Wypożyczenia: Bez błysku Czerwonych Diabłów

» 21 kwietnia 2014, 02:25 - Autor: Rio5fan - źródło: Livesports.pl
Sezon 2013/2014 wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Oznacza to, iż powoli kończą się wypożyczenia piłkarzy Manchesteru United. Sprawdźmy, jak spisywali się oni w świąteczny weekend.
» Żaden z piłkarzy wypożyczonych z Manchesteru United nie wyróżnił się w okresie świątecznym
Fiorentina uległa na własnym stadionie Romie 0:1, a Anderson spędził kolejne spotkanie na ławce rezerwowych.

W takich samych rozmiarach Real Saragossa pokonał w siebie Real Jaén. W podstawowym składzie gospodarzy znalazł się Ángelo Henríquez, który został zmieniony po godzinie gry.

Prawdziwego blamażu doznała ekipa Paços de Ferreira, która na własnym stadionie poległa w starciu z Nacional tracąc aż pięć goli. Bébé grał od pierwszej do ostatniej minuty.

Charlton Athletic bezbramkowo zremisował u siebie z Boltonem 0:0. Davide Petrucci znalazł się na ławce rezerwowych, lecz nie otrzymał szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Ekipa Nottingham Forest triumfowała 1:0 w starciu z Birmingham City. Tom Thorpe znalazł się w podstawowym składzie gości, Federico Macheda pojawił się na placu gry w 59. minucie, a Tyler Blackett nie zmieścił się do kadry meczowej.

Zespół Burton bez większych problemów rozprawił się z Hartlepool United 3:0. Jack Barmby wszedł na boisko w 68. minucie.

Podziałem punktów zakończyła się konfrontacja Huddersfield z Brighton. Jesse Lingard grał niemal przez całe spotkanie, ale nie zdołał wpisać się na listę strzelców.

1:1 to także rezultat potyczki Morecambe ze Scunthorpe. Liam Grimshaw znów nie znalazł się nawet w kadrze meczowej.

Bez goli na Ewood Park w meczu Blackburn Rovers - Yeovil Town. Zarówno Michael Keane, jak i Tom Lawrence spędzili na boisku pełne 90 minut.

Nick Powell pojawił się na placu gry w 73. minucie rywalizacji Wigan z Reading. Atleci pewnie wygrali 3:0.

Carlisle United na własnym terenie zremisowało z Walsall 1:1. Sam Byrne wszedł na murawę na pięć minut przed końcowym gwizdkiem.

Sam Johnstone nie zdołał zachować czystego konta w spotkaniu Doncaster Rover - Derby County. Zespół angielskiego golkipera zainkasował dwie bramki i nie zdołał odpowiedzieć żadnym trafieniem.

Do podziału punktów doszło również w Cardiff, gdzie miejscowe City zremisowało ze Stoke 1:1. Wilfried Zaha pojawił się na boisku po godzinie gry.

Ekipa Queens Park Rangers przegrała na wyjeździe z Leicester City 1:0. Will Keane cały mecz spędził na ławce rezerwowych.