Statystyki: Manchester United - Manchester City 1:2

» 10 września 2016, 15:35 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Manchester City okazał się lepszy od Manchesteru United w 172. derbach Manchesteru. The Citizens pokonali Czerwone Diabły 2:1 po bramkach Kevina De Bruyne'a i Kelechiego Iheanacho. Gola dla gospodarzy zdobył Zlatan Ibrahimović. Jak wyglądało spotkanie Manchester United – Manchester City w liczbach? Oto najważniejsze statystyki sobotnich derbów.
» Zlatan Ibrahimović zdobył jedynego gola dla Manchesteru United w 172. derbach Manchesteru
MANCHESTER UNITED VS MANCHESTER CITY 1:2 (1:2)

Komentarze (9)

Klimaa: Szkoda że Zlatan nie strzelił drugiej bramki bo miał ku temu parę okazji. Posiadanie nie dziwi bo Guardiola lubi być przy piłce jednak początkowo nie pozwolili nam w ogóle się rozpędzić.
» 12 września 2016, 13:06 #9
TheRipper: Statystycznie nie wyglądało to tak źle. Najgorzej było w pierwszej połowie gdy City miało posiadanie na poziomie 70%. Ogólnie szkoda tego przegranego meczu, Mou czeka jeszcze wiele pracy aby poskładać ten zespół do kupy. Póki co widać poprawę ale w ofensywnie prezentujemy się miernie.
» 10 września 2016, 16:58 #8
Karas: porażka na wszystkich płaszczyznach...
» 10 września 2016, 16:51 #7
piter100000: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.09.2016 15:39

mieli większe posiadanie i dlatego wygrali
» 10 września 2016, 15:39 #6
zaluda: w takim razie w zeszłym sezonie powinniśmy być mistrzem Anglii
» 10 września 2016, 16:09 #5
UrbannLegend: Strzelili więcej bramek, dlatego wygrali.
» 10 września 2016, 16:13 #4
Kortney: Tylko oni to posiadanie mieli w dużej części na naszej połowie. A u luja klepalismy na swojej
» 10 września 2016, 16:14 #3
MU1212: Przypomina mi się Van żal
» 10 września 2016, 18:48 #2
piter100000: jaja se robie. nie bierzcie wszystkiego na poważnie
» 10 września 2016, 20:27 #1