Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Diabły na wypożyczeniach: Bebe w szczytowej formie!

» 4 lutego 2013, 13:15 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Bebe zaliczył niesamowity występ dla Rio Ave, które po pasjonującym spotkaniu pokonało Sporting Lizbona 2:1 w lidze portugalskiej.
Diabły na wypożyczeniach: Bebe w szczytowej formie!
» Bebe z meczu na mecz gra coraz lepiej
Przebywający na wypożyczeniu Portugalczyk zgarnął nagrodę dla najlepszego gracza meczu, ale to dwa samobójcze trafienia przyczyniły się do sensacyjnej wygranej Rio Ave i utrzymania piątej lokaty w tabeli.

- Czuję, że naprawdę pomogłem drużynie - wyznał Bebe. - Każdy na boisku odegrał znaczącą rolę. Jednak czuję się tutaj ważny, gdyż przede wszystkim gram regularnie. Mam nadzieję, iż uda mi się utrzymać formę, dalej pomagać Rio Ave, a następnie wrócić do Manchesteru United, który jest moim klubem.

Fabio da Silva wypożyczony do Queens Park Rangers musiał przedwcześnie opuścić murawę w meczu z Reading z powodu urazu. Przed doznaniem kontuzji, Brazylijczyk ponownie pokazał się z bardzo dobrej strony.

Angelo Henriquez wszedł na plac gry w doliczonym czasie pojedynku Wigan Athletic z Southampton, jednak nie przyczynił się do zmiany wyniku i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Michael Keane rozegrał dobre zawody, a jego Leicester City pokonało Wolverhampton Wanderers 2:1 i wciąż walczy o promocję do Premier League. W doliczonym czasie gry młody obrońca skierował strzał napastnika rywala na poprzeczkę, ratując tym samym punkty swojej drużynie.

Scott Wootton nie mógł wystąpić z powodu urazu, a Davide Petrucci niespodziewanie całe spotkanie Peterborough United z Burnley przesiedział na ławce rezerwowych.

Wilfried Zaha znów błyszczał, tym razem pomagając Crystal Palce pokonać Charlton 2:1.

Luke McCullough cały mecz spędził na ławce rezerwowych, a jego Cheltenham Town wygrało 2:1 z Torquay United.

Federico Macheda pojawił się w drugiej części spotkania, jednak nie pomógł VfB Stuttgart wygrać meczu z Fortuną Dusseldorf, który zakończył się porażką jego ekipy 1:3.

Luke Giverin spisał się dobrze w spotkaniu Royalu Anterpii z Vise, ale jego zespół przegrał 1:2.

« Poprzedni news
Rooney: Welbeck zacznie strzelać bramki
Następny news »
Szkoleniowiec Manchesteru City nie składa broni

REKLAMA


Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (25)


vip14: Bardzo dobrze, że na wypożyczeniu się rozwija :) Oby tak dalej !
» 6 lutego 2013, 16:15 #25
Taurus: Zadziwia ten Bebe, może będą z niego kiedyś ludzie, np na rezerwy .!
» 4 lutego 2013, 19:40 #24
Diabelred: No no Bebe,przy obecnej formie naszych skrzydlowych,nie wierze ze zagralby duzo gorzej od nich ;).Kto wie moze przyszly sezon nasze skrzydla w podstawie beda wygladac Zaha-Bebe hehe :)
» 4 lutego 2013, 18:51 #23
padre: rozne rzeczy mozna mowic o Bebe, ale zainteresowanie to on wzbudza :) ja od początku jego transferu do United zawsze klikam we wszystkie newsy i z zainteresowaniem sledzilem jego gre podczas przygotowan przedsezonowych, natomiast jak coś tam się wypowiada np. Powell czy inny Wooton to nawet często nie sprawdzam..
» 4 lutego 2013, 16:34 #22
ziomboy777: Fabio znowu swoje;/... chlopak-szkło...
» 4 lutego 2013, 16:28 #21
mepol: Bebe ! widziałem skróty z tego meczu, zagrał naprawdę dobrze, zawsze wierzyłem w chłopaka i mam nadzieje ze wróci do składu Man Utd
» 4 lutego 2013, 15:47 #20
naniLuis: Zaha ładnie,to dobrze :)
» 4 lutego 2013, 15:26 #19
KoskinPL: Mógłby mi ktoś napisać kiedy i o której jest mecz Anglia U21 - Szwecja U21.
Z góry dzięki
» 4 lutego 2013, 15:10 #18
Oskar190: QPR grało z Norwich, a nie z Reading :]
» 4 lutego 2013, 14:40 #17
Mati17: Taa,mimio wszystko Bebe to dalej jeżdziec bez głowy. Przytrzymanie piłki i odegranie w tempo to rzeczy dla niego obce. Takich graczy jak on w Brazylii czy Portugalii jest na pęczki.
» 4 lutego 2013, 14:22 #16
wladek22ban: Ok a teraz powiedz ile razy widziałeś go w akcji
» 4 lutego 2013, 14:33 #15
Mati17: OK, OK oglądam go cały czas.
» 4 lutego 2013, 18:42 #14
b90: Luke Giverin spisał się dobrze w spotkaniu Royalu Anterpii z Vise, ale jego zespół przegrał 1:2.

ANTWERPII
» 4 lutego 2013, 14:15 #13
wiktorwalcwels: 1)Ja się dziwie że Bebe nigdy nie przebił się do pierwszej drużyny. Fakt, gdy do nas przychodził to Valencia i przede wszystkim Nani mieli swój ideał formy, ale "były bezdomny" w kazdym meczu grał solidnie, ba nawet strzelał gole. Później słuch o nim zaginął. W ostatnim przedsezonowym tournee (przed tą kampanią) był naszym najlepszym piłkarzem, a mimo to nie zagrał ani sekundy w pierwszej drużynie. Wierzę w tego chłopaka i mam nadzieję, że nie rozwinie on skrzydeł gdzieś indziej.
2)Fabio - gra częściej i wygląda lepiej, tak jak w przypadku brata stały pobyt w wyjsciowym składzie mu pomaga. Mam nadzieję że będzie poważnym konkurentem Evry w walce o miejsce na lewej obronie, bo w Buttnera nie ma co się zapatrywać. SAF nigdy nie da mu szansy, odgrywa rolę jak Maxwell w Barcelonie czy Interze - sztandarowy rezerwowy :)
» 4 lutego 2013, 14:10 #12
erni93x: Śmialiśmy się z Bebe a na następny sezon nasze skrzydła będą wygladały Zaha-Bebe
Przy takiej formie skrzydłowych należy dać szanse Bebe.Jeśli Valencią z Nanim je dostają,to czemu nie?
» 4 lutego 2013, 13:48 #11
PaKeR14: Scott Wootton nie mógł wystąpiĆ z powodu urazu

mała literówka ;)
» 4 lutego 2013, 13:32 #10
Rookuf: Komentarz zedytowany przez usera dnia 04.02.2013 13:32

co do Bebe to jakis filmik by się przydał .
» 4 lutego 2013, 13:29 #9
satan23: zapytaj gógla.
» 4 lutego 2013, 13:35 #8
Diegoo1878: W przyszłym sezonie na skrzydlach Bebe i Zaha? :D Ciekawie by było. Kto wie, może jeszcze pokaże, że wielu zbyt wcześnie go skreśliło.
» 4 lutego 2013, 13:28 #7
bambosz15: a co z Zaha przecież to też nasz zawodnik na wypożyczeniu !
» 4 lutego 2013, 13:27 #6
auro: "Wilfried Zaha znów błyszczał, tym razem pomagając Crystal Palce pokonać Charlton 2:1." Trochę słabo widoczne (do poprawy jak dla mnie )
» 4 lutego 2013, 13:28 #5
grandes: Co do Bebe to aż nie chce mi się wierzyć :D
» 4 lutego 2013, 13:20 #4
Diabelred: czemu,przeciez juz na tourne spisywal sie dobrze :)
» 4 lutego 2013, 18:21 #3
grandes: Na turnee wiesz z kim graliśmy :) Po prostu nie pamiętam, (no fakt mam dopiero 21 lat więc świadomość o tym kto potrafi grać a kto nie mam od jakichś 7 lat), gorzej grającego zawodnika w United :) PIERWSZY raz zauważyłem piłkarza z lidze angielskiej który za swój występ zasługiwałby na notę 1/10 (dostał wtedy 2/10)
» 4 lutego 2013, 21:05 #2
Diabelred: dobrze jak na na niego ;],na tle innych rezerwowych sie wyroznial,nawet strzelil w 1 meczu brameczke :D