Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Yorke: United stać na zwycięstwo w Lidze Mistrzów

» 20 marca 2014, 20:13 - Autor: birdman07 - źródło: Sky Sports
Były wielki napastnik Manchesteru United, Dwight Yorke wierzy w sukces swojego byłego klubu w rozgrywkach Ligii Mistrzów.
Yorke: United stać na zwycięstwo w Lidze Mistrzów
» Dwight Yorke jest zdania, że jeśli Czerwone Diabły pokażą tyle pasji i zaangażowania mogą zwyciężyć w prestiżowych rozgrywkach.
Yorke sięgnął z Czerwonymi Diabłami po to prestiżowe, europejskie trofeum w roku 1999, w którym po dramatycznym meczu Manchester United pokonał Bayern Monachium 2:1. Były reprezentant Trynidadu i Tobago uważa, że jeśli podopieczni Davida Moyesa będą regularnie prezentować taką formę, jak w ostatnim meczu z Olympiakosem Pireus, są w stanie odnieść sukces w Champions League.

- Manchester United, który oglądaliśmy wczoraj był pełen energii i pasji. Drużyna Moyesa jest doświadczona i wie jak wygrywać w Lidze Mistrzów. Jako fan Czerwonych Diabłów ciągle chcę oglądać takie zwycięstwa jak to wczorajsze. Moim zdaniem David Moyes dokonał kapitalnych wyborów personalnych. Danny Welbeck wniósł dużo świeżości, a Ryan Giggs sporo doświadczenia - mówi Yorke.

- Chciałbym, żeby United trafili na PSG, Borussię, albo Atletico. To wspaniałe drużyny, które moim zdaniem są w zasięgu klubu z Old Trafford - powiedział Dwight Yorke zapytany o jego typ w piątkowym losowaniu par ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów.

« Poprzedni news
Shaqiri otwarty na propozycje
Następny news »
Poszli w Diabły! - Latający Holender

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (34)


DymekS92: ze względu na sentymemt to lepiej spotkajmy się z nimi w finale ;)
» 21 marca 2014, 11:51 #32
Krzysiek88: Hmm no i zrobić im coś podobnego jak wtedy ze stanu 1:0 na 2:1 było by warte wszystkiego.
» 21 marca 2014, 11:55 #31
Krzysiek88: Moje Typy :

Manchester United : Borussia Dortmund

Chelsea Londyn : Atletico Madryt

PSG - Real Madryt

Barcelona - Bayern Monachium

A w tej gorszej dla nas to :

Manchester United : Bayern Monachium ( chciałbym tego spotkania ze względu na sentyment do pamiętnego finału )
» 21 marca 2014, 11:46 #30
DymekS92: Myśląc o finale LM nie można mówić już na tym etapie, że wolimy tych lub tamtych. W tym przypadku z każdym musimy sobie poradzić. Jedynym plusem jaki widzę w trafieniu na ''słabszą" drużynę na tym etapie jest to, że w przypadku półfinału i finału będzie większa motywacja i wierzę, że wtedy rozjedziemy każdego ;)

Stawiam, że trafimy na Barcelone
» 21 marca 2014, 11:41 #29
Krzysiek88: Idziemy po triumf !!
» 21 marca 2014, 11:32 #28
JacexMU: Losowanie już ustawione wcześniej. Pary:
Manchester United - Barcelona
Real Madryt - PSG
BVB - Atletico
Bayern - Chelsea

:)
» 21 marca 2014, 10:48 #27
sergiusz11: A ja jako kibic Chelsea liczę na starcie z United z ćwierćfinale LM :)
» 21 marca 2014, 09:23 #26
emil1986x: Oby trafić na Borussie....
» 21 marca 2014, 06:22 #25
b90: PSG to nas wciągnie nosem. Ja mam nadzieje że trafimy na Borussię bo jest najsłabsza w tym gronie. Tam tylko Reus jest groźny. W dodatku w pierwszym meczu nie zagra Lewandowski. Ewentualnie Atletico ale z hiszpańskimi drużynami nigdy nie grało nam się łatwo, a Atletico jest wyjątkowo mocne w tym sezonie.
» 21 marca 2014, 02:14 #24
Mathard: Chyba my ich ^^
» 21 marca 2014, 10:26 #23
dzaru: Serce podpowiada wygrana LM, rozum już troche gorzej... To jest dopiero 1 mecz zagrany tak jak trzeba od dawna, mam nadzieje ze pierwszy z wielu. Pozostaje teraz pytanie czy własnie maszynka United działa jak powinna czy to był jednorazowy fuks.
» 20 marca 2014, 23:41 #22
Dawidlademann: LUDZIE!! CO WY PISZECIE!! DLA CZEGO NIEMOZEMY WYGRAC LM? BO SLABO IDZIE NAM W.LIDZE BO MOYES? BO SLABY SZTAB SZKOLENIOWY NP. NEVILLE I SPOLKA? BO NIE MOZRE ZAGRAC MATA? CO TO ZNACZY FAJNIE POMARZY??


MY JESTESMY UNITED! MAN UNITED!! TO NAS POWINNI SIE BAC A NIE MY KOGOS... CHELSEA TEZ NIC NIE GRALA A WYGRALI PAMIETACIE LIVERPOOL Z DUDKIEM JAK WYGRALI A KISILI SIE W SRODKU TABELI A MOZE KTOS PAMIETA MONACO - PORTO KTO BY POMYSLAL ZE TSKIE DRUZYNY DOTRA DO FINALU JESYESMY MISTRZAMI ANGLI NASI PILKARZE CHYBA NIEZAPOMNIELI JAK SIE GRA W.PILKE PRZEZ ROK!!


MOZECIE MNIE ZBLUZGAC ZMIESZAC Z BLOTEM.. ALE JESTEM KIBICEM UNITED I BEDE Z NIMI NA DOBRE J ZLE !! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIBICOW
» 20 marca 2014, 22:54 #21
DanyDET: popieram! pozdrawiam!
» 20 marca 2014, 22:58 #20
RedRoo10: Zgadzam się w stu procętach! Ale ku.wa przystopuj z CapsLockiem ;)
» 20 marca 2014, 22:59 #19
Dawidlademann: Ludzie zazwyczaj czytaja to co duzymi literami sam tak robie hehe :) pozdro
» 20 marca 2014, 23:10 #18
unitra7: Dobrze gada! polać mu :D
» 20 marca 2014, 23:29 #17
EnJoy: Prawdopodobnie na eurosport2
» 20 marca 2014, 22:28 #16
Wyv: Gdzie będzie można zobaczyć losowanie następnych kolejek LM? O 12 to będzie tak?
» 20 marca 2014, 22:21 #15
Szczymryj: Eurosport
» 21 marca 2014, 10:39 #14
Kempes: Komentarz zedytowany przez usera dnia 21.03.2014 08:13

Pies mordę lizał kibicom Liverpoolu, ale mina tego burasa Gerarda (mimo iż zwykle mam szacunek do przeciwników to dla niego nie mam) który w jeszcze w fazie grupowej (nie pamiętam przy którym meczu) napisał na swoim twitterze - wszyscy kibice United którzy drżą teraz o wynik meczu za rok nie będą musieli się tego obawiać - byłaby bezcenna. Ale to raczej nierealne.
» 21 marca 2014, 08:12 #13
MU1212: a więc Liga Mistrzów nam została bo na miejsce w czołowej czwórce już nie ma szans
» 20 marca 2014, 21:46 #12
NorekDoktorek: Została nam tylko LM więc powalczmy.
» 20 marca 2014, 21:43 #11
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 20.03.2014 21:34

Po triumfie Chelsea juz mnie nic nie zdziwi takze ja wierze, ze mozemy wygrac... :)
» 20 marca 2014, 21:34 #10
tomek999: Każdy kibic powinien wierzyć.
» 20 marca 2014, 21:30 #9
western: Marzeń nam nikt nie zabierze...
» 20 marca 2014, 21:18 #8
AJ44: chyba, ze David Moyes :D
» 20 marca 2014, 22:53 #7
EnJoy: No jakby tak NANI WRÓCIŁ DO FORMY I KAGAWA BY SIE OBUDZIŁ TO JEST JAKAŚ SZANSA.
» 20 marca 2014, 21:06 #6
Janks7: Jeżeli chcemy mierzyć w triumf w Lidze Mistrzów to nie możemy sobie mówić, że najlepsza byłaby BvB tylko z każdym musimy być perfekcyjnie przygotowani taktycznie, mentalnie i być na maxa zmotywowani i przede wszystkim musimy mieć odrobinę szczęścia czy to będzie Real, Bayern czy BvB, to nie ma znaczenia bo prędzej czy później będziemy musieli się zmierzyć z najlepszymi :) Zresztą tegoroczne ćwierćfinały ułożyły się tak że każdy zespół jest topowy.
Aczkolwiek moja wiara w triumf opiera się na wierze w klub, w Moyesa nie wierzyłem praktycznie od momentu ogłoszenia że to on będzie nas prowadził, CV go do tego nie upoważniało więc, ten sezon to tylko potwierdzenie moich obaw.
Ale póki ma czas, to wciąż może przekonać mnie i wielu podobnych że jednak powierzenie mu opieki przez SAFA nad tym wspaniałym klubem nie było błędem.
» 20 marca 2014, 20:54 #5
mickb: no właśnie o to szczescie chodzi, BvB teraz 1 mecz bez Lewego bedzie grało ;]
» 20 marca 2014, 21:43 #4
lukaszek9000: Jeśli nie byłoby kontuzji to może...
» 20 marca 2014, 20:36 #3
mickb: osobiście ciężko jest mi w to uwierzyć, żeby im się to udało w tym sezonie, ale...kto wie, wszyscy raczej spodziewają się, że ten mecz to jednorazowy wybryk, szczególnie że kilka dni wcześniej looserpool nas u nas pojechał na luzie, ale...różnie się to może potoczyć, Bayern finał u siebie z osłabioną Chelsea też miał niemal wygrany przed meczem, piłka jest okrągła, a bramki są 2 :)
» 20 marca 2014, 20:30 #2
demektczew: Fajnie pomarzyć ^^