Van Gaal: Sędzia wpłynąl na przebieg gry

» 24 kwietnia 2016, 12:25 - Autor: Bart - źródło: Goal.com
Louis van Gaal był ogromnie zadowolony ze swoich podopiecznych po półfinałowym starciu FA Cup z Evertonem. Holender skrytykował jednak postawę arbitra głównego w drugiej połowie meczu.
» Louis krytykował po półfinale FA Cup arbitra głównego
- Uważam, że po przerwie sędzia zmienił obraz gry. Karny był zasłużony, nie kwestionuję tego. Nie zgadzam się jednak ze wszystkimi spornymi kwestiami, które arbiter rozstrzygał na naszą niekorzyść - mówił Van Gaal.

- Gdy robisz tak przez 10-15 minut, ma to ogromny wpływ na mecz. Po wyrównaniu wyniku na 1:1, pokazaliśmy naszego ducha walki.

- Spotkanie było niesamowite. Zdominowaliśmy mecz, potem rywale, a potem znowu my. Mieliśmy szczęście, że strzeliliśmy w ostatniej minucie, jednak zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone. Everton stworzył również bardzo dużo groźnych akcji - zakończył menadżer United.