Drobne urazy Jonny'ego Evansa i Naniego

» 6 sierpnia 2013, 22:56 - Autor: matheo - źródło: ManUtd.com
Nani i Jonny Evans doznali kontuzji we wtorkowym meczu towarzyskim z AIK Fotboll (1:1), który odbył się w Sztokholmie. Urazy zawodników na szczęście nie są poważne.
» Nani w meczu z AIK zagrał tylko przez 30 minut, ale spisał się bardzo dobrze
Portugalczyk był zmuszony opuścić plac gry już w 30. minucie. Evans z boiska zszedł natomiast w drugiej połowie.

– Jonny został kopnięty w kostkę. Początkowo sądził, że zdoła to rozbiegać, ale jeśli zostawilibyśmy go na boisku, to uraz by się tylko pogorszył – mówił po spotkaniu David Moyes.

– Nani poczuł ból w udzie i nie chciał ryzykować. My też tego nie chcieliśmy. Uznaliśmy, że będzie bezpieczniej ściągnąć go z boiska.

David Moyes dużo lepsze wiadomości miał na temat Nemanji Vidicia. Serbski kapitan Manchesteru United po raz pierwszy w ramach przygotowań do sezonu 2013/2014 rozegrał całe spotkanie.

– Występ Nemanji był dla nas bardzo istotny. Chcieliśmy, aby zagrał całe spotkanie. Robin van Persie również przebywał na boisku 90 minut. On z kolei grał we wcześniejszych meczach, ale chcieliśmy, aby miał za sobą także 90 minut – przyznał Moyes.

– Mecz z AIK był dla nas wymagającym sprawdzianem, rywale grali dobrze. Jeśli jednak wykorzystalibyśmy stworzone sobie sytuacje, to wtedy byśmy wygrali – dodał Szkot.

Plebiscyt UEFA: Van Persie wśród najlepszych
Nemanja Vidić: Brak gry był frustrujący

Komentarze (18)

RyanScholes: Hehe no oczywiscie, sezon sie nie zaczał a tu juz sie sypia kontuzje co mecz
» 7 sierpnia 2013, 13:25 #18
Waze: "Evans z boiska zszedł natopmiast w drugiej połowie." Nie powinno być tam "natomiast"? ;)
» 7 sierpnia 2013, 12:29 #17
vip14: Może i urazy nie są poważne, ale to ich wyklucza z gry.. Oby jak najszybciej wrócili do gry.. Ciekawe czy na niedzielny mecz się wyleczą?
» 7 sierpnia 2013, 12:23 #16
mu007: ciągle kontuzje
» 7 sierpnia 2013, 10:35 #15
CR71999: Znowu kontuzje :'(
» 7 sierpnia 2013, 10:07 #14
Devil1878: a ja w tym momencie chcialbym pozdrowic uzytkownika, ktory ostatnio napisal ze Zaha jest lepszym pilkarzem od Naniego (sic!). tak wiec pozdrawiam.
» 7 sierpnia 2013, 09:39 #13
Taurus: A Nani najlepszy na boisku jak grał :)
» 7 sierpnia 2013, 01:31 #12
ro7: Komentarz zedytowany przez usera dnia 07.08.2013 01:29

Nani w dzisiejszym meczu grał o 3 klasy lepiej od wszystkich innych na boisku, gdyby tak grał zawsze to powinien dostać złotą piłkę. Z lewego skrzydła przez środek na prawo, z obrony do ataku, świetny zwody, szybkość, genialne przyjęcia, celne podania, dobrze dogrywał i nawet rozgrywał. Wziął się do roboty, może wie, że teraz przyszedł nowy trener i ma szanse. Oglądałem wszystkie mecze tournee i największe wrażenie chyba zrobił na mnie jednak Nani, przez te 30 minut.

PS. Nie jestem jakimś wielkim fanem Naniego, więc oceniam go dość obiektywnie, ale może jego przewaga nad innymi wiąże się z tym, że nie trenował tak ostro jak inni, bo był kontuzjowany. Niech trzyma tę formę przez cały sezon, a będzie 25 goli i 25 asyst :)
» 7 sierpnia 2013, 01:28 #11
Fabio: Pal licho z Nanim !!
Ważne by Evans się jak najszybciej wykurował;D.
» 7 sierpnia 2013, 01:15 #10
Diabelred: Oby jak najszybciej wrocili do zdrowia :)
» 6 sierpnia 2013, 23:43 #9
karpiu2201: Nani i Zaha na skrzydłach, każdy zdroworozsądkowy wie, że tak to powinno funkcjonować.
» 6 sierpnia 2013, 23:29 #8
Diabelred: Jezeli beda w lepszej formie od Valencii i Younga, to wtedy nie mam nic przeciwko, aby to Nani i Zaha grali na skrzydlach :)
» 6 sierpnia 2013, 23:40 #7
Bartolek05: Trzeba przyznać, że Nani grał dobrze, ale Zaha? W pewnym momencie bałem się, że połamie naszego Rafaela :(
» 7 sierpnia 2013, 08:53 #6
PwnT: Nani wracaj do zdrowia, jesteś potrzebny :( Mam nadzieje, ze Nani przedłuży kontrakt, nasz najlepszy skrzydłowy.
» 6 sierpnia 2013, 23:06 #5
HuiSton: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.08.2013 23:20

Oj przekażę mu
» 6 sierpnia 2013, 23:20 #4
Diabelred: Komentarz zedytowany przez usera dnia 06.08.2013 23:38

Najlepszy, ale na papierze. W poprzednim sezonie lepiej od niego spisywal sie 40-letni Giggs..., jak bedzie teraz zobaczymy.
» 6 sierpnia 2013, 23:37 #3
StretfordEnd: cyt.Jeśli jednak wykorzystalibyśmy stworzone sobie sytuacje, to wtedy byśmy wygrali-brawo ser mojs :) trzymaj mistrzu taki właśnie poziom!
» 6 sierpnia 2013, 23:02 #2
IMMM: Uff. A juz myslalem, ze bedzie kolejna plaga kontuzji.
» 6 sierpnia 2013, 23:01 #1