Elventar: Komentarz zedytowany przez usera dnia 10.06.2011 14:051. Anglicy są dziwni byle kto ważne że anglik i od razu 20-30 śmiech
2.snajder powiedzial ze zostaje mediolanie a wiec wybijamy sobie z glowy snajdera
3.raczej watpie ze nasri przejdzie ale hej czemu nie ;p
4.sa problemy z jones blackburn chca wiecej
5.natomiast Modric ......o/.......cos z tego moze być o to jego wypowiedz z dzisiaj ;]
"I'm a Tottenham player and will be in London on July 7 to begin preparing for the season," is quoted as saying by the Daily Star. "But I want to say that transfers could occur later.