Prywatno¶ć na

M¦ 2014: Epizod Chicharito, bramkarz bohaterem Meksyku

» 17 czerwca 2014, 23:01 - Autor: matheo - Ľródło: DevilPage.pl
Javier Hernandez wszedł na boisko w meczu M¦ 2014 pomiędzy Brazyli± a Meksykiem (0:0), ale nie odmienił losów rywalizacji na Estadio Castelao. Bohaterem meczu został meksykański bramkarz Guillermo Ochoa.
» Javier Hernandez nie odmienił losów meczu Brazylia - Meksyk
Chicharito spotkanie z gospodarzami mundialu, zgodnie z przewidywaniami dziennikarzy, rozpocz±ł na ławce rezerwowych. Napastnik Manchesteru United pojawił się na placu gry dopiero w 73. minucie, zmieniaj±c Peraltę.

Hernandez oddał jeden niecelny strzał na bramkę Julio Cesara. Meksykanin raz próbował też efektownie uwolnić się spod opieki Thiago Silvy, ale Brazylijczyk nieprzepisowo powstrzymywał Chicharito, za co obejrzał żółt± kartkę.

Najlepszym piłkarzem na boisku był Guillermo Ochoa. Golkiper El Tri kilkukrotnie popisywał się fantastycznymi paradami po strzałach Neymara czy Thiago Silvy.

Po dwóch kolejkach M¦ 2014 reprezentacje Brazylii i Meksyku maj± na swoim koncie po cztery punkty.

Oko na Mundial – odcinek 1: Daley Blind
Real musi odpu¶cić, Januzaj nie jest na sprzedaż

Możliwo¶ć komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (10)

ferdas: Balem sie ze znowu sedzia wypaczy wynik meczu na korzysc Canarinhos ale na szczescie zachowal poziom i Meksyk prawdopodobnie wyjdzie z grupy z czego sie bardzo ciesze, bo obok Holandii to wlasnie im kibicuję i trzymam kciuki zeby Portugalia nie wyszla z grupy, niby jest tam Nani ale zalezy mi zeby Ronaldo byl wielkim przegranym mistrzostw, nie cierpie go, Messiego z reszta rowniez ...
» 18 czerwca 2014, 12:35 #8
kap86: Wielkie brawa dla sędziego który stworzył ¶wietne widowisko.
» 18 czerwca 2014, 11:40 #7
TomcioGGMU: Meksyk był dużo lepszy :D
» 18 czerwca 2014, 09:45 #6
Vaxiu: Pod jakim wzgledem byl lepszy ? Zagrali bardzo solidnie w obronie i to tyle co zrobili w tym meczu.
» 18 czerwca 2014, 13:07 #5
Diabelred: Bramkarz Meksyku swietny mecz. Swoja droga kto by przypuszczal, ze w ciagu 4 lat Chicharito z podstawowego napastnika stanie sie tylko zmiennikiem w reprezentacji grajacym ledwo po 15 minut. Jednak Groszek sam jest sobie winien. Napewno selekcjoner powiedzial mu, ze jesli nie bedzie u nas regularnie grac, to nie bedzie grac tez w reprezentacji. Jakby Meksykaninowi zalezalo, na grze w pierwszym skladzie na MS, to zrobilby tak jak Mata, czyli odszedl do klubu, w ktorym moglby liczyc na regularna gre. Juan jakby zostal w Chelsea i dalej grzal lawke, to pewnie nawet na MS by sie nie zalapal.
» 18 czerwca 2014, 00:15 #4
ValenciaMOTM: Groszek dzi¶ ładnie walczył. W następnym meczu powinien dostać przynajmniej 25-30 minut.
» 17 czerwca 2014, 23:16 #3
TraN: Silva to powinien czerwon± dostać za ten w¶lizg, ale wiadomo- Brazylia.
» 17 czerwca 2014, 23:02 #2
Vaxiu: Nie powienien bo Silva nie byl ostatnim zawodnikiem w obronie.
» 18 czerwca 2014, 13:05 #1
Wszystkie komentarze s± własno¶ci± ich twórców. Serwis DevilPage.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialno¶ci za tre¶ci komentarzy. W przypadku nagminnego łamania zasad netykiety osoby będ± banowane bez możliwo¶ci odwołania.