Gol Henriqueza, wygrana United w MSC

» 25 października 2012, 10:14 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Angelo Henriquez zdobył swoją drugą bramkę dla Manchesteru United, a Czerwone Diabły pokonały 2:1 drużynę Stockport County w Manchester Senior Cup.
» Angelo Henriquez coraz lepiej radzi sobie w United
Po rozczarowującej pierwszej połowie, podopieczni Warrena Joyce'a bardzo szybko wzięli się do gry i już po sześciu minutach od wznowienia wyszli na prowadzenie. W 51 minucie spotkania na listę strzelców wpisał się chilijski napastnik, a zaledwie 120 sekund później prowadzenie podwyższył Bebe.

Bramkę dla gospodarzy zdobył jeszcze w 82. minucie meczu Tom Eckersley, jednak było to wszystko, na na co stać było ekipę Stockport.

W 39. minucie plac gry musiał opuścić Nick Powell, który nabawił się drobnego urazu.

Było to trzecie zwycięstwo Czerwonych Diabłów w Manchester Senior Cup, a teraz podopiecznych Joyce'a czeka sobotnia potyczka z Tottenhamem Hotspur w lidze.