Pewna wygrana rezerw z Chelsea

» 23 kwietnia 2012, 20:16 - Autor: Biafra - źródło: manutd.com
Rezerwy Manchesteru United zaliczyły występ godny mistrzów, pewnie pokonując na wyjeździe Chelsea 4:1.
» Will Keane uzyskał swoje 17. trafienie w sezonie
Podopieczni Warrena Joyce'a bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie, dzięki czemu na przerwę schodzili prowadząc już trzema bramkami, a Ryan Tunnicliffe wpisując się na listę strzelców w 10. minucie został siedemnastym zawodnikiem, który w tym sezonie zdobył gola dla rezerw.

Natomiast trafienie Willa Keane z 44. minuty było jego siedemnastą bramką w tej kampanii dla United.

Pomiędzy bramkami Tunnicliffe'a i Keane'a do siatki rywala trafił Larnell Cole, a czwartego gola dla gości zdobył w 50 minucie Ritchie De Laet.

Honorowe trafienie dla gospodarzy uzyskał na pięć minut przed końcem spotkania Patrick Bamford. Czerwone Diabły już wcześniej zapewniły sobie mistrzostwo Północnej Ligi Rezerw, teraz jeszcze czeka ich finałowy pojedynek z triumfatorem grupy Południowej - Aston Villą na Old Trafford.

Chelsea 1:4 Manchester United
(Bamford 85', Tunnicliffe 10', Cole 34', W.Keane 44', De Laet 50')