Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Eden Hazard z tytułem Piłkarza Roku PFA

» 27 kwietnia 2015, 07:18 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
Eden Hazard otrzymał tytuł Piłkarza Roku przyznawany przez Stowarzyszenie Zawodowych Piłkarzy (PFA). Piłkarz Chelsea w głosowaniu zawodników wygrał z Davidem de Geą i Harrym Kane'em.
Eden Hazard z tytułem Piłkarza Roku PFA
» Eden Hazard został wybrany Piłkarzem Roku przez innych zawodników grających w Anglii
– Jestem bardzo szczęśliwy. Pewnego dnia chcę być najlepszy, a w tym sezonie grałem bardzo dobrze. Chelsea też grała bardzo dobrze – stwierdził Hazard.

– Nie wiem, czy zasłużyłem na zwycięstwo, ale na pewno to miłe. Dobrze jest być wybranym przez piłkarzy. Oni wiedzą wszystko o futbolu. To fajne wyróżnienie. Jestem bardzo szczęśliwy.

Tytuł Młodego Piłkarza Roku przypadł Harry'emu Kane'owi, który w tym sezonie ma już na swoim koncie 30 bramek we wszystkich rozgrywkach.

« Poprzedni news
Ferguson: Chcę, aby ktoś pobił moje rekordy w United
Następny news »
Fellaini: Nigdy nie straciłem na jakości

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (28)


Hardwell: psychofani hazarda mają czym się jarać
» 27 kwietnia 2015, 19:59 #23
Joker7: buhahahah byli lepsi od niego w tym sezonie ...
» 27 kwietnia 2015, 18:56 #22
uzil25: Gość jest chyba najlepszym dryblerem na świecie, chodzi mi o 5 czołowych lig świata. Przyspieszenie, stop, drybling, kontrola nad piłką, szybkość, pomysł, kreatywność i wykonanie no wszystko co tu dużo mówić. Paru bije od niego więcej goli i ma więcej asyst ale dla mnie jest od nich lepszy, porównując to jaki mają wpływ na losy meczu i jak drużyny są uzalznione od swoich czołowych graczy to chyba jest najlepszy.
» 27 kwietnia 2015, 16:15 #21
PLDan11: I pomyśleć, że Kagawa miał z nim konkurować, gdy United i Chelsea w tym samym oknie transferowym ich brali...
» 27 kwietnia 2015, 15:18 #20
Taurus: De Gea był nominowany do tytułu piłkarza roku i młodego piłkarza roku, jak z piłkarzem roku całkowicie się zgadzam co do Hazarda bo jest świetny, ale jakoś z Kane'em nie bardzo, co musiałby zrobić De Gea? Bardzo duża zasługa Davida, że jesteśmy w top4, wiele razy ratował nam tyłek o wadze 1 albo nawet 3 punktów!
» 27 kwietnia 2015, 11:51 #19
RonaldoNaniBack: Zwracam honor... nie zauważyłem że chodzi o PL, ale i tak jestem zdania że De Gea powinien ją w tym sezonie dostać on jest całą naszą defensywą, gdyby nie on to byśmy walczyli o Lige Europy jak Loserpool
» 27 kwietnia 2015, 11:29 #18
slaweknh: Ciezki byl wybor z trojki DDG,Hazard i Kejn:-)Mysle,ze nie mozna miec do nikogo zalu ze to Belg wygral.
» 27 kwietnia 2015, 11:22 #17
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 27.04.2015 11:18

No zrobil w Chelsea roznice, bez niego ich ofensywa praktycznie nie istnieje. Liczylem, ze taka roznice w meczach bedzie u nas robil ADM, jednak no coz, moze w nastepnym sezonie...
» 27 kwietnia 2015, 11:18 #16
Kopec91: Po to, że DDG był jednym z trzech nominowanych?
» 27 kwietnia 2015, 10:24 #15
Marfik: @Nismo czyli nie obchodzi Cię to czy de Gea został wybrany piłkarzem roku?
» 27 kwietnia 2015, 10:39 #14
Marfik: Bo ten typ wygrał z Davidem, a de Gea, jakbyś nie wiedział, jest naszym zawodnikiem...
» 27 kwietnia 2015, 20:58 #13
Kopec91: @Marfik, nie ma sensu mu tłumaczyć...
» 27 kwietnia 2015, 21:12 #12
Kopec91: Z tym Smallingiem to dałeś do pieca :P
» 27 kwietnia 2015, 10:24 #11
Muuuuuuuuuuu: Najlepszy zawodnik najlepszej drużyny. Pewnie, że DdG i Kane byli świetni ale Eden zrobił tą różnicę i pociągnął Chelsea do tytułu. Może za rok będzie to ktoś od nas:)
» 27 kwietnia 2015, 09:33 #10
RonaldoNaniBack: Nie wiem za co on to niby dostał, Ronaldo ma kosmiczny sezon a on dostaje nagrodę najlepszego piłkarza... nawet w Lidze Mistrzów już nie są przynajmniej dobrze że nie Messi
» 27 kwietnia 2015, 09:13 #9
Keravnos: Daj spokój Marcin, nie karm trolla.....
» 27 kwietnia 2015, 09:29 #8
PrawdziwyFerdas: ronaldo to zasluzyl na tytul najwiekszej cioty futbolu nie tylko tego sezonu ale calej historii. do pięt nie dorasta Messiemu chociaż teżÂ za nim nie przepadam ale trzeba oddać że Messi coś potrafi a żeluś tylko dostawiać noge albo wymuszać karne
» 27 kwietnia 2015, 10:29 #7
Marfik: Real mógłby zrobić w końcu coś pożytecznego i go kupić.
» 27 kwietnia 2015, 08:39 #6
Rotx: Obecnie TOP 5 na świecie, ktoś kto w każdym zespole robi różnice i zasłużenie wygrał tą nagrodę.
» 27 kwietnia 2015, 07:57 #5
brylaantowy: kiedy Chelsea i Arsenal odrabiają swoje mecze?
» 27 kwietnia 2015, 07:57 #4
Rotx: w środku tego tygodnia
» 27 kwietnia 2015, 07:58 #3
Kortney: Rotx niestety nie masz racji. W tym tygodniu odrabiają mecze liverpool wtorek a Chelsea środa. Arsenal swój mecz odrabia 20 mają czyli po meczu z nami:-)
» 27 kwietnia 2015, 09:41 #2
ManchesterUtd: Zasłużenie, dzięki niemu Chelsea ma mistrzostwo.
» 27 kwietnia 2015, 07:31 #1