"Suszarka została użyta po raz pierwszy w tym sezonie"

» 13 września 2016, 06:58 - Autor: matheo - źródło: The Sun
W przerwie meczu z Manchesterem City (1:2) po raz pierwszy w tym sezonie w szatni Manchesteru United można było usłyszeć tzw. suszarkę. Jej autorem nie był jednak Jose Mourinho – informuje dziennik The Sun.
» Jose Mourinho musiał uspokajać swoich piłkarzy w przerwie meczu z Manchesterem City
Krzyki w szatni to sprawka zawodników Manchesteru United, którzy mieli sporo uwag do swojej gry w pierwszej części derbowego starcia.

– Suszarka została użyta po raz pierwszy w tym sezonie. Tym razem nie miało to jednak nic wspólnego z Jose – mówi na łamach The Sun anonimowy informator.

– Słychać było jak piłkarze krzyczą i kłócą się między sobą w przerwie spotkania. Jose zdecydował, że przez kilka minut pozwoli im upuścić trochę pary.

– Później uspokoił całą sytuację i powiedział, że muszą być spokojniejsi, bo inaczej druga połowa będzie wyglądać jeszcze gorzej.

– Kto wie, co by się działo, gdyby Zlatan Ibrahimović nie dostał tego prezentu pod koniec pierwszej połowy – dodaje anonimowy informator.

Matteo Darmian na celowniku Chelsea
Jose zdradza kulisy sprowadzenia Pogby na OT

Komentarze (16)

Klimaa: 1 połowa była fatalna - szczególnie do momentu straty drugiej bramki. Suszarka była potrzebna i fajnie że sami zawodnicy mieli coś do powiedzenia.
» 14 września 2016, 15:12 #16
dami95: Chciałem zapytać administratorów strony dlaczego zostają usuwane komentarze? Obowiązuje na tej stronie jakaś cenzura, ograniczenie wolności słowa??
» 13 września 2016, 19:35 #15
micsie03339: Co to za suszarka, kłócili się, byli źli i dobrze. Rio mówił, że gdy nikt nie krzyczy gdy się przegrywa to znaczy, że jest źle z drużyną. Mówił też, że w United Safa to była norma.
» 13 września 2016, 17:07 #14
uzil25: Tak ma być. Jest się na określonym poziomie to trzeba go prezentować nie zależnie od przeciwności.
» 13 września 2016, 15:45 #13
Sandor: "suszarka" to za mało tu trzeba bata jakiegoś albo pałka gumowa i przywalić w szafkę zawodnika np Blinda ze wściekłością , nie chodzi o to żeby panował strach ale trzeba walczyć!.
» 13 września 2016, 15:38 #12
RedDevils4life: Ah, ten anonimowy informator. Jak dobrze, że nam wszystko podaje.
» 13 września 2016, 14:53 #11
jaratkow: "anonimowy informator" - w niektórych kręgach zwany... radosną twórczością
» 13 września 2016, 15:53 #10
RedDevils4life: Ironia gościu...
» 14 września 2016, 17:26 #9
marchewa11: Jak by wszystko wygrywali to by zrobiło się nudno. Może jeszcze nie grają super ale przynajmniej parę razy się poderwałem z kanapy oglądając mecz,a za LVG to co najwyżej poderwałem się z kanapy by się iść odlać. Myślę że trzeba im trochę czasu i będzie dużo lepiej. Z City jak by zagrali od pierwszej minuty tak jak W drugiej połowie to wynik był by lepszy,jedną jaskółka wiosny nie czyni więc przegraną z City to jeszcze nie pora by się martwić.
» 13 września 2016, 13:30 #8
karolmanu3: Anonimowy informator- i wszystko jasne :-)
» 13 września 2016, 09:28 #7
Fumfel: Anonimowym informatorem The Sun jest zapewnie sam autor artykułu, który sobie to wymyślił, żeby coś na chleb zarobić.
» 13 września 2016, 08:05 #6
RedArmy: Tia albo ten anonimowy informator wgl nie istnieje byle tytuł był chwytliwy by szmatławca więcej się sprzedało witamy w the sun .
» 13 września 2016, 08:09 #5
mally: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zwrot "anonimowym informatorem the sun jest zapewne sam autoru artykułu" oznacza dokładnie to samo co "anonimowy informator wgl nie istnieje"
» 13 września 2016, 10:32 #4
dzodzomu: Witam wszystkich forumowiczów :) po 21 latach kibicowania United i spędzania czasu na DevilPage postanowiłem się zalogować. Co do meczu z City , myślę ,że Diabełki szybko podniosą się po tej porażce i już w czwartek będziemy na właściwym torze po kolejnym zwycięstwie :)
» 13 września 2016, 07:21 #3
RedDevil30: Witaj prawdziwy !
» 13 września 2016, 08:51 #2
manunited90: To może i ja napiszę coś po raz pierwszy, skoro jestem z United od 1999. Parę lat minęło. WITOJCIE!! I nie biadolcie, przedmówca ma rację- będzie dobrze. To nie może nie odpalić :)
» 14 września 2016, 00:03 #1