U-18: Kolejne wysokie zwycięstwo United

» 23 października 2017, 12:18 - Autor: Rio5fan - źródło: manutd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 18 strzeliła rywalom sześć goli w drugiej ligowej kolejce z rzędu. Przed tygodniem ofiarą Czerwonych Diabłów padła ekipa Wolverhampton, natomiast w ten weekend wyższość podopiecznych Kierana McKenny musiało uznać Middlesbrough.
» Młode Czerwone Diabły dopisały do swojego dorobku następne trzy punkty
Spotkanie rozgrywane na terenie Aon Training Complex przyniosło mnóstwo emocji i zakończyło się rezultatem 6:2 dla gospodarzy.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Stephen Wearne, który wpakował piłkę do siatki po rzucie wolnym i zgraniu piłki przez partnera z zespołu.

Czerwone Diabły doprowadziły do wyrównania już trzy minuty później. Nishan Burkart popisał się doskonałą solową akcją i precyzyjnym dograniem do Lee O‘Connora.

Następnie Burkart sam dwukrotnie pokonał bramkarza rywali, a jego bramki przedzieliło trafienie
Stephena Walkera z Middlesbrough.

Później kolejne ciosy wyprowadzali już tylko gospodarze. W 73. minucie rywalizacji Aidan Barlow posłał w pole karne dośrodkowanie, które ostatecznie zamieniło się w strzał, z którym nie poradził sobie golkiper Boro.

Dziewięć minut później piłkę do siatki skierował Dylan Levitt, a wynik w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry ustalił Lee O‘Connor.

Drugie zwycięstwo ligowe z rzędu pozwoliło Manchesterowi United awansować na trzecie miejsce w tabeli. Czerwone Diabły tracą jeden punkt do Derby County i Manchesteru City. Kolejnym rywalem United będzie zajmująca dziesiątą lokatę ekipa Sunderlandu.