United U-21 lepsze od Newcastle

» 13 listopada 2012, 07:49 - Autor: Biafra - źródło: ManUtd.com
Drużyna Manchesteru United do lat 21 po zaciętym pojedynku pokonała na wyjeździe Newcastle United, a bramki dla gości zdobyli Tom Thorpe i Tom Lawrence.
» Tom Lawrence zapewnił United zwycięstwo
Podopieczni Warrena Joyce'a na prowadzenie wyszli dopiero w drugiej połowie, kiedy to w 47. minucie spotkania Thorpe strzałem głową pokonał bramkarza Srok.

Dwanaście minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Conora Newtona, lecz ostatecznie komplet punktów trafił do United, a o zwycięstwie gości przesądził w 65. minucie wprowadzony chwilę wcześniej Lawrence.

Dzięki wyjazdowej wygranej podopieczni Joyce'a wrócili na pierwsze miejsce w tabeli.