Reprezentacje: Martial strzela, Pogba asystuje

» 2 września 2016, 07:07 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Anthony Martial zdobył swojego pierwszego gola dla reprezentacji Francji. Trójkolorowi pokonali w towarzyskim meczu Włochów 3:1.
» Anthony Martial zdobył pierwszą bramkę w swoim szóstym występie w kadrze Francji
Martial wpisał się na listę strzelców w 17. minucie. Napastnik Manchesteru United dopadł do piłki zagranej przez Paula Pogbę z własnej połowy, wbiegł w pole karne i pokonał golkipera Włochów.

Pogba zanotował asystę także przy ostatnim trafieniu dla Francuzów, którego autorem był Layvin Kurzawa.

Zadowolony ze swojego występu w kadrze Hiszpanii może być David de Gea. Bramkarz Manchesteru United zachował czyste konto w wygranym 2:0 meczu towarzyskim z Belgami. Juan Mata całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

90 minut w barwach reprezentacji Holandii rozegrał Daley Blind. Oranje w spotkaniu kontrolnym przegrali w Eindhoven z Grecją (1:2).