Wypożyczenia: Świetny występ Johnstone'a

» 27 września 2011, 15:10 - Autor: matheo - źródło: manutd.com
18-letni Sam Johnstone był najlepszym piłkarzem na boisku w wygranym 2:1 przez Scunthorphe United meczu z Yeovil Town.
» Sam Johnstone rozegrał bardzo dobre spotkanie w barwach Scuntorphe United
Młody bramkarz Manchesteru United na Glanford Park odnotował kilka bardzo dobrych interwencji. Zwycięstwo gospodarzom dały dwie bramki Damiena Mozika.

Swoje trzy grosze do wygranej Scunthorpe mógł dorzucić Oliver Norwood. Jego strzał w końcówce spotkania z najwyższym trudem obronił jednak bramkarz Jed Steer.

Z podobnym skutkiem w meczu Barnsley z Birmingham City (1:1) strzelał Danny Drinkwater. Pomocnik Czerwonych Diabłów rozegrał 90 minut w barwach The Tykes.

Gorycz porażki musiał przełknąć ostatniego weekendu Ryan Tunnicliffe. Jego Peterborough znów przegrało na wyjeździe. Tym razem The Posh musieli uznać wyższość piłkarzy West Ham United (0:1). Tunnicliffe na Upton Park zagrał 45 minut i w przerwie został zmieniony. Cały mecz z ławki rezerwowych obserwował Scott Wootton.

Remisem 1:1 zakończyło się starcie Hull City z Bristol City. W barwach „Tygrysów” wystąpił Robbie Brady. Napastnik Czerwonych Diabłów nie potrafił jednak skierować piłki do bramki.

Po raz kolejny poza kadrą meczową znalazł się Joshua King, który przebywa na wypożyczeniu w Borussii Moenchengladbach.

W poniedziałek zwycięstwo Norwich City nad Sunderlandem (2:1) z ławki rezerwowych oglądał Ritchie de Laet.