Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Hernandez: To jest jak spełnienie marzeń

» 18 sierpnia 2010, 12:21 - Autor: MastaH - źródło: manutd.com
W ostatnim czasie nie brakuje słów uznania pod adresem Javiera Hernandeza. Co o swojej przeprowadzce do Manchesteru United mówi sam Chicharito?
Hernandez: To jest jak spełnienie marzeń
» W ostatnim czasie nie brakuje słów uznania pod adresem Javiera Hernandeza. Co o swojej przeprowadzce do Manchesteru United mówi sam Chicharito? - To jest jak sen – przyznał z szerokim uśmiechem na twarzy.
22-letni napastnik z Guadalajara w Meksyku na wtorkowej konferencji prasowej popisał się równie wspaniałą biegłością i szybkością, jaką prezentuje na boisku.

- To jest jak sen – powiedział z szerokim uśmiechem na twarzy. – Spełniam marzenie, które miałem od 10 roku życia, kiedy to uwielbiałem tą drużynę i podziwiałem zawodników pokroju Giggsa i Scholesa. Wszyscy piłkarze United byli dla mnie bohaterami, od Cantony aż do Ronaldo. Bardzo lubiłem również Solskjaera. Wszyscy są świetnymi graczami i chciałem być jak oni – powiedział Chicharito.

- Teraz ja tutaj jestem i chcę cieszyć się tymi chwilami, a również rozwinąć się zarówno jako człowiek, jak i piłkarz. A co najważniejsze, chcę zdobywać trofea – dodał.

- Gra na Old Trafford w poniedziałek była czymś wyjątkowym. Gdy byłem młody zawsze ceniłem tą ligę, zawsze chciałem tu zagrać i cieszę się z danej mi ku temu szansy. Chcę również przetrzeć szlaki innym zawodnikom z Meksyku, pokazać wielkim klubom, że warto szukać wzmocnień właśnie tam.

- Chcę podziękować moim wszystkim fanom w Meksyku i w Anglii za ich wsparcie. Mogę obiecać, że będę bardzo ciężko pracował i zrobię co w mojej mocy aby ich nie zawieść.

Podpisanie kontraktu z Hernandezem było kredytem zaufania wobec sieci skautów United, bowiem przed imponującym występem na mistrzostwach świata i transferze do Manchesteru mało kto o nim słyszał.

- Mistrzostwa świata były dla mnie ważne, podobnie jak doświadczenie zdobyte w trakcie krótkiej kariery. Mundial był ważnym wydarzeniem również dla mojej rodziny, ponieważ grali na nim mój ojciec oraz dziadek.

- Wiadomo, że w futbolu panuje spora rywalizacja o miejsca. Istnieje to w rezerwach oraz w drużynach młodzieżowych, jednak można grać tylko jedenastoma zawodnikami. Chcę się szybko rozwijać i wnieść swój wkład do drużyny – zakończył Javier Hernandez.


TAGI


« Poprzedni news
Anderson podekscytowany powrotem
Następny news »
Evra zawieszony przez FFF

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (25)


jakubinio: Jest dobry, do tego mądrze mówi i co najważniejsze kocha ten klub :]
» 22 sierpnia 2010, 13:58 #24
Kingus661: Młody pogodny,zadowolony z umiejętnościami i ogromnymi chęciami.
Niecodzienny styl gry,młodzieńczy zapał,szybkość.
To wszystko sprawia że jest wyjątkowym zawodnikiem i uważam że to jeden z lepszych transferów United....
» 20 sierpnia 2010, 10:50 #23
ercraft: to teraz My czekamy na spełnienie Naszych marzeń..:)
» 19 sierpnia 2010, 18:22 #22
kckMU: I po co dzieci go minusujecie? Napisał coś złego bo nie kumam? Spełniło się marzenie Hernandeza, to teraz my czekamy aż spełni się nasze,
Czyt: Javier strzeli dużo bramek, będzie naszą przyszłością, jak nie rozumiesz komentarza to go zostaw w spokoju
» 20 sierpnia 2010, 03:24 #21
Klimaa: Gdy patrzę na jego wypowiedzi wydaję mi się że jest zawodnikiem idealnym..ułożony, pogodny, mało pyskaty (póki co przynajmniej)..świetny charakter do tego umiejętności ma wysokie a jeszcze się rozwinie. Sądzę że będzie to napastnik idealny który wypełni lukę po RvN. Razem z Roo mogą stworzyć atak marzeń na wiele lat. Niech tylko miłość do United nie przygasa i gra u nas do końca swojej kariery.
» 19 sierpnia 2010, 16:33 #20
kacper78: Miał świetny początek sezonu , ciekawe jak będzie dalej.
» 19 sierpnia 2010, 14:44 #19
Krzychu418: Świetny początek sezonu ? Chyba że liczysz mecze towarzyskie... W dwóch meczach "o coś" które rozegrał nic wielkiego nie pokazał, szczególnie przeciętnie wypadł na tle rozbitego Newcastle... Na prawdę nie rozumiem czym wy się zachwycacie... Ostatnie transfery to beznadzieja :
- Berbatov kupiony za 30 mln. funtów (przez co opuścił nas Tevez)
- Ronaldo sprzedany
- Valencia, Obertan, Tosic, Ljaic, Owen, Hernandez, Smalling i Bebe przyszli, poza Valencią to wszystko to niewypały !! Polityka transferowa powinna ulec zmianie - jestem za sprowadzaniem młodych zawodników ale niech oni jakiś poziom sobą reprezentują... Valencia też jest rozczarowaniem bo nie oszukujmy się - on tu przyszedł by zastąpić Cristiano - ale już widać że to mu się nie uda... A jak złapie kontuzję to będzie grał Park :(
» 19 sierpnia 2010, 15:14 #18
possebon: 1. Henandez wypadł w meczu z Newcastle dobrze a nie perzeciętnie. Aktywny z przodu wychodził na prostopadłe piłki (na półmetrowym spalonym porobił bramkarza).

2. Berabtov cały poprzedni sezon przeciętnie, ale na początku obecnego wyglada dużo lepiej. Fakt jak dla mnie troche był przepłacony. Licze że w tym sezonie troche sie spłaci.

3.Tevez o ile pamiętam kosztował by jakieś 40 mln funtów bo trzeba było wykupić karte zawodnika. Po za tym cały czas dymił że mało gra.

4. Ronaldo za taką cene uważam że został przepłacony. United dobrze na nim zarobili i ja nie wyczuwam że jest po nim jakas luka.

5. Tosic został sprzedany mniej więcej za tyle samo co kupiony więc się zwrócił mimo że się nie sprawdził.

6.Valencia to dobry typ. Był taki okres w zeszłym sezonie że był najlepszym typem z całej drużyny jakoś tak na początku poprzedniego sezonu. To ze gra na pozycji Krystyny to nie zanczy że ma go zastąpić. Krystyna grał sezon zycia i grał za pół drużyny. Ja nie oczekiwałem że Valencia bedzie strzeła po 30 bramek i przy 15 asystował. Miał być solidnym prawym pomocnikiem i moim zdaniem nie zawodzi. Dzieki temu ze Krystyna odeszła cięzar gry rozłozył się na większą ilośc graczy. Moim zdaniem zyskała dzieki temu drużyna. Rooney wyszedł z cienia Ronaldo i Nani też zaczał mieć pierwsze przebłyski.

7.Owen - a czego Ty sie po nim spodziewałeś. Wzięty za darmo więc moim zdaniem okazja. I strzelił pare ważnych bramek. Łącznie 7 w sezonie grając w sumie tylko 837 min więc chyba niezła skuteczność.na pewno nie był niewypałem (strzelił na 4:3 z Man City w lidze w 90 min)

8. Smalling i Bebe dopiero przyszlia Ty ich już rozliczasz. Oceniać ich bedzie można po 2-3 sezonach. Po za tym są młodzi i na pewno nie będa od razu wymiataczami.

9. Park to solidny typ. Nie jęczy że nie gra tylko jak trzeba to wychodzi na boisko i rozgrywa solidne spotkania. Nie jest artystą z wielkim talentem, ale jest wartościowym zmiennikiem. Dużo biega, pracuje w defensywie, gra równo i czasem potrafi pozytywnie zaskoczyć. Kupno takiego zawodnika za 4 mln to moim zdaniem okazja. Strzelił 4 bramki w zeszłym sezonie też grając nie za wiele. Park to taki odpowiednik O Shea w drugiej lini.

10.Obertain kupiony za 3 mln. Nie grał za wiele ale na pewno jest perspektywiczny. Pokazał pare dobrych zagrań. Nawet jeżeli trzeba go bedzie sprzedać to prawdopodobnie pójdzie za więcej niż został kupiony.

11. Polityka transferowa Man Utd. Ostatnim wielkim niewypałem był moim zdaniem Veron. Od tamtej pory robione są dobre transfery i efektem tego było zdobyte ostatnio trzykrotnie mistrzostwo Premiership i wygrana LM. Było wiele kozackich transferów genialnych zawodników za małe pieniądze (Evra, Vidic, Ronaldo, Van der Saar) I licze ze za takie transfery zostanie uznane sprowadzenie baci Silva, Hernandeza, Bebe, Machedy, Smallinga ale to czas pokaże.
» 19 sierpnia 2010, 16:36 #17
Krzychu418: No tak Valencia i Park to solidni zawodnicy - tutaj się zgodzę !

Nie masz racji co do Teveza bo ta jego karta nie miała wartości i to sam zawodnik zdecydował się na grę w City, jak to był na 100% się nigdy nie dowiemy, ale na pewno nie trzeba było nikomu płacić 40 mln. - to jakaś bzdura !
Nie krytykuj go, nie dziwię się że Carlos się wkurzył widząc jak w każdym meczu gra Berba - który jest od niego o dwie klasy słabszy, choć mam nadzieję że zacznie grać chociażby tak jak w Tottenhamie. A jemu SAF dawał grać w pucharze ligi, wkurzające to było dla Carlosa, który świetnie się rozumiał na boisku i poza nim z Roo.

Ronaldo był przepłacony ?? Tu mnie załamałeś - Ronaldo to najlepszy obok Messiego piłkarz świata i jemu po prostu nie należało dać odejść, ta kasa i tak nam w niczym nie pomogła a drużyna dużo straciła, może i Nani zaczął błyszczeć ale nic poza tym się nie zmieniło.... Jestem pewien że gdyby Ronaldo był na boisku w meczu z Bayernem to przeszlibyśmy dalej... Ja nie wiem czy sprzedałbym go Realowi za 300 mln - to byłaby cena po której zacząłbym się zastanawiać ale nie żałosne 93 mln !! Real miał kasę to trzeba było ich doić ! A ni płakać że piłkarz sam wybrał a miał ważny kontrakt do czerwca 2012 - jeszcze dwa bite sezony by dla nas grał !!
» 19 sierpnia 2010, 17:32 #16
possebon: Z Bayernem prowadziliśmy 3:0 mimo ze nie już było Ronaldo. Potem była ta bramka Olicia. Ale powodem dla którego nie prześliśmy Bayernu nie był brak Krystyny tylko kretyńska 2 zółta kartka Rafalela. Gdyby Man Utd grało w 11 do końca meczu to spokojnie utrzymali by korzystny wynik i awansowali. a co do Valencii który to ponoć nie może w żaden sposób zastąpic Krystyny to zaliczył w tamtym meczu 2 asysty.

Co do Teveza to lubiłem go. Dużo strzelał i nikt nie robił takiego presingu z przodu jak on. Biegał po 40 m za piłką nawet jak grali z nim w dziada. Ale on zawsze pyszczył i nie wiem czy nie lubił SAFa czy SAF jego w każdym razie on nie czuł się w United dobrze.
» 19 sierpnia 2010, 18:23 #15
possebon: Co do Krystyny. On i tak już płakał za Realem. Pograł by jeszcze sezon może 2 i potem trzeba by go było oddać za pół darmo bo zostało by mu rok kontraktu i pewnie by nie chciał podpisać nowego. A tak puścili go w diabły za taką kase i mieli spokój. Barcelona też jakby sprzedała Ronaldinho w odpowiednim momencie to dostała by 100mln. A tak sprzedali go za marne 20. Dzisiaj w Barcelonie nie ma śladu po Ronaldinho i wcale nie widać jego braku. Ja też nie widze uszczerbku w grze Manchesteru po sprzedaniu Krystyny. Jeżeli zawodnik myśłi o grze w Realu to jaki był by z niego pożytek. Po takim sezonie myśle że zaliczył by juz tylko regres i narastała by tylko jego irytacja że nie gra w Srealu. A znając go mógłby się rozpłakac i powiedzieć że sie obraża i nie bedzie grał wogóle jak go nie chca sprzedać. Ja tam wole żeby mięc nawet nieco gorszych zawodników ale takich którzy chca grać dla Man Utd.
» 19 sierpnia 2010, 18:47 #14
Krzychu418: heh nie wiadomo jakby było z Ronaldo ale fakt że barca mogłaby sprzedać Ronaldinho już wcześniej i zarobić, ale Cristiano marzył o Realu skrycie i gdyby z nim dobrze pogadać... Podobało mi się podejście Fergusona, kiedy to chciał za wszelką cenę zatrzymać Cristiano - powiedział nawet że sam przejdzie na emeryturę jeśli Cristiano odejdzie... Jednym słowem szkoda chłopaka !! To najprawdziwsza gwiazda !!
» 19 sierpnia 2010, 23:10 #13
zapermu: Mam tylko nadzieję , że nie przyśni mu się potem gra dla Srealu :P
» 19 sierpnia 2010, 13:20 #12
rooney149: A naszym spelnieniem marzen jest to ze mamy takiego grajka w druzynie ;)
» 19 sierpnia 2010, 11:39 #11
Jakubek722: Komentarz zedytowany przez usera dnia 19.08.2010 10:13

Dziwnie jak znał piłkarzy United z PS a teraz z nimi gra ;)
» 19 sierpnia 2010, 10:11 #10
FanaticMU: Skromny chłopak...tacy są cenni a nie jakiś gwiazdeczki wyżelowane które tworzą tylko 1-osobowe show ;/;/;/

Oby został z nami jak najdłużej bo ma predyspozycje do ligi angielskiej i do tego by reprezentować Manchester :)
» 18 sierpnia 2010, 15:55 #9
Toni: Czyżby Hernandez był jednym z nielicznych piłkarzy z bogatszych rodzin?
» 18 sierpnia 2010, 14:19 #8
michalfan: a co do tego mają pieniądze
» 19 sierpnia 2010, 23:33 #7
jakubinio: A co to jest za różnica, i w ogóle co to ma do newsa ??
» 22 sierpnia 2010, 13:54 #6
AFCAMUFC: oddał bym wiele zeby być na jego miejscu. dobre jest to ze zna angielski i nie bedzie trudno jak z tym zdrajcą z city
» 18 sierpnia 2010, 14:16 #5
Sorata: No... jego postawa jest fantastyczna - skromny, nie pieprzy bez sensu... mam nadzieję, że już w przyszłym sezonie będzie królem strzelców xD.
» 18 sierpnia 2010, 13:22 #4
Werker999: Oby został z nami do końca kariery ;).
» 18 sierpnia 2010, 12:36 #3
jakubinio: Ta zostanie, jak nie będzie rekordowej oferty ze strony sRealu :]
» 22 sierpnia 2010, 13:57 #2
oldtrafford: Na pewno musi być dumna z niego rodzina.Hernandez gra w najlepszym klubie na świecie w najlepszej lidze.A gra w teatrze marzeń musi być czymś fantastycznym.
» 18 sierpnia 2010, 12:35 #1