Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Szewczenko: Rooney nie jest egoistą

» 2 września 2010, 16:45 - Autor: Biafra - źródło: sport.co.uk
Były napastnik Chelsea i AC Milanu, Andrij Szewczenko wybrał Wayne Rooneya do swojej jedenastki marzeń i pochwalił jego brak egoizmu.
Szewczenko: Rooney nie jest egoistą
» Były piłkarz Milanu jest pod wrażeniem gry Rooneya
33-letni Szewczenko wrócił do swojego byłego klubu Dynamo Kijów, po pełnej sukcesów przygodzie z włoskim Milanem oraz niezbyt udanym pobycie w Chelsea, gdzie trafił w 2006 roku za 30 milionów funtów.

W wywiadzie udzielonym magazynowi Four Four Two reprezentant Ukrainy wybrał swoją jedenastkę marzeń w której na ataku umieścił napastnika Czerwonych Diabłów, Wayne Rooneya oraz byłego piłkarza Barcelony, Realu Madryt i Interu Mediolan - Ronaldo.

Szewczenko nie szczędził przy tym słów pochwały w kierunku Wazzy.

- Nie ma drugiego takiego piłkarza w obecnym futbolu, który potrafi zdobywać dużo bramek i przy tym grać zespołowo. Rooney nie jest egoistą jak wielu zawodników grających na tej pozycji - przyznał Andrij.

Jedenastka marzeń według Szewczenki:
1. Gianluigi Buffon
2. Cafu
3. Paolo Maldini
4. Steven Gerrard
5. John Terry
6. Alessandro Nesta
7. Kaka
8. Zinedine Zidane
9. Ronaldo
10. Wayne Rooney
11. Lionel Messi

Zmiennicy:
12. Carles Puyol
13. Petr Cech
14. Michael Ballack
15. Frank Lampard
16. Andrea Pirlo
17. Ryan Giggs
18. Cristiano Ronaldo


TAGI


« Poprzedni news
Defour pozostanie na celowniku United
Następny news »
FIFA chwali Anglików za... mundial!

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (40)


jacenty: Zobaczymy co Boruc pokażę :D
» 3 września 2010, 07:36 #38
myyk: Aaa,Szewa to był kiedyś napastnik,jeden z najlepszych na swiecie .
» 3 września 2010, 00:30 #37
wrobel1992: A co myślicie o tym bramkarzu?! Jeśli on przyszedłby po Edvinie to byłaby bajka [link usunięty]
» 2 września 2010, 23:43 #36
DryGon: Fakt, ma świetny refleks ale nie wiemy jak gra nogami, a to we współczwsnym futbolu podstawa wśród bramkarzy :)
» 3 września 2010, 18:55 #35
DryGon: Trafna 11 jednak dla mnie zamiast Deschampsa powinien znależć się tu Pirlo, i myślę że Zidane był o wiele lepszy od Ronaldo, zresztą był zawsze o klasę wyżej niż reszta świata :)
» 3 września 2010, 18:49 #34
magnumnomen: Giggs i Szmajchel z Manchesteru United to podstawa !!
» 2 września 2010, 23:04 #33
syndicate: A tak poważnie skłoniło mnie to do zastanowienia się nad 11 marzeń wg mojego uznania:

1.Peter Schmeichel(absolutny ideał)
2.Paolo Maldini(wielki szacunek)
3.Dennis Irwin(skromny fenomen)
4.Fabio Cannavaro(świetny piłkarz)
5.Rio Ferdinand(najlepszy angielski defensor w historii)
6.Roy Keane(bez niego nie potrafię wyobrazić sobie tej 11)
7.David Beckham(dla mnie sportowy fenomen i najlepszy zawodnik MU jaki kiedykolwiek biegał z 7-ką)
8.Zinedine Zidane(klasa sama dla siebie)
9.Alan Shearer(królowi co królewskie)
10.Alex del Piero(piłkarz kompletny)
11.Ryan Giggs(mistrz doskonałych dryblingów i rajdów)

zmiennicy
12.Claudio Taffarel(to był zawodnik!)
13.Roberto Carlos(również wielki sercem do gry)
14.Gary Neville(mr.ManU)
15.Gabriel Batistuta(Jesus Christ Superster)
16.Luis Figo(to już też legenda)
17.Gruby Ronaldo(niesamowity piłkarz)
18.Ruud van Nistelrooy(najlepszy snajper jakiego widziałem w akcji-siła,technika,skuteczność do bólu)

Niestety nie zmieściłem takich tuz jak Christo Stoiczkov,Romario,Roberto Baggio,Gheorghe Hagi,Ivan Zamorano czy niesamowity Dennis Bergkamp ale...Sami przyznacie...ciężko to określić w jakichś kategoriach
» 2 września 2010, 22:47 #32
Altair: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2010 23:34

David Beckham(dla mnie sportowy fenomen i najlepszy zawodnik MU jaki kiedykolwiek biegał z 7-ką)

Uwielbiałem Becksa gdy grał w United i jest bezsprzecznie najlepszym prawym pomocnikiem w naszej historii, ale nie zapominaj, że z "7" na plecach biegali również George Best oraz Eric Canton, no i ostatnio Cris, właśnie dlatego ten numer jest taki specjalny i zawsze wyróżniany w United

Ogólnie to podoba mi się Twoja "11 marzeń" i wybrałbym prawie identyczną, z tym że próbowałbym gdzieś jeszcze wcisnąć Wazze :)
» 2 września 2010, 23:28 #31
syndicate: Szewczenko się myli!
1.Pawełek(bezbłędny w bramce)
2.Baszczyński(zawsze młody)
3.Jop(ostoja defensywy-cha.cha)
4.Wawrzyniak J.
5.Choto
6.Kulawik
7.Citko
8.Siadaczka
9.Rasiak(legenda!)
10.Takesure(jedna na dziesięć)Chinyama
11.Marian Janoszka

zmiennicy
12.Casillas
13.G.Neville
14.P.Evra
15.Zizou Zidane
16.Giggs
17.Beckham
18.Shearer
» 2 września 2010, 22:20 #30
Majek: wszyscy pokładają się ze śmiechu... pomyśl o karierze w kabarecie...
» 2 września 2010, 23:31 #29
kocio10: Ale smieszne ja pierdziele haha ;d

zal mi cie dzieciaku
» 4 września 2010, 22:18 #28
Bylak: NO no no Rooney w 1 składzie, nawet Giggs się znalazł, jednak za duzo graczy z chelsea wziął moim zdaniem. Brakuje mi Scholesa.
» 2 września 2010, 21:05 #27
DevilxDevil: Ja bym postawił jeszcze na Roberto Carlosa i Ronaldinho.
» 2 września 2010, 20:37 #26
nyny: Brakuje mi Roberto Carlosa, tak, to jest wspaniały piłkarz.
» 2 września 2010, 20:33 #25
Kamyk7: on pół srelsi wzioł do składu !!
» 2 września 2010, 20:27 #24
nyny: Lampard, Cech oraz Terry na 18 osób to nie jest połowa.
» 2 września 2010, 20:31 #23
Majek: nyny----> nie czepiaj się... Kamyk7 dopiero co opanował dodawanie i odejmowanie... na mnożenie i dzielenie też przyjdzie czas... w końcu rok szkolny się zaczął ;p
» 2 września 2010, 23:29 #22
Cleverley: miło że Giggs jest,tylko gdzie VDS i Scholes? ;o
» 2 września 2010, 20:20 #21
VoLT: A mi brakuje Naniego ;(
» 2 września 2010, 19:53 #20
wrobel1992: NANI jeszcze nie ma wg mnie takiej marki w świecie jak Roo więc nie ma co sie dziwić jego brakiem..
» 2 września 2010, 20:19 #19
Zed: A może frytki do tego... -.-
» 2 września 2010, 20:19 #18
Majek: Gdyby ktoś zapytał Szewczenkę kto według niego jest najlepszym egzekutorem rzutów karnych to na pewno by wskazał na Naniego !
» 2 września 2010, 23:26 #17
drywek: dobrze tak ronaldo niech bedzie zmiennikiem ;p
» 2 września 2010, 19:10 #16
gorzky: W miejsce Ballacka obowiązkowo Scholes ;p reszta ujdzie
» 2 września 2010, 18:47 #15
jacomanufan: nie dziwi mnie ilość piłkarz Milanu w jego 11 marzen.
» 2 września 2010, 17:47 #14
Diverso: Czysta prawda, a najbardziej podoba mi się zachowanie Rooneya gdy strzeli bramkę po czyimś podaniu. Nie biegnie nie wiadomo gdzie, tylko od razu do asystenta podziękować.
» 2 września 2010, 17:12 #13
ManUfan94: XD Mnie najbardziej zaskakuje że Messiego nie uwzględnił ;D
» 2 września 2010, 17:06 #12
PrzemoManUtd15: Przeciez Messi jest jako 11.
» 2 września 2010, 17:11 #11
kckMU: 11. Lionel Messi,

Witaj ManUfan94, jakiej drużynie kibicujesz?
» 2 września 2010, 17:12 #10
jakubinio: Jak to nie uwzględnił?? Ślepy jesteś??
» 2 września 2010, 20:26 #9
PrzemoManUtd15: Komentarz zedytowany przez usera dnia 02.09.2010 17:03

Terry to legenda ?? Rio jest od niego starszy i lepszy i to on powinien tam sie znajdowac.
» 2 września 2010, 17:02 #8
PrzemoManUtd15: A gdzie Ferdinand ? On zasluguje na to zeby tam byc panie Szewczenko.
» 2 września 2010, 16:59 #7
kckMU: Akurat Szewczenko linie obrony ułożył z legend piłki, a Ferdinand jeszcze ma parę ładnych lat gry przed sobą, może dlatego :D Co innego w ataku, napad ułożył z najlepszych graczy obecnego pokolenia
» 2 września 2010, 17:01 #6
kckMU: I znowu Gerrard jest bardziej ceniony od Lamparda, nie wiem czy to przypadek czy czysty fakt ^^
» 2 września 2010, 16:54 #5
PrzemoManUtd15: Gerrard jest lepszy od Lamparda po prostu.
» 2 września 2010, 16:58 #4
MrKubinho: co to za różnica i tak przegrają :P