Oceny pomeczowe: Stoke City - Manchester United 1:1

» 22 stycznia 2017, 10:19 - Autor: matheo - źródło: MEN, DevilPage.pl
Manchester United w ostatnich minutach uratował remis w starciu 22. kolejki Premier League ze Stoke City (1:1). Bramkę na wagę punktu zdobył dla Czerwonych Diabłów Wayne Rooney. Kto został oceniony najwyżej, a kto najniżej w sobotnim spotkaniu? Oto noty wystawione przez dziennikarzy Manchester Evening News i użytkowników DevilPage.pl.
» Wayne Rooney jako jeden z nielicznych zawodników United może być zadowolony ze swojego występu w meczu ze Stoke
David de GeaDavid de Gea
Krótki słupek to jego pięta achillesowa. Nie był jednak w stanie powstrzymać rykoszetu Juana Maty, który dał prowadzenie Stoke.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.06

Antonio ValenciaAntonio Valencia
Przysnął przy bramce dla Stoke zaledwie dzień po tym, jak Mourinho nazwał go najlepszym prawym obrońcą na świecie. Niekonsekwentny w ataku.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 7.16

Phil JonesPhil Jones
Grał tak, jakby prosił Marcosa Rojo o to, aby ten zszedł z trybun i pomógł mu na boisku. Drugi z rzędu niepewny występ.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 6.03

Chris SmallingChris Smalling
Wygląda na zawodnika, który zamyka oczy i ma nadzieję, że piłka trafi w jego głowę. Przy otwierającym golu dla Stoke przegrał pojedynek z Crouchem. Notuje spadek formy.
MEN: 4/10 DevilPage.pl: 5.42

Daley BlindDaley Blind
Bardziej pro aktywy na lewej stronie w ataku niż Matteo Darmian.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 6.04

Marouane FellainiMarouane Fellaini
Wykazywał największe chęci przez pierwsze 30 minut niż ktokolwiek z United. Kilka razy przetestował bramkarza Stoke. Poświęcony przez Mourinho, aby nadać grze większej płynności.
MEN: 6/10 DevilPage.pl: 5.55

Ander HerreraAnder Herrera
Aktywny, ale bez wpływu na grę. Nie wspierał ataków Manchesteru United.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.5

Juan MataJuan Mata
Był rozkojarzony przez samobójczego gola. Zmarnował setkę i nie miał wpływu na grę. Miał szczęście, że nie zszedł pierwszy z boiska.
MEN: 3/10 DevilPage.pl: 3.23

Paul PogbaPaul Pogba
Zaczął nieudolnie, ale zakończył mocno pierwszą połowę. Miał pecha, że nie wyrównał stanu rywalizacji. Stać go na więcej.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.11

Henrich MychitarianHenrich Mychitarian
Kilka razy się ożywił, kiedy został przesunięty do środka. Poniżej oczekiwań, jeśli weźmiemy pod uwagę jego grę w grudniu.
MEN: 5/10 DevilPage.pl: 4.32

Zlatan IbrahimovićZlatan Ibrahimović
Zmarnował doskonałą sytuację, aby wyrównać. Miało to wpływ na jego późniejsze decyzje.

Komentarze (14)

Klimaa: Zlatan nie był sobą - miał okazję aby trafić do siatki ale w kluczowym momencie wolał podawać zamiast zrobić to co umie najlepiej. Duży minus także dla Pogby który był mało skuteczny w środku pola. Obaj zawodnicy do poprawy w kolejnym meczu.
» 22 stycznia 2017, 22:35 #14
przemcio94: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2017 13:14

Coo? Rashforda po wejsciu na boisko ZUPELNIE nie bylo widac. Co to ma byc za opis "przedsiebiorczy i konkretny" Mętlik w glowie
» 22 stycznia 2017, 13:13 #13
rm900502: Czy wam też się wydaje, że jakbyśmy wykorzystali np. dwie sytuacje bramkowe to oceny wszystkich zawodników skoczyłyby o 1-2 oczka?
» 22 stycznia 2017, 11:41 #12
szturm: No i właśnie dlatego są takie niskie.
» 22 stycznia 2017, 14:11 #11
Fugas: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2017 14:26

Dlatego zlatan, pogba i miki powinni dostać po 1. A mata -1
» 22 stycznia 2017, 14:25 #10
simsonson: Nie rozumiem ludzi oddających tutaj głosy... Pogba 4.11, Rooney 8.42 .. Prawda jest taka, że Rooney strzelił owszem gola, uratował nam 1 pkt, lecz to nie był zapewne strzał, a dośrodkowanie, ale bramka jest najważniejsza i dziękujmy mu za to. Lecz każdy normalny kto ogolądał to po wejściu Rooneya było to zawsze ostatnio, hamulec, stop, straty piłki, przez te minuty na boisku zasługiwał na ocenę nie więcej niż 2, lecz bramka i zaraz się zrobiło 8.42, śmieszne ;] Oddaliśmy 24 strzały, szkoda, że tylko 1/3 w światło bramki, lecz okazje mieliśmy dobre. Pogba 4.11 to smiech na sali. Dalej chyba dzieci przeżywają rękę z liverpoolem, Pogba z minuty na minutę lepiej grał, jako jedyny jak zawsze ciągnął do przodu, był blisko bramki, ale zawsze coś, jak nie słupek to bramkarz :D Rasfhord bardzo dobra zmiana, szybki i dynamiczny, ale słabsza nota od Rooneya, bo nie zdobył bramki. Dziękujemy Rooneyowi za bramkę i za to co zrobił dla United, lecz Rooney jest za słaby nawet na ławkę rezerwowych, jest 3-5 do wejścia zależy od meczu i przeciwnika. 2 bramka ligowa, śmiech na sali :D Zagra 1/10 meczy przyzwoicie, tak jak Lingard, to niestety za mało na United, jezęli chcemy być na szczycie. United musi dysponowac kadra, która zagra nie 1/10 meczy dobrze, a zagra 8/10 meczy dobrze. Ale to oczywiście moje zdanie, szanuje Rooneya za to co zrobił, lecz aktualnie do 2 sezonów jest hamulcem tylko w United, a czasem przebłyski tego nie zmienią bo to za mało na tyle meczy ... Szkoda.
» 22 stycznia 2017, 10:57 #9
2Fast4You: za używanie ;] w takim kontekście powinni skazywać na 10 lat gułagu
» 22 stycznia 2017, 12:09 #8
Sideswipe: Ja wiem, że Rooneyowi ostatnio rzadko wychodzi cokolwiek ale jeśli ktoś mysli, że Wazza kopiac tak mocno piłkę wczoraj miał zamiar wrzucać to jak dla mnie jest to szukanie dziury w całym i powielanie głupot typu "Rooney się skończył". Ludzie, przecież to wciąż ten sam Wayne, on nie ma Alzheimera, nie ma 80 lat i wie co robi.
» 22 stycznia 2017, 12:29 #7
Marti24: Miki oraz Pogba tylko punkt więcej od Maty... Oni jedyni starali się ciągnąć grę.
Smalling jest kiepski. Ten mecz pokazał po raz kolejny, że błędem było niekupienie Otamendiego. Gość by super pasował i potrafi grać głową. Smalling z kolei przy rzucie rożnym od dwóch lat każdą piłkę posyła nad bramkę, nie licząc meczu z Leicester.
PS Blind chyba stracił moc w lewej nodze...
» 22 stycznia 2017, 10:37 #6
Neymar12: Otamendi jest równie elektryczny jak Smoła. Problemem nie jest jego gra głową tylko samo wykonywanie SFG
» 22 stycznia 2017, 10:52 #5
Sideswipe: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2017 12:56

Jak można czepiać się Smallinga jednocześnie chcieć za niego Otamendiego? :D
» 22 stycznia 2017, 12:55 #4
piter100000: Mata dostaje od MEN 3, a Zlatan 5. nie rozumiem tego jeden i drugi na 3 zasłużył. Herrera za wczoraj też ocene niżej powinien dostać
» 22 stycznia 2017, 10:29 #3
Neymar12: Komentarz zedytowany przez usera dnia 22.01.2017 10:36

Mata zasłużył na znacznie niższą za zmarnowanie setki po podaniu Zlatana. Piłkarz na poziomie League Two musi coś takiego strzelić
» 22 stycznia 2017, 10:36 #2
2Fast4You: Jesse Lingard