Wypożyczenia: Debiut Jamesa w Huddersfield

» 6 kwietnia 2015, 11:20 - Autor: Rio5fan - źródło: DevilPage.pl
Po emocjach związanych ze starciem Manchesteru United z Aston Villą czas na cotygodniowe podsumowanie wyczynów piłkarzy wypożyczonych z klubu z Old Trafford.
» Reece James od razu wskoczył do wyjściowego składu Huddersfield
Dinamo Zagrzeb zremisowało na wyjeździe z Rijeką 2:2. Ángelo Henríquez grał od pierwszej do ostatniej minuty, lecz nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

Bolton podzielił się punktami z Blackpool (1:1). W bramce gospodarzy stał Ben Amos, natomiast Saidy Janko nie zmieścił się w kadrze meczowej.

Ben Pearson zaliczył kolejny mecz w pełnym wymiarze czasowym w barwach Barnsley, lecz jego drużyna przegrała u siebie z Sheffield United 0:2.

Real Madryt Castilla przywiózł trzy punkty ze stadionu Conquense (2:0). Guillermo Varela grał przez 90 minut.

Pierwszy zespół Królewskich zdemolował Granadę zwyciężając na Estadio Santiago Bernabéu aż 9:1. Javier Hernández pojawił się na murawie w 61. minucie spotkania, ale nie zdobył gola.

Ekipa Paços de Ferreira zdołała uzyskać remis w starciu ze Sportingiem (1:1). Nani grał przez cały mecz, a w 26. minucie obejrzał żółtą kartkę.

Tom Cleverley ze względów regulaminowych nie mógł wziąć udziału w spotkaniu Aston Villi z Manchesterem United.

Starcie Sheffield Wednesday z Huddersfield zakończyło się remisem 1:1. Will Keane nadal dochodzi do pełnej sprawności po kontuzji kolana, natomiast w drużynie gości zadebiutował Reece James.