Wypożyczenia: Kolejny gol Nicka Powella

» 22 grudnia 2013, 19:48 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Nick Powell, przebywający na wypożyczeniu w Wigan Athletic, nie zwalnia tempa. Pomocnik Manchesteru United w drugim meczu z rzędu zdobył bramkę dla The Latics.
» Nick Powell spisuje się znakomicie na wypożyczeniu w Wigan Athletic
Czy Nick Powell powinien wrócić w styczniu do Manchesteru United?
Tym razem Anglik wpisał się na listę strzelców w wygranym 2:1 meczu z Reading. W przerwie spotkania został zmieniony przez Willa Keane'a, który również przebywa na wypożyczeniu w Wigan.

W meczu Derby County – Doncaster Rovers (3:1) na boisku pojawiło się dwóch zawodników Manchesteru United. Michael Keane (Derby) zmienił w 25. minucie kontuzjowanego Richarda Keogh, a Federico Macheda (Doncaster) tuż przed przerwą zastąpił Chrisa Browna.

Jesse Lingard odnotował swój dwunasty występ dla Birmingham City. Gospodarze zremisowali bezbramkowo z Nottingham Forest, a piłkarz Czerwonych Diabłów przebywał na placu gry do 80. minuty.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Tyler Blackett, który tymczasowo reprezentuje barwy Blackpool. Jego klub przegrał na wyjeździe z Burnley 1:2. Warto dodać, że jedyną bramkę dla Mandarynek zdobył były piłkarz Czerwonych Diabłów – Craig Cathcart.

Niepokonani od pięciu meczów pozostają zawodnicy Ipswich Town, gdzie występuje Ryan Tunnicliffe. 20-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie, a zmagania Tractor Boys z Watford zakończyły się remisem 1:1.

Gorycz porażki w League One musieli przełknąć Ben Amos i Tom Lawrence, którzy grają w Carlisle United. Zespół z hrabstwa Kumbria przegrał z Walsall 0:2. Piłkarze Manchesteru United przebywali na placu gry przez 90 minut.

Bliski wpisania się na listę strzelców był Bebe. Portugalczyk pojawił się na placu gry na początku drugiej połowy, ale mecz pomiędzy Pacos De Ferreira a Rio Ave zakończył się bezbramkowym remisem.