarze. Ale dopiero 0/5, więc będzie walił łbem w klawiaturę przez tygodnie.
» 28 października 2017, 18:21 #6
esu: Grali bardzo dobrze, ale przewage w meczu to moze mieli 20 minut max. Reszta meczu zdominowana przez nas.
» 28 października 2017, 17:19 #5
Manuel11: No tu sie pan trener przeliczyl zasluzyli gora na remis i to najwyżej w pierwszej polowie bo w drugiej praktycznie nie istnieli...
» 28 października 2017, 17:10 #4
zbyszek7: Sluchaj granie ofensywnego piekneho futbolu nie wiaze sie z zaslugiwaniem na cos wiecej. Na cos wiecej zasluguje druzyna ktora na dany mecz ma odpowiednia taktyke. Ty masz wiele wspolnego z Kloppem grajcie pieknie do przodu atrakcyjnie I przede wszystkim atakujcie a moze uda wam sie wygrac I dlatego z leszczami u siebie wygrywacie ale z Mourinho na Old Trafford nie zrobicie nic bo jego taktyka was zjada Dziekuje czesc
» 28 października 2017, 17:04 #3
trelemo: Nie zgadzam się. Mecz totenham real pokazal sile tej druzyny. Totenham gral ladnie i dobrze wymieniali podania. Jeden mankament ze nie mieli nikogo z przodu kto wykonczyl by akcje.
» 28 października 2017, 17:11 #2
Spadkobierca: To zabawne, bo większość z Was jechała po Mourinho, gdy w ten sam sposób trenował Real czy Chelsea, a teraz chwalicie to u siebie. Zresztą wciąż ciśniecie po innych klubach za to, że nie liczy się jakoś futbolu, a wynik, grając z identyczną mentalnością.
» 28 października 2017, 17:19 #1