Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w naszym dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ferguson znów zaskoczył, Bebe piłkarzem United!

» 12 sierpnia 2010, 00:10 - Autor: misza - źródło: ManUtd.com
Tiago Manuel Dias Correia, powszechnie znany jako Bebe, od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Manchesteru United - poinformowała oficjalna strona internetowa klubu z Old Trafford.
Ferguson znów zaskoczył, Bebe piłkarzem United!
» Tiago Manuel Dias Correia, powszechnie znany jako Bebe, od nowego sezonu będzie reprezentował barwy Manchesteru United - poinformowała oficjalna strona internetowa klubu z Old Trafford.
Młody napastnik, bo na takiej pozycji gra Portugalczyk, występował wcześniej w Vitorii de Guimaraes. Transfer ten może z pozoru dziwić, ponieważ Bebe nie jest znanym w świecie zawodnikiem. Podobnie jednak było w przypadku transferu Javiera Hernandeza, który bardzo szybko zaadoptował się na Old Trafford.

Zdaniem brytyjskich mediów Manchester United za Portugalczyka zapłacił 7,4 mln funtów.

Ciekawy może być fakt, iż jeszcze niedawno Bebe reprezentował Portugalię w mistrzostwach świata... bezdomnych. Działo się tak, ponieważ niemal całe dzieciństwo spędził w sierocińcu. Na tym jednak nie koniec ciekawostek, ponieważ warto także wiedzieć, iż był on piłkarzem Vitorii przez zaledwie pięć tygodni.


TAGI


« Poprzedni news
Rossi: Nie wrócę do Manchesteru
Następny news »
Chicharito pokonał Casillasa

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (397)


whoracle: Wg najnowszych doniesień (plotek) United ma zakontraktować Oezila jeszcze przed 18 sierpnia. Dojdzie do wymiany między oba klubami, a dokładniej rzecz ujmując do Bremy trafi Ando + kasa, a my przywitamy Niemca na OT. Ciekawe...
» 13 sierpnia 2010, 18:22 #346
Majek: Ando, czyli Anderson? plus kasa? za tą miernotę? śmieszne te pismaki są ;P
» 13 sierpnia 2010, 21:35 #345
whoracle: z tymże ta plotka nie wyszła od pismaków ^^"
» 13 sierpnia 2010, 21:58 #344
whoracle: Komentarz zedytowany przez usera dnia 14.08.2010 00:04

Podobno doszło do "ustnego" porozumienia na linii Werder - United, ale również między Werderem i Chelsea.

Brema poza kwotą 13.5 miliona chce także jakiegoś zawodnika (zarówno od United, jak i od Chelsea), w naszym przypadku byłby to Ando, a ze strony Chelsea... któż to wie?

United jednak nie chce puścić Ando, oferując w zamian Davide Petrucciego, który miałby dołączyć do Werderu na zasadzie rocznego wypożyczenia.

Chelsea nie zaoferowała nikogo.

Po Oezila zgłosił się także $real, ale oferta opiewająca na 12 milionów została odrzucona.

O ile powyższe słowa są prawdziwe, to jesteśmy blisko sprowadzenia Mesuta na OT.
» 14 sierpnia 2010, 00:01 #343
Mati888: A z jakiego źródła masz te informacje?
» 14 sierpnia 2010, 09:28 #342
whoracle: źródło - [link usunięty]
» 14 sierpnia 2010, 11:28 #341
nani94: no zobaczymy czy tak bedzie chcialbym widzec niemca w naszych barwach
» 15 sierpnia 2010, 13:27 #340
possebon: Z tego co widziałem na youtube to nie jest typowy nominalny napastnik. Często ustawia sie na skrzydle przy lini bocznej i tam szuka dryblingu albo dośrodkowania. Nieżle mu to wychodzi bo jest całkiem szybki, zwinny i dobrze wrzuca.Widac że ma technike i dobrze ogarnia piłke przy nodze. Zawsze podaje piłe do lepiej ustawionych partnerów i sporo widzi. Ogólnie wykonuje dużo podań często banalnych i prostych, które mimo to są skuteczne i otwieraja droge do bramki. Także typ jak dla mnie perspektywiczny z dobrą techniką i duża kreatywnością. Ma zmysł do gry kombinacyjnej i sporo asystuje. Na pewno troche brak mu wykończenia i strzału z dystansu. Jeżeli chodzi o napastników to przypomina Henry z czasów gry w Arsenalu który grał środkowego napastnika ale często schodził do skrzydła lub cofał sie do 2 linii.
» 13 sierpnia 2010, 13:54 #339
arkadia98: [link usunięty]
» 13 sierpnia 2010, 12:59 #338
zubrosy: co to za chłam tutaj zamieszczasz
» 16 sierpnia 2010, 14:14 #337
arkadia98: Tak w ogóle on najpierw grał w drugiej lidze portugalskiej w klubie Estrela da Amadora później przeszedł właśnie do vitorii
» 13 sierpnia 2010, 12:56 #336
Mati888: Grał w trzeciej, a nie drugiej lidze.
» 13 sierpnia 2010, 19:50 #335
UnMishii: btw. City chce podobno płacic Ibrze 0,5 mln euro tygodniowo. To jest CHORE!!
» 13 sierpnia 2010, 12:35 #334
Prut3r: Kolejny skrzydłowy... A potrzebujemy playmakera, który mógłby zastąpić scholes'a ;/
» 13 sierpnia 2010, 12:09 #333
WaTT: Z Tego Co Ja Widzę To Ma On Dobry Drybling Ale Słabe Wykończenie , Moim Zdaniem On Powinien Grać Bardziej Na Pomocy Niż Na Napadzie . =.=
» 13 sierpnia 2010, 10:50 #332
ciawa: moze byc drugi Valencia :)...
» 13 sierpnia 2010, 09:13 #331
cris342: mi sie wydaje że on jest zawsze zażarty biega walczy o każdą piłkę centruje czasem strzeli mi sie bardzo podoba
» 13 sierpnia 2010, 01:35 #330
masrzisz: 2 Krystyna ?? :D znaki
» 12 sierpnia 2010, 23:29 #329
wayne10rooney: ale kolegów to miał nie zbyt dobrych
» 13 sierpnia 2010, 13:56 #328
whoracle: Tak z innej beczki.

Jak tam Wasze składy? Fantasy Premier League rusza za 2 dni gałgany ]:->
» 12 sierpnia 2010, 22:19 #327
Yuki: Yuki pokona wszystkie s.ki ;-0 ;-) :D pozdro i do zobaczenia w FPL !
» 12 sierpnia 2010, 22:34 #326
whoracle: Yuki 3mam za Ciebie kciuki :]
» 13 sierpnia 2010, 16:58 #325
mateyko44: po obejrzeniu pary filmikow na youtubie jestem podwrazeniem umijetnosci ale mysle ze jest ich troche za malo na United ale moze sie rozwinie w rezerwach coz czas pokaze
» 12 sierpnia 2010, 22:17 #324
WigdorDevil: Ok , nie wiemy jak on sie sprawdzi , ale chyba cos od zycia mu sie nalezy , pewnie bedzie ciezko pracował na to aby grać w pierwszej 11. Własnie tez ktos tu juz mówił w komentarzu do tego newsu , że jakby sie rozwinął to mógłby chcieć zostać w United do końca swojej kariery , bo by dużo zawdzieczal klubowi. No , ale pożyjemy , zobaczymy. Mam nadzieje , że błysnie talentem tak jak Chicharito.
» 12 sierpnia 2010, 22:27 #323
DaniooO: Troche sie zainteresowalem tym zawodnikiem i musze powiedziec ze z tego co widzialem na kilku filmikach to ma zadatki bardziej na playmakera niz na napadziora. Lubi sie krecic w okolicach pola karnego ale to nie taki typowy snajper. Przypomina mi troche Naniego i Ronaldo.. wysoki szybki . Nie moge sie doczekac jego wystepów ;D
» 12 sierpnia 2010, 22:15 #322
Xartula: Czekam na wiecej informacji na temat tego ciekawego zawodnika ;p
» 12 sierpnia 2010, 21:49 #321
hubziel: 'Bebe' wyglada na tym zdjeciu jak Ice-T z filmu "Gra o przeżycie", co ciekawe w tym filmie Ice-T grał bezdomnego...

A tak na poważnie to czekam, i mysle ze wiekszosc kibicow MU rowniez, na to co pokaze chocby w meczach pucharowych. Bo zapewne od razu w lidze nie bedzie grał... A, że SAF ma nosa do transferow to wszyscy wiemy wiec może 'Bebe' pokaze ladna gre.
» 12 sierpnia 2010, 21:46 #320
RobvanKlu5i: Ja slucham Trance'u (ATB, AvB, Deadmau5, Above & Beyond itd.) ale Rockness Monstah'a kojarze ;)

A wracajac do tematu to wierze mocno w Bebe, i liczę na to że ma wiele do pokazania na boisku :)
» 12 sierpnia 2010, 22:23 #319
wielkifanMU: Niektórzy już trochę przesadzają ...
zobaczyli filmik z Bebe na youtube i od razu teksty " Będzie walczył z Javierem o pierwszy skład "

To Berbatov będzie walczył z Hernadezem o pierwszy skład, ale z Bebe także będzie pożytek jak nie w tym to na następne sezony. W tym roku może i nie ale za 2-3 lata jak zostanie na Old Trafford to na pewno będzie starał się spłacić i pokazać maksimum swoich możliwości w ważnych meczach.
A wracając do Chicharito to poczekajmy jeszcze przynajmniej do 10 kolejki z tekstami typu :

"Transfer Chicharito był fantastyczny"
czy też
"Pozyskanie Chicharito było najlepszym transferem Ferguson'a od lat "
itd, itd, itd.

Jednak obiektywnie twierdząc jedno jest pewne. Chicharito jak na razie jest w formie, i oby utrzymał ją do końca sezonu !!

Glory Glory Man Utd
Glory Glory Man Utd
» 12 sierpnia 2010, 21:36 #318
RobvanKlu5i: Nie zapominaj o Owenie.
Wszyscy mowia że Berbatov bedzie wlaczyl o pierwszy sklad z Chicharito a "zza krzaka" może wyskoczyć Owen i możemy być świadkami prawdziwej wojny o pierwszy sklad!
» 12 sierpnia 2010, 22:04 #317
Mati888: On może też grać, jako ofensywny pomocnik, a na tę pozycję nie można ukryć brakowało nam klasowego następcy Scholsa. Wydaje mi się, że to na tej pozycji będziemy go oglądać, bo Fergie nie sprowadziłby kolejnego napastnika. Gdy dowiedziałem się o tym transferze byłem trochę zaszokowany, ale po ochłonięciu uważam, że należy dać mu szanse.
» 12 sierpnia 2010, 21:33 #316
DeeJay: Żeby mu tylko nie odbiło, bo tak prawie że z ulicy do United...
Mam nadzieję że będzie godnie reprezentował nasze barwy :)
» 12 sierpnia 2010, 21:23 #315
wielkifanMU: @piotrrz7 - spokojnie Piotrek :D Rooney przedłużył kontrakt z Man Utd więc o to możemy być spokojni że nie odejdzie ( przynajmniej na razie )
Ale swoją drogą to nie zaszkodziła by Ci większa wiedza o tym co się dzieje w klubie ...
» 12 sierpnia 2010, 21:22 #314
piotrz7: dobrze wiem co sie dzieje:) To był joke taki:)
» 12 sierpnia 2010, 21:28 #313
piotrz7: SAF sie szykuje chyba na odejscie ROO do Realu :)
» 12 sierpnia 2010, 21:14 #312
ManUtd95: ferguson predzej siebie sprzeda lol
» 12 sierpnia 2010, 21:28 #311
piotrz7: a z Becksem jak bylo? Najlepszy gracz, pupil 1 klotnia i Becks In Real :)
Tak wogle to wy na zartach sie znacie;p?
» 12 sierpnia 2010, 21:30 #310
Koryt: ja nie widze nic dobrego w tym filmiku rasiak tez jest gwiazda na youtube
» 12 sierpnia 2010, 21:52 #309
DevilsPoland: Ej ja mam pytanie bo tam pisze że od nowego sezonu może grać czyli od tego czy od następnego? bo się pogubiłem już ;D
» 12 sierpnia 2010, 20:59 #308
arkadia98: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 20:43

Sr Fergie siedzi na OT już 24 lata chyba wie co robi. Podobnie było z CR. Przekonacie się Bebe będzie jeszcze świetnym zawodnikiem. Ja w niego wierze. Można się wszystkiego spodziewać. ycze mu powodzenia. Co z tego że jest bezdomny. Ma potencjał wg mnie.
» 12 sierpnia 2010, 20:42 #307
mateusz1616: On nie jest bezdomny.Poprostu większość życia spędził w sierocińcu.Ale to było wcześniej. pozdro
» 12 sierpnia 2010, 21:23 #306
whoracle: "He'll join up and be part of the first-team squad this season," said Gill.

Gill added that it was unlikely that Bebe would be immediately sent out on loan and would instead be given the chance to bed down at Old Trafford.

także Panowie, nie ma mowy o wypożyczeniu - BEBE ZOSTAJE NA OT :P
» 12 sierpnia 2010, 20:41 #305
crash: trudno na razie oceniać ten transfer, ale obejrzałem jeden filmik na youtube z gościem i powiem wam że to może być drugi Adebayor! trzymam za niego kciuki ;D
» 12 sierpnia 2010, 20:26 #304
dzaru: kompletne zaskoczenie ale zeby oceniac musi zagrac w barwach Manchesteru wtedy bedziecie hejtowac lub chwalic
» 12 sierpnia 2010, 20:20 #303
Krzychu418: Jezu doczytałem się jeszcze że to napastnik... To już kompletnie nie potrzebny transfer te 7.4 mln to lepiej mogli oddać Realowi :) Zamiast wydać 20 - 30 mln i kupić kogoś dobrego wydajemy grubą kasę za nic nie wartych zawodników, za tą kasę można było zaoferować bajoński kontrakt dla Joe Cole'a. Wkurzają mnie te transfery już... Ozil i Gareth Bale są nam niezbędni, jeśli ktoś kupi Ozila za mniej niż 20 mln a my kupujemy nic nie wartą małpę za 7 to się załamię !!
Aha Polacy pokazali klasę było 0-6 a teraz tylko 0-3 idzie ku dobremu... ;)
» 12 sierpnia 2010, 20:02 #302
therock: A po co nam mlody, lewy obronca?
» 12 sierpnia 2010, 20:31 #301
DevilsPoland: Krzychu przypomnę ci że za Ronaldo też daliśmy nic a potem dostaliśmy 90 mln ponad ;) A Hernandez? też kosztował "nic" a gra jak na razie rewelacyjnie ;)
» 12 sierpnia 2010, 20:56 #300
ManUtd95: tylko chicarito sie nie pozbedziemy :D
» 12 sierpnia 2010, 21:39 #299
Krzychu418: Widzę dzieci neostrady wzięły się do roboty i już nie wiadomo skąd 10 minusów - dziękuję !
Za Ronaldo daliśmy 22 miliony nie pamiętam czy euro czy funtów, więc nie takie nic, poza tym sprzedaż takiego zawodnika bez względu na cenę to i tak zawsze strata i to niepowetowana ! Mów co chcesz ale wszystko się spier.. Odkąd Cristiano odszedł...
» 12 sierpnia 2010, 22:04 #298
Cleverley: krzychu - Ronaldo kupiliśmy za 12,24 funtów
» 12 sierpnia 2010, 23:31 #297
CRfan: Za Crisa daliśmy 12,2 mln funtów!
» 12 sierpnia 2010, 23:32 #296
Szewc: Jeśli Twoim zdaniem wszystko się spier.... po odejściu CR to gratuluje. Co Ty ty jeszcze robisz jako kibic United? Leć za nim do Realu. SAF trochę lepiej zna się na trenerce niż Ty i dobrze wie, że gdy drużyna opiera się wyłącznie na jednym zawodniku to nic dobrego z tego nie wyjdzie, a tak zaczynała wyglądać gra Man Utd. Zrobił niesamowity interes sprzedając go za astronomiczną sume i dobrze wiedział co robi. Poza tym CR zawsze marudził, że chce grać dla Galaktycznych, a po co nam zawodnik, który nie zostawi serca na boisku za swój klub?
» 14 sierpnia 2010, 19:39 #295
b90: Niech SAF zarzuci sieci na jakiegoś piłkarza Realu. Tam jak w zeszłym roku kupują garściami i wyprzedają gwiazdy dla których nie widzą miejsca w pierwszym składzie, jak zapowiedział manager to nie koniec transferów. Może Fergusonowi uda się trafić w transfer jak Bayernowi i Interowi. Real ma aż nadmiar pomocników po zakupie Canalesa, Leona, Di Marii i Khediry, a ponoć Mourinho chce jeszcze Ozila.

Fajnie by było jakby SAF postarał się o Kake, jego wartość po ostatnim sezonie na pewno spadła i nie mógłby narzekać że za drogi, przecież wciąż ma w sejfie 90mln na transfery ;]
» 12 sierpnia 2010, 20:02 #294
Krzychu418: 90 mln na transfery ?? Tyle to poszło do kieszeni Glazera ! A na transfery i tak wydajemy za dużo !! Takich zawodników jak Bede czy Hernandez nie chciałbym za darmo !!
» 12 sierpnia 2010, 20:05 #293
b90: Hernandez to b.dobry transfer, a ten Bebe, się okaże ale sądzę że to pieniądze wyrzucone w błoto.
» 12 sierpnia 2010, 20:07 #292
Krzychu418: Może Hernandez nie jest zły ale 10 mln to duża przesada, kwota 7.4 mln funtów za Bebe to jak ktoś napisał "śmiech na sali". Gdyby nie kupić ich dwóch byłoby 18 mln na Ozila - to mnie właśnie wkurza !
» 12 sierpnia 2010, 20:15 #291
dagoberto: A ja bym nie zamienil Javiera na Ozila tyle w temacie
» 12 sierpnia 2010, 20:20 #290
Krzychu418: Zadziwiające te transfery Fergusona ! Normalnie czekam aż kupi mnie :D kiedyś trochę grałem, co prawda mam już 21 na karku i lekką nadwagę ale mogę się przydać... Na pewno nie gorzej niż Bede ;)
Tak na serio to mam nadzieję że kupił go do zespołu rezerw...
Ja chcę widzieć w MU Ozila i Bale'a !! Nie chcę bambusów których nikt nigdy na oczy nie widział !!
» 12 sierpnia 2010, 19:57 #289
dagoberto: A co kogo obchodzi kogo nie chcesz w Man Utd ?. A co do tych bambosow to np. Nani juz jest ok ? zastanow sie troche zanim cos napiszesz
» 12 sierpnia 2010, 20:02 #288
Krzychu418: Ja nic nie mam do czarnych !! Np. Balotelliego bardzo chętnie bym w MU zobaczył ! Chodziło mi o to że ci młodzi zawodnicy kosztują klub za dużo a nie będzie z nich pożytku !! Nie rozumiem polityki transferowej klubu !
» 12 sierpnia 2010, 20:04 #287
dagoberto: Jak tak to spoko ale wierz mogles nie napisac bambus.Co do polityki transferowej jest jak jest nic nie zmienimy,ja osobiscie bym wolal ofensywnego pomocnika.Ale Bebe jest naszym nowym diablem musimy w niego wierzyc
» 12 sierpnia 2010, 20:12 #286
dagoberto: Ja powiem szczeze ze nie wiem co myslec o tym zakupie niby nie mialo byc transferow a tu niespodzianka. Ale taki wlasnie jest SAF jak cos to myslalem ze kupi ofensywnego pomocnika .No nic mamy nowego diabla oby mu sie u nas powiodlo
» 12 sierpnia 2010, 19:56 #285
mateuszr20471: Gdyby tak Bebe byl ofensywnym pomocnikiem to byloby super
» 12 sierpnia 2010, 19:50 #284
whoracle: chłopak może grać na tej pozycji ^^"
» 12 sierpnia 2010, 19:51 #283
jakubinio: Może nawet graćjako skrzydłowy :]
» 12 sierpnia 2010, 20:10 #282
elpajaco93: H2O1994 -->
Ok, jezeli ktos rozgrywa dobry turniej to to oznacza ze ma potencjal a taki czlowiek jakim jest saf potrafi taki potencjal wyciagnoac wiec nie dziwie sie jezeli ktos jest dobry to chcemy go sciagnac prosete. Jest takie cos jak nie trafione transfery ale to w man utd wystepuje radko jak w przypadku Verona czy nie wielu innych, zobacz sadze ze to tez moze byc nie trafiny zakup ale takze moze nas zaskoczyc czyms niesamowitym. Saf dal za niego 7 mln z kawalkiem wiec to nie sa gigantyczne pieniadze a moze sie okazac ze za 2/3 sezony trafi 20 bramke w lidze i juz bedzie dobrze ;]
» 12 sierpnia 2010, 18:47 #281
H2O1994: Wiecie co, jak czytam te wasze komentarze to sobie myślę że w 2012 roku np. Sławomir Peszko zagra świetnie na Euro 2012 i 99% komentarzy będzie w stylu "musimy go kupić na euro wymiatał. A w 2014 np. Jakiś młody piłkarz zagra świetny mundial to będzie to samo. Bezsens.
» 12 sierpnia 2010, 18:21 #280
kempek: My tu gadu gadu a chelsea traci kolejnego zawodnika :) Ballack,Carvalho,Cole,Beletti i Deco. Jak sie szybko nie wzmocnia to nie bedziemy mieli problemu z nimi w walce o tytul
» 12 sierpnia 2010, 17:57 #279
domekk: nie dziel skory na niedźwiedziu :D
» 12 sierpnia 2010, 18:46 #278
BroneK1878: podobno kupili dzis Neymara wiec sprzedaja ale i kupuja.
» 12 sierpnia 2010, 19:11 #277
whoracle: "Jak doniosła jedna z największych i najpoważniejszych gazet w Brazylii "Folha de Sao Paulo", Neymar doszedł do porozumienia z Chelsea i przeniesie się do angielskiego klubu w najbliższych dniach. Mistrz Anglii ma zapłacić Santosowi 25 milionów euro za napastnika reprezentacji Brazylii."
» 12 sierpnia 2010, 19:57 #276
jakubinio: Taaak. Chelsea po tych osłabieniach nie będzie jużtaka silna jak w zeszłym sezonie :]
» 12 sierpnia 2010, 20:14 #275
czerwonydevil: Popierdzieliło was dzieciaczki ? Za co te wszystkie minusy ? A jest ich pełno...
Żałosneee....
» 12 sierpnia 2010, 17:56 #274
ManUtd95: nom :S
juz dzisiaj pisalem o tych minusach
to jakims dzieciakom sie nudzi
» 12 sierpnia 2010, 18:02 #273
domekk: minus xD
» 12 sierpnia 2010, 18:47 #272
jakubinio: Nie spamuj :]

Dzięki :]
» 12 sierpnia 2010, 20:09 #271
Kamil123456: zobaczymy jak się będzie spisywał :]
» 12 sierpnia 2010, 17:49 #270
Nani1236: Ale zobaczymy może coś potrafi?
» 12 sierpnia 2010, 17:39 #269
ManUtd95: jak by nic nie potrafil to by go ferguson ne kupil
» 12 sierpnia 2010, 17:50 #268
Nani1236: Na stronie transfermart wyceniają go na 100 tyś euro a MU płaci za niego 7,5 miliona funtow śmiechówarte przeciesz on nawet niezbążyl rozegrać tam 10 spotkań ten transfer to porażka.A z Hernandezem bylo inaczej chlopak na mundial pojechał i było o nim głośno a taki Bebe gdzie on grał w reprezentacji bezdomnych śmiechówarte menchester kubil bezdomnego za 9 milionów euro ta tak jakby wyjść na ulice i wszystkich bezdomnych kupić do MU bez jaj!
» 12 sierpnia 2010, 17:36 #267
whoracle: Taką kwotę odstępnego miał zapisaną w kontrakcie. United musiało tyle zapłacić jeżeli chcieliśmy go pozyskać już teraz zaraz. Widać b. nam zależało.

A to na ile wycenia go transfermarkt.de można przemilczeć... bo czy ktoś przed transferem Bebe na OT słyszał o tym 20-letnim zawodniku? Nie.
» 12 sierpnia 2010, 17:49 #266
FilipMUFC: Hernandez podczas mundialu był piłkarzem United. SAF zakontraktował go przed mistrzostwami.
» 12 sierpnia 2010, 22:17 #265
bula007: A mnie ciągle to z sezonu na sezon dziwi. Niby SAF informuje, że nie będzie wzmocnień i nie będzie nikogo SAF na OT sprowadzać, a przeważnie w późniejszym terminie kupują zawodników. Dobrze, że kupują mniej znanych zawodników, bo to też świadczy o sztabie trenerskim. Przynajmniej nie jesteśmy jak Real i ManCity, którzy wydają miliony na piłkarzy wypromowanych m. in. przez Manchester United. Pozdrawiam
» 12 sierpnia 2010, 17:31 #264
HarryHH: Dlaczego Cie to dziwi? Jesli chcemy pozyskiwac dobrych, mlodych i perspektywistycznych graczy i jesli nie chcemy, zeby taki Real Madryt sprzatnal nam ich sprzed nosa to tak sie robi, tzn. po cichu sie to zalatwia
» 12 sierpnia 2010, 18:17 #263
Klimaa: Trochę za dużo Brazylijczyków w klubie..ale oprócz tego nie mam zastrzeżeń. Zobaczymy co ten zawodnik potrafi...
» 12 sierpnia 2010, 17:27 #262
ManUtd95: cooo?
Bebe jest z portugalii lol
» 12 sierpnia 2010, 18:02 #261
ManUtd95: a tak wogole 3 to tak bardzo duzo??
Rafaen, Fabio i Anderson...
» 12 sierpnia 2010, 18:23 #260
buttonman: i Dodo jeszcze :D
» 12 sierpnia 2010, 19:00 #259
Cleverley: buttonman - nie wiem czy se jaja robisz, ale Dodo nie jest naszym piłkarzem. ;D
» 12 sierpnia 2010, 19:17 #258
whoracle: sporo się mówiło o jego transferze na OT, nawet podobno doszło do podpisania wstępnej umowy, ale ni widu ni słychu jak do tej pory xD
» 12 sierpnia 2010, 19:50 #257
jakubinio: Klimaa, on jest z Portugali :]
» 12 sierpnia 2010, 20:01 #256
whoracle: "Jose Rodolfo Pires Ribeiro 'Dodo' has finally signed for Manchester United.

A 6million deal has been agreed with the Corinthians to sign the young defender in February 2010."

Maj 2009.
» 13 sierpnia 2010, 13:56 #255
AFCAMUFC: no.. wiec witamy w piekle.
» 12 sierpnia 2010, 17:25 #254
kolbusek3: podobał mi się filmik na YouTube
[link usunięty]
Bebe ma potencjał
» 12 sierpnia 2010, 17:04 #253
spOntan: super jeśli na podstawie filmiku na yt oceniasz zawodnika i jego umiejętności...
» 12 sierpnia 2010, 17:13 #252
domekk: spOntan na .żywo go chyba teraz nie zobaczysz ...
» 12 sierpnia 2010, 18:48 #251
jakubinio: No pokazał w tamtym klubie dużo, a grał tam zaledwie 5tygodni :]
» 12 sierpnia 2010, 20:03 #250
Cinz: Welbeck na testach medycznych w Sunderlandzie to SIR sprowadza Bebe. Na tym filmiku widać jest bardzo dynamiczny i szybki i całkiem dobry technicznie, stawiam na niego od ręki. Jak uczestnicy MS 2010 beda odpoczywać w meczu z Newcastle to licze, że SIR da mu zagrać chociaż ostatnie 15 minut.
Glory
» 12 sierpnia 2010, 16:51 #249
MaciasDevil: Bardzo jestem zaniepokojony ta sytuacja ... 7,4 mln funtow za takiego grajka, moze Fergie ma co do niego nosa, ale...7,4 mln?! ... na tym filmiku na yt cos tam pokazuje, przypomne tylko ze gra on w tym filmiku przciwko slabym druzyna z Portugalii(nie liczac Benfici i holenderskiego Groningen)
peace.
» 12 sierpnia 2010, 16:35 #248
jakubinio: Nie no,to nas Fergie zaskoczył. Przyznam się nigdy o nim nie słyszałem. Mam nadzieje że się u nas zadomowi i za 2 sezony będzie naszą czołową gwiazdą :]
» 12 sierpnia 2010, 16:34 #247
Camrall: Tak samo juz było że niby Ozil dochodzi do Barcy i za chwile to dementował ..
» 12 sierpnia 2010, 16:47 #246
fat1xd: Na oficjalnej stronce United jest artykuł a The Guardian gdzie piszą o transferze Bebe i dodają, że Alex jest bardzo zdeterminowany by kupić Ozila... Nie ma co wierzyć we wszystko co piszą, ale ja nadal widziałbym go u nas :)
» 12 sierpnia 2010, 16:49 #245
whoracle: Oezil będzie grał dla United. Nie zdziwiłbym się gdybyśmy jutro usłyszeli o jego transferze na OT xD
» 12 sierpnia 2010, 17:20 #244
Mateja86: on ma zaledwie 20lat, w tych czasach z obecna technologią, wiedzą itp itd. za 4 lata bedzie miał tylko 24lata a wierzac w zdolnosci szkoleniowców MU bedzie z niego niezły kopacz :)

zycze chłopakowi powodzenia :)
» 12 sierpnia 2010, 16:19 #243
Kingus661: Heh.No Fergi rzeczywiście zaskakuje :D No kolejny napastnik.
No to się zrobiła konkurencja heh.
Jeśli SAF go kupił to oznacza to tylko jedno rozwinie się w United
i każdy klub będzie chciał być w jego posiadaniu za kilka lat....
» 12 sierpnia 2010, 16:13 #242
max0r: Moje stanowisko wobec tego transferu jest takie iz cieszy mnie przeszlosc tego gracza, tacy gracze jak on jezeli zostana wychowani przez klub oddaja mu sie potem w 100 % swietnym przykladem jest Messi ktorego Barcelona tez uratowala teraz nawet nikt nie wymawia jego nazwiska w spekulacjach transferowych bo wszyscy wiedza ze on sie nie ruszy to jest ich Giggs czy Scholes, tudziez Bebe (pierwszy raz o nim slysze) tez moze zostawic serce na Old Trafford. Ferguson jest cwanym lisem ktory wie jak manipulowac ludzmi i przy tym jeszcze dobrze zarabiac :)
Oczyma wyobrazni widze Bebe za kilka lat jako swietnego pilkarza bo pod okiem mistrza jest duze prawdopodobienstwo a zeby tak sie stalo, albo transfer na dwa sezony i do sprzedania dalej.
» 12 sierpnia 2010, 16:06 #241
Cleverley: - do tych co wyzywają i mówią złe rzeczy o Bebe :

Ronaldo jakoś pochodził z bardzo biednej rodziny. Jego ojciec zapisał go do małego klubu Andorinha, gdzie ojciec sprzątał . w wieku 10 lat trafił do Nacionalu , grał tam do 2001 r. potem przeszedł do Sportingu i wybył w wielki piłkarski świat, trafił do United .. jego dalszą karierę wszyscy znacie .

więc, skąd wiecie, czy nie będzie podobnie z Bebe, może także ma talent i może za 10 lat Real go kupi co 100 mln ?
» 12 sierpnia 2010, 16:00 #240
Cleverley: [link usunięty] czyli Vidić na 100 % nie odchodzi w najbliższym czasie ;)
» 12 sierpnia 2010, 15:51 #239
jakubinio: No dzięki za informację. Wiedziałem to 1,5 tygodnia temu :]
» 12 sierpnia 2010, 20:07 #238
Cleverley: bo Vidić powiedział, że jest diabłem ? Ronaldo też najpierw mówił,że nie odejdzie, a potem że marzy o grze na SB
» 12 sierpnia 2010, 23:33 #237
piotrekpiter2: maly pokaz jego umiejetnosci :)
[link usunięty]
» 12 sierpnia 2010, 15:45 #236
ManUtd95: moze byc :D
ciekawe jak sobie poradzi w MU
» 12 sierpnia 2010, 16:17 #235
ManUtd95: moge wiedziec za co sa te 3 minusy? :S
» 12 sierpnia 2010, 17:40 #234
juras1211: Nie wiem po co się spinać , przecież czy to jest jakaś szkoda jak będzie jeszcze jeden zawodnik do dyspozycji na długi sezon . Wydane pieniądze na tego zawodnika nie przepadną , przecież on tyle samo a może więcej będzie wart za rok , a tak jakby SAF go nie kupił to i tak pieniądze by na coś poszły , wiec w czym problem .
» 12 sierpnia 2010, 15:43 #233
DeathSkater90: bedzie walczyl z Javierem o miejsce w skladzie :D Nie moge sie doczekać zeby zobaczyć go w akcji
» 12 sierpnia 2010, 15:39 #232
ManUtd95: bedzie walczyl z chicarito o miejsce w skladzie i...
bedzie siedzial na lawie bo chicarito jest najlepszy :D
» 12 sierpnia 2010, 17:46 #231
jakubinio: Oni grają na zupełnie innnych dwóch pozycjach, więc jak mogąze sobą walczyć o miejsce w składzie ?? :]
» 13 sierpnia 2010, 16:09 #230
majkelSJZ: Zaskakujący transfer, na temat tego zawodnika na razie się nie wypowiadam, bo nigdy nie widziałem go w akcji przez cały mecz na wysokim poziomie, zobaczymy jak będzie się sprawował. Wierzę w to, że Fergie wie co robi i nie sprowadził do United byle kogo.
» 12 sierpnia 2010, 15:36 #229
buttonman: Msam tylko mały promyk nadziei na dobry transfer, gdyż SAF tak robił zwykle. Kupował ze dwóch młodych i trzeci transfer to był taki na miare hitu.
» 12 sierpnia 2010, 15:27 #228
Durandir: Jak tu już ktoś napisał Manchester United nie kupuje gwiazd, ale je kreuje. Może ten anonimowy chłopak z ulicy stanie się wielką gwiazdą. Trochę to zbyt hollywoodzkie, ale w football'u wszystko jest możliwe. Zastanawia mnie tylko jedno - po co nam kolejny napastnik? Miejmy jednak nadzieję, że SAF wie co robi i tym razem.
» 12 sierpnia 2010, 15:21 #227
mateuszr20471: A Ferguson milczy, kibice oczekuja od Fergiego wyjasnien.
» 12 sierpnia 2010, 15:19 #226
whoracle: może Fergie dopina transfer Oezila? ;-)
» 12 sierpnia 2010, 15:25 #225
ManUtd95: mam nadzieje ze to dobry zawodnik chociaz o nim nie slyszalem :D
jak wiekszosc z was pewnie :D
» 12 sierpnia 2010, 15:18 #224
juras1211: To dopiero będzie atak mały groszek z babom to dobrze brzmi jeszcze lepiej niż jakieś tam gwiazdy , chcieliście zawodników wyjątkowych i macie o co te pretensje to ja nie wiem
» 12 sierpnia 2010, 14:57 #223
buttonman: A mnie dziwi postawa Fergusona. Kupuje zawodnika w ogóle nieznanego (bo nie wierze by ktoś z was śledził jego kariere :) ) za 7,4 m (tak podaja gazety) , a Ozila (gracza juz sprawdzonego) mógł mieć za milionów 10 :) dziwna polityka transferowa, ale zobaczymy
» 12 sierpnia 2010, 14:50 #222
whoracle: Oezil jeszcze może do nas przejść. Nic straconego.
» 12 sierpnia 2010, 15:03 #221
orion: Ja jestem strasznie ciekawy co ten zawodnik pokaze......(ciekawe jak u niego z kondycja, jaki tryb zycia prowadzil dla mnie to jest zagadka nigdy go nie widzialem w akcji ani nnie slyszalem o nim ale trzymam kciuki za niego i zycze mu powodzenia
» 12 sierpnia 2010, 14:45 #220
Peale14: Mam do co niektórych prośbę, nie wypowiadajcie się na temat Bebe negatywnie jeżeli nic o nim nie wiecie. SAF wie co robi, jeżeli go sciągnął do Manchesteru United to oznacza, że miał jakiś powód. Chciałbym zobaczyć miny tych, którzy teraz tak na nie go naskakują, kiedy okaże się że Bebe będzie bardzo dobrze się sprawdzał.
» 12 sierpnia 2010, 14:40 #219
Patryk1515: o cie kur** ;p
jak go zobaczyłem to myślałem że to szatan bezdomny i żebrze od zawodników United ;p
wstyd ....

SAF Ozila nie chce ale jakiegoś padalca to tak... szok
» 12 sierpnia 2010, 14:40 #218
Wojtas78: Ciebie to by nawet na OT k*rwa nie wpuścili bo za brzydki jesteś pajacu je*any!
» 12 sierpnia 2010, 14:58 #217
DeathSkater90: haha ten "padalec" by cie jednym zwodem ogral. zebrzesz to ty pod lidlem
» 12 sierpnia 2010, 15:32 #216
Cleverley: ale z ciebie kibic , żeby zawodników wyzywać .; / żal mi ciebie ;/

` nie oceniaj książki po okładce ` - znasz takie przysłowie?
» 12 sierpnia 2010, 15:53 #215
Kmmanutd: Wydaje mi się, że ten piłkarz trafi do rezerw póki co gdyż nie jest na tyle dobry aby grać w premiership. Z tego, co ja widziałem to jeszcze dużo mu brakuje aby zagrać chociaż minute w pierwszym składzie. Mam nadzieje, że SAF wie co robi... Uważam jednak, że z tego chłopaka może coś w przyszłości być i z całego serca życzę Bebe aby się rozwinął i żeby jego życie teraz wyglądało dużo lepiej!! Zapewne będzie to przykład, iż nawet bezdomni mogą spełniać swoje marzenia!!
» 12 sierpnia 2010, 14:37 #214
czerwonydevil: A idź ty niedorozwoju ! To, że życie dało mu w kość nic nie znaczy ! Nani też był ze slamsów i co ?!
I nie pisz ManU ci** !!
» 12 sierpnia 2010, 14:34 #213
czerwonydevil: No więc wzmacniamy siłę ognia.
Nic o tym zawodniku nie wiadomo zapewne każdemu z was, ale wierzę, iż SAF wie co robi.

Ciekawe czy pozyska kolejnego zawodnika (Ozil) . Bo jak wszyscy wiedzą SAF obiecał ze nie będzie transferów, a jednak ; )

Zobaczymy co pokaże ten chłopak. Trzymam kciuki.
» 12 sierpnia 2010, 14:27 #212
WigdorDevil: Jak był 5 tygodni to już zdążył zagrać z Benfiką? Na oficjalnej stronie tamtego klubu jest takie zdjęcie.
» 12 sierpnia 2010, 14:23 #211
whoracle: 18 lipca Benfica grała towarzysko z Vitorią. [link usunięty]

Nie mogę znaleźć informacji, kiedy dokładnie Bebe dołączył do Vitorii - [link usunięty]

No ale skoro mówi się, że grał u nich ledwo 5 tyg. to łatwo policzyć i wychodzi na to, że już wtedy był piłkarzem Vitorii.
» 12 sierpnia 2010, 14:49 #210
fant0mas: Dosyć dziwny ruch transferowy. Mam nadzieję, że się przyda. Widać, że to silny i szybki zawodnik, posturą przypomina Amauriego. Na razie jestem dość sceptycznie nastawiony do tego transferu. Czuję, że został kupiony bo piłkarz z tak ciekawym życiorysem pomoże w promocji klubu, a i parę koszulek z jego nazwiskiem się sprzeda. Potem SAF się go pozbędzie.
» 12 sierpnia 2010, 14:20 #209
Czarny95: Manchester nie kupuje gwiazd tylko je kreuje.
» 12 sierpnia 2010, 14:14 #208
domekk: jeden inteligentny przypadajacy na stado baranów
» 12 sierpnia 2010, 16:23 #207
lam: Będziecie wspomniać moje słowa, jak Bebe będzie rzucał gałę niczym Beckham i niszczył bramkę niczym Gladiator! :P
» 12 sierpnia 2010, 14:08 #206
gacthx: Ferguson to jest prze ch*j ;p tyle newsów że już nikogo mu nie potrzeba a tu jeep następny nabytek!! Zgadzam się z tymi którzy mówią że coś w nim jest skoro trafił na Old Trafford!!
» 12 sierpnia 2010, 14:05 #205
Meister: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 14:04

pozyjemy zobaczymy....
» 12 sierpnia 2010, 14:03 #204
lam: Ale o co chodzi? Czemu czepiacie się chłopaka, który z ulicy trafił na Old Trafford? Ja tam ufam Fergusonowi i wiem, że w tym zawodniku musi tkwić coś, co Fergie chce oszlifować. Podejrzewam, iż czeka go wypożyczenie, bo wątpię, że zawodnik jest gotów do gry na tak wysokim szczeblu. Złapie trochę ogrania na wypożyczeniu i zobaczymy!
» 12 sierpnia 2010, 13:59 #203
keano89: Bebe is a player who can play in several positions in attack. The youngster can play from both wings, as a support striker, and also as a lone forward.

Źródło: goal.com ( [link usunięty]).

Czyli nie jest to tylko i wyłącznie napastnik...
» 12 sierpnia 2010, 13:55 #202
Agusssia: Hmm nie wiem co mam o nim myśleć, zobaczymy co z niego wyjdzie.. ale z filmików, które oglądałam wydaje mi się niestety, 'cienki'
» 12 sierpnia 2010, 13:44 #201
Hefasto: Niby SAF nie chce kupować znanych piłkarz,bo mówi o wygórowanych cenach za nich.Ale 7,5 mln za jakiegoś zupełnie nieznanego piłkarza?? Nie lepiej dołożyć 10-12 mln i kupić kogoś na poziomie??
» 12 sierpnia 2010, 13:22 #200
szyszek2000: Nie...
» 12 sierpnia 2010, 13:25 #199
szyszek2000: Nie...
» 12 sierpnia 2010, 13:25 #198
Hefasto: Mam tylko nadzieję,że taka cena za niego to tylko wymysł mediów.I SAF wie co robi.Zwłaszcza,że z tego newsa niewiele się dowiedzieliśmy.
» 12 sierpnia 2010, 13:47 #197
20lskjear: Juz glowa mnie boli z komentarzami o Ozila. Czy to dla was troche nie jest dziwnie, skoro Ozil jest taki dobry i taki tanio, dlaczego inni giganci nikt go nie chca? przeciez 10-13 mln kazdemu stac na taki zakup, nawet livepoolowi, ktory dysponuje niewieka kasa( w obecnie). Owszem wypadl mu na mundialu dobry mecze w jego wykonaniu ale nadal ufam calkowicie SAFa napewno wie co robi. Pamietajcie, ze przez 24 lata na jednym stanowisku chyba cos wam to mowi co??
» 12 sierpnia 2010, 13:16 #196
b90: Nie wypadły mu dobre mecze bo nic innego w porównaniu do tego co prezentował w Werderze nie pokazał. Wielce eksperci się nim zachwycili na MŚ jakby zobaczyli jakiegoś boga ale to tylko pokazuje nieznajomość mediów na temat piłki nożnej. Nie przypadkiem dostał niemieckie obywatelstwo.
» 12 sierpnia 2010, 13:21 #195
Desstin: 20lskjear, a czego wymagasz od ludzi którzy o Ozilu usłyszeli na Mistrzostwach i nigdy nie widzieli go wcześniej?Dawno już pisałem że jest po prostu poprawnym rozgrywającym i tyle.W RPA grał dobrze bo dobrze grała cała drużyna.No ale jeżeli ktoś wiedzę na temat piłki czerpie z gier no to masz takie zachwyty.Od dawna powtarzam że większosć komentujących tutaj "fanów" powinna zapisać sie do fanklubu Realu czy City...
» 12 sierpnia 2010, 14:01 #194
b90: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 13:17

Szkoda że ja nie mam takich znajomości, też bym se pograł w United ;>0
» 12 sierpnia 2010, 13:14 #193
domekk: najpierw musialbys cos pokazac ;>
» 12 sierpnia 2010, 16:25 #192
b90: a co takiego pokazał niejaki Bebe? Teraz jak jesteś w miarę dobry i potrafisz kopnąć piłkę to pograsz sobie chociaż przez te 5 tygodni w klubie tym bardziej że liga portugalska nie stoi na najwyższym poziomie, są 4-5 drużyn, które dzieli przepaść nad resztą ligi.
» 12 sierpnia 2010, 19:54 #191
michalfan: może to kolejny diament nie oszlifowany
» 12 sierpnia 2010, 13:12 #190
erni93: Mówicie że jest nie znany że 8 mlnto dużo jak na kogoś takiego .......... a przed transferem do United znał któryś z was Chicharito?Pewnie nie więc nie gadajcie bzdur że to zły transfer bo nawet go nie znacie a może będzie dobrym środkowym pomocnikem owensyfnym.Więc nie mówcie że ten transfer jest zły
» 12 sierpnia 2010, 13:11 #189
whoracle: @hashcod

Zamiast poprawić kolegę, to go wyśmiałeś. Gratsy.
» 12 sierpnia 2010, 14:21 #188
RobvanKlu5i: To może być kolejny diament, który SAF chce oszlifować :)
» 12 sierpnia 2010, 13:05 #187
LIVERPOOLgool: Witam, Będzie grzał ławe a jak wejdzie na boisko to na 5- 10 min... przecież muntd ma tyle dobrych zawodnikow w podstawowej 11 jak i rezerwie że nie wiem po co taki zawodnik i to nie za małe pieniądze .

Pozdrawiam
» 12 sierpnia 2010, 13:03 #186
Devil11: Nie znam tego zawodnika, więc trudno cokolwiek o nim powiedzieć. Pozostaje jedynie zaufać Fergusonowi, widocznie musi coś w nim być, co zainteresowało bossa. Mam tylko nadzieję, że dostanie dostatecznie dużo szans, żeby się pokazać, bo nie chciałabym, żeby został sprzedany za kilka lat z kilkoma spotkaniami w barwach United na koncie.
» 12 sierpnia 2010, 13:00 #185
Piorun: no ciekawe co z tego będzie :D
» 12 sierpnia 2010, 12:58 #184
dkwart123: fergusonowi polecił go Carlos Queiroz ten sam co zarekomendował i pomógł w transferze Naniego więc trzeba czekać i mieć nadzieje ze będzie podobnie jak z nanim
» 12 sierpnia 2010, 12:45 #183
b90: Gdyby SAF oglądał ligę portugalską to by nikt mu Naniego nie musiał polecać. To była główna postać Sportingu, a nie żaden anonimowy gracz.
» 12 sierpnia 2010, 13:16 #182
dkwart123: fergusonowi polecił go Carlos Queiroz ten sam co zarekomendował i pomógł w transferze Naniego więc trzeba czekać i mieć nadzieje ze będzie podobnie jak z nanim
» 12 sierpnia 2010, 12:45 #181
Majsu: Nie znam zawodnika, ale może jest jakimś dobrym młodym talentem. ;D
» 12 sierpnia 2010, 12:44 #180
whoracle: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 12:49

słów kilka...

1. Klub w którym grał Bebe (Amadora) został relegowany z Primeiera Liga do niższej klasy rozgrywek za jakieś nieprawidłowości. Także b. Was proszę, trochę mniej "trafił do Nas bezdomny z 3 ligi WTF?! LMAO!! LOL!".

Poza tym, Bebe przyszedł do Nas z Vitorii... patrz PIERWSZOLIGOWCA! Co z tego, że był ich zawodnikiem ledwo 5 tyg. ?

2. Bebe równie dobrze radzi sobie jako ofensywny pomocnik (wg bliskich mu osób) niektórzy twierdzą, że chłopak wręcz preferuję grę na tej pozycji.

Także niekoniecznie musi być naszym 6 napastnikiem w tym sezonie.

3. Chłopak nie przeszedł jeszcze testów medycznych, a Wy już mieszacie go z błotem...

Nic o nim nie wiemy. Poczekajmy z komentarzem do momentu w którym oficjalnie nam się zaprezentuje, co?

4. sAF nie dałby 7.4 miliona za kogoś przypadkowego IMO.

Chociaż słowa: "Ferguson only met the striker the day before the transfer" ...mogą budzić konsternację.
» 12 sierpnia 2010, 12:42 #179
rvn10: Kolego odniosę się do twoich wypocin:

ad 1. 3 liga to 3 liga dla niekumatych,trysnąłeś inteligencją przez 5 tygodni to on tam mógł strzelać bąki,a nie piłkę kopać.

ad.2 Na razie nikt nie wie co Fergusonowi siedzi w głowie,być może będzie tym napastnikiem,a nie pomocnikiem,co oznacza brak logiki,bo po co nam kolejny napastników,taki Welbeck , Dioouf chyba nie są gorszymi zawodnikami od Bebe?

ad3 Za dużo było tego typu niewypałów np duet z Bałkanów Tosicia już niema ,a drugi nawet nie przeszedł chyba Lialić, Djemba-djemba,dong itd Naprawdę sądzisz ,że to dobra droga,mamy multum świetnych zawodników w ataku,a pomocnika nam trzeba sprawdzonego.
» 12 sierpnia 2010, 12:54 #178
whoracle: @rvn10

"3 liga to 3 liga dla niekumatych,trysnąłeś inteligencją przez 5 tygodni to on tam mógł strzelać bąki,a nie piłkę kopać."

Z jakiego klubu chłopak do nas trafił? z Amadory, czy z Vitorii?

"być może będzie tym napastnikiem,a nie pomocnikiem,co oznacza brak logiki,bo po co nam kolejny "

Jak sam ładnie zauważyłeś tego nie wie nikt poza SAF. Stwierdziłem tylko, że rola napastnika nie jest jedyną opcją.

"Za dużo było tego typu niewypałów"

Różnica polega na tym, że... NIC O NIM NIE WIEMY. Nie zagrał ani minuty w barwach United. Także wstrzymaj się nieco z krytyką. Co mnie interesuje Dong, czy Djemba-Djemba? Oni przyszli, grali piach i odeszli.

Mówimy o Bebe. Dlatego daj mu szansę na pokazanie swoich umiejętności.

"Naprawdę sądzisz ,że to dobra droga,mamy multum świetnych zawodników w ataku,a pomocnika nam trzeba sprawdzonego."

Zgadzam się, atak mamy obsadzony... ale to stan na 12 sierpnia. Do końca okna transferowego jeszcze trochę czasu pozostało, a sezon jest długi i kontuzje nas nie ominą.

Co do sprowadzenia "sprawdzonego" pomocnika, to jak już wyżej wspomniałem, okno transferowe jeszcze się nie zamknęło. Poczekamy, zobaczymy. Może to nie koniec wzmocnień?
» 12 sierpnia 2010, 13:28 #177
whoracle: Bebe has said "it's a dream to play for Manchester United". We think he actually said that before United made the bid, incidentally. Jorge Paixao, who was Bebe's coach at Estrela da Amadora, told Antena 1: "He's an old-school player. He learned to play in the street and has that natural creativity, an irreverence, and that makes all the difference. He improvises very well, because he has quality, and he has a set of characteristics that are difficult to find in a single footballer: he's tall, he's good in the air, he's technically gifted and he's very fast."

źródło: [link usunięty]
» 12 sierpnia 2010, 14:10 #176
devilmaster: To jest raczej skrzydłowy a nie napastnik na kompilacjach widać że gra przy linii bocznej, może być dobrym zmiennikiem dla Naniego i Valencii
» 12 sierpnia 2010, 12:33 #175
v93: jeśli wg ciebie 7,4 mln na klub bez kasy to grosze to dobry jesteś. Poza tym co to za porównanie? Ronaldo, Rooney? Oni byli już znani przed przejściem do United, Chicharito nie gra w Europie, temu tutaj nikt o nim nie słyszał. Jedyny podobny transfer to Smalling, ale on przynajmniej rozegrał rok w BPL.
» 12 sierpnia 2010, 13:16 #174
Ptyhu: drugie tyle i byłby Ozil :)
» 12 sierpnia 2010, 12:23 #173
Xartula: Nie rozumiesz ze Ozila bysmy i tak nie kupili bo inne kluby dawały wiecej niz 16mln a po za tym Werder nie chce go sprzedać !! ludzie zrozumcie
» 12 sierpnia 2010, 12:30 #172
whoracle: Zabawne.

Na oficjalnej stronie Werderu w dziale ze zdjęciem składu na sezon 10/11 zdjęcia brak - [link usunięty] - a sama fotografia składu została wykonana jakiś czas temu... czyżby musieli powtórzyć sesję, bo np. eee, Oezil odchodzi? xD

Możliwe, że to zwykłe niedopatrzenie, a ja na siłę doszukuję się sensacji...
» 12 sierpnia 2010, 15:35 #171
ravvvv: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 12:31

nie ma co sie wypowiadac przed zobaczeniem go w akcji. 8 milionow saf dal, bo tyle wynosila klauzula. i splacil ja, bo widac, jego zdaniem - chlopak jest, albo w przyszlosci bedzie tego wart. nie robilbym z niego od razu napastnika - ponoc duzo grywal na srodku pomocy. i jesli tam mialby trafic, to zdecydowanie ma to sens, wobec tego, ze w srodku mamy bodaj 5 pilkorzy, z czego, zaden nie ma scisle ofensywnego usposobienia. jesli trafi na atak - konca swiata nie ma - napastnikow zdolnych do regularnej gry mamy 3, moze trenerowi trzeba 4 do konstrukcji 2 rotacyjnych par. poza tym, ferguson czesto uznawanym pilkarzom nie daje sobie z poczatku pograc, a co dopiero takim - moze sie okazac, ze szybko o nim zapomnimy, bo w sezonei wystapi tyle razy, co w poprzednim diouf. badz w ogole trafi na jakies wypozyczenie. luz. swoja droga - 8 milionow to grosze. sa tacy, ktorzy potrafia wydac 400 mln w 3 sezony sadzajac wiekszosc nowo sprowadzonych na caly sezon na lawie, sa tez tacy, ktorzy wydaja 40 mln funtow+swego najlepszego napastnika (37milionow), za pilkarza, ktory kompletnie nie pasuje do zespolu. wreszcie sa tacy, ktorzy daja 68 i 35 milionow za pilkarzy, z ktorych nie ma wiekszego pozytku. czegos takieo byloby mi zal. 8 mln jakos przeboleje, gdyby nie daj Boże mialo sie okazac, ze saf popelnil blad. i jeszcze one thing - facet jest z sierocinca, a takich chyba czesto stac na naprawde ciezka i sumienna prace. wtedy - nawet jesli nie ma talentu - bedzie swietnym rzemieslnikiem. a tacy zawsze sie przydadza. swoja droga - mam zaufanie do takich 'sprzatych dobrym trenerom sprzed nosa'. a ten ponoc zostal sprzatniety mourinho. wielu zawodnikow w historii sprzatalismy komus sprzed nosa. nie tak dawno pewnego portugalczyka arsenowi wengerowi :). fajna ta opcja z edycja komentow, wielki plus dla strony, bo takiego myku nie sposob znalezc na innych stronach ;)
» 12 sierpnia 2010, 12:22 #170
federicoo: Oo widzisz kolego ! :D Napisałeś dłuuugi, świetny, prawdziwy komentarz a masz -3 :D O tym mówie .. Na Devilpage.pl pojawia się co raz więcej dzieci ... ;< zgadzam się z Tobą . :)
» 12 sierpnia 2010, 12:38 #169
rvn10: federicoo - No wiesz dzieci dziećmi ,ale od kiedy to liczy się ilość ,a nie jakość treści komentarza ?
» 12 sierpnia 2010, 12:45 #168
federicoo: rvn10 - a myślisz, że za co dostał minusy ? :D nie chciało się czytać to dostał .. Chyba, że któryś jest aż tak głupi by dać minus za dobry komentarz :)
» 12 sierpnia 2010, 23:42 #167
rvn10: Wengeryzowanie polityki transferowej,moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem,wiemy dobrze jak wygląda teraz Arsenal 5 lat bez pucharu,wole że by Sir alex od czasu do czasu kupił sprawdzonego zawodnika,młodych i utalentowanych zawodników nam nie brakuje,mam przeczucie,że był to zbyteczny zakup,ale czas pokaże...
» 12 sierpnia 2010, 12:35 #166
RamirezMUFC: Kupił raz Berbatova i widzimy jaki jest skutek. Na szczęście ziomek chyba powoli się wybudza. Może zacznie coś grać.
» 12 sierpnia 2010, 12:58 #165
rychu7777: on nawet na filmiku na youtube nie umie grac to co dopiero naprawde:D
» 12 sierpnia 2010, 12:18 #164
rvn10: Z Tosiciem również była podobna gadka"że następca Giggsa",a co z tego wyszło każdy wie...
» 12 sierpnia 2010, 12:17 #163
rvn10: Muszę wam powiedzieć ,że ten transfer na razie do mnie nie przemawia, Że Co !? prawie 8 baniek za piłkarza no-name,do niedawna grający w reprezentacji bezdomnych,wyciągnięty z 3 ligi portugalskiej...Nie wiem co wyprawiają skauci United,być może Ferguson na starość zaczyna głupieć,oby coś z tego było,bo powtórki z Tosiciem już nie chce.
» 12 sierpnia 2010, 12:08 #162
MartinMU: co do Ceny zgadzam się z Toba 8mln za zawodnika który 5 tyg grał w powiedzmy dobrej drużynie to troche za dużo , może bedzie dobry ale już lepiej dodac trochę i kupić uwielbianego przez polowe os na tym formu Ozila
» 12 sierpnia 2010, 12:12 #161
orion: Tez nnie jestem przekonany ale SAF lubi sprowadzac ludzi malo znanych...
8 mln to rzeczywiscie sporo za gwiazdora reprezentacji bezdomnych
Ale moze wart jest tej ceny i za pare lat Real zaplaci za niego ponad 100 mln:D

Trzeba dac mu szanse i wtedy bedzie mozna go ocenic
» 12 sierpnia 2010, 12:31 #160
poki134: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 14:33

orion realowi w końcu braknie kasy na kupowanie zawodników za 100 mln osoba więc za parę lat jeśli jest dobry to może da nam nawet ligę mistrzów a w dodatku może byc alternatywą dla naniego i valenci już w tym roku
» 12 sierpnia 2010, 14:32 #159
mario8: no i prosze mamy bezdomnego w składzie
» 12 sierpnia 2010, 12:03 #158
whoracle: @duken

"A moze to krewny tego Qeiroza i dlatego go polecil Sir Alexowi"

Tiaaa. Bebe to efekt pewnej upojnej nocy w jednej z dzielnic biedy. Queiroz akurat tam tankował i tak wyszło... teraz, po latach sumienie go ruszyło i załatwił bękartowi pracę.

Ogarnij się duken :/
» 12 sierpnia 2010, 13:54 #157
MartinMU: zdaje mi się ze z nim bedzie podobnie jak z Diouf'em zagra 5-6 meczy w pierwszej drużynie reszte sezonu w rezerwach ewnetualnie wypożyczenie i niech się ogrywa, chyba że dostając szanse zabłyśnie tak że zadomowi się na pierwszej

SAF ma ogromne doswiadczenie wiec coś w tym murzynku musi być skoro trafił na OT
» 12 sierpnia 2010, 12:02 #156
Xartula: Ludzie co wy piszecie, czemu ma zagrac tylko 4 mecze?, meczu będzie słaby, czemu piszecie ze to smiech ? nawet był komentarz ze bedzie grał słabo bo ma słabą psychike z trudnego dziecinstwa, a ja sie pytam co wy bedziecie robić w przyszłosći ? on chociaż ma prace spełnia marzenia i jestem pewny ze nikt stąd nie osiągnie tyle co on i nie zagra w Manchesterze United a pewnie nie jeden by chciał -.-
» 12 sierpnia 2010, 11:52 #155
boryss1988: hehehe nie udzielam się zbytnio na forum ale popieram słowa Xartula .. Zdziwicie się jak Ferguson zrobi z niego konkretnego napada :D Ja co do nowego zawodnika jestem pełen podziwu .. z tak trudnego dzieciństwa trafi do Manchesteru United ;D niech sobie chłopak spełnia swoje marzenia u nas ...

Bebe - na moje to będzie dobrym zawodnikiem nasi ludzie już o to zadbają :D
Pozdrawiam ..
» 12 sierpnia 2010, 12:01 #154
Dantes86: Powiem Ci że z tym że żaden stąd nie zagra w Manchsterze to Ameryki nie odkryłeś heheh pzdr;) bez urazy:P
» 12 sierpnia 2010, 12:01 #153
kempek: Ciekawi mnie ten transfer, pilkarz ma 20 lat a od 5 tygodni gra profesjonalnie i SAF go sciągnął, musi cos w tym byc, stawiam na talent i niesamowity potencjal :P hee;d
» 12 sierpnia 2010, 11:51 #152
oldtrafford: Zobaczymy co pokarze w Manchesterze United może to kolejny znakomity zawodnik jak Hernandez
» 12 sierpnia 2010, 11:45 #151
DevilxDevil: Co za banda kretynów na tej stornie się wypowiada!! Nie znacie w ogóle gościa, a krytykujecie... Bezmózgi totalne! Co was boli ? Ze dostał życiową szansę, o której możecie sobie tylko pomarzyć?! Prawda jest taka, że prawdziwe talenty wychowują się na ulicy! Tak! Bieda wychowuje...Możecie sobie pogadać i pomarudzić, ale robicie z siebie tylko pajaców! To samo było wcześniej z Hernandezem. Nie zdziwię się jak teraz Rooney przestanie strzelać, to więkość "fanów" będzie miała go w du... . Życie to nie bajka! Nie zawsze będzie super, ekstra, fantastycznie. Każdy sezon jest inny. Rooney wyrobił sobie markę w poprzednim i w tym nie musi już niczego udowadniać, jest PRAWDZIWYM liderem, który daje przewagę mentalną nad przeciwnikiem..., a udowodnić swoją wartość w tym sezonie mają tacy zawodnicy jak Nani, Carrick czy Berbatov i oczywiście młodzież, która jak zwykle ma się przedzierać do pierwszego składu łącznie z Chicharito.

Może czas wyjść na dwór, mózg zacznie co niektórym lepiej pracować.
» 12 sierpnia 2010, 11:44 #150
ronald: mocne i w 100 % trafne. Najlepszy komentarz jaki przeczytalem na tej stronie.Wszystkie komentarze o podobnym charakterze sa bliskie mojemu punktu widzenia. Jestem bardzo ciekawy ja zareprezentuje sie nasz nowy nabytek
» 12 sierpnia 2010, 11:57 #149
federicoo: To wygląda jak teoria spisku ;P
Ale kto wie .. Możesz mieć racje :) Jak myślicie gdzie są teraz pieniądze ze sprzedarzy Crisa ? W klubowej kasie na transfery czy w kieszeni Glazerów na spłatę długu ? .. No właśnie. Myślę, że odpowiedź jest wszystkim znana.
» 12 sierpnia 2010, 11:46 #148
mk95: Po kilku przeczytanych komentarzach odechciało mi się czytać resztę. Nie wiem dlaczego niektórzy od razu krytykują i obrażają nowego piłkarza. Jak tylko zacznie dobrze grać, a wierzę, że tak będzie, to ci sami użytkownicy zaczną pisać, że od początku w niego wierzyli i wiedzieli, że SAF podjął słuszną decyzję sprowadzając go.
» 12 sierpnia 2010, 11:43 #147
20lskjear: powiedzcie mi ktos, ile on ma lat?
dzieki z gory.
» 12 sierpnia 2010, 11:42 #146
7KubaUnited: On ma 20 lat
» 12 sierpnia 2010, 11:48 #145
federicoo: A Ozil'a kupcie sobie w Pesie lub Fifie skoro tak bardzo go chcecie :)
Mistrzostwa mu wyszły nie powiem,że nie :)
Ale sezon w Werderze miał przeciętny :) Interesuje się też Bundesligą i pare meczów oglądałem. Ozil wypadał zupełnie przyzwoicie, ale tylko przyzwoicie :) Nie mówie, że by się nie przydał, ale skoro SAF go nie chce to ok.. Ja mu zawsze ufam :)
» 12 sierpnia 2010, 11:42 #144
Gibek92: Ja uważam, że może on nam się w przydać:) Jak nani przychodził do MU to tez wiekszosc ludzi wieszało na nim psy jak Hernandez przychodził też wszyscy mowili ze kasa w błoto ze za młody itd i co g*** prawda. Może po prostu dajmy mu szanse:)?? A może wgra sie na pomoc i akurat cos z tego bedzie?? Piłka nozna jest po części jak hazard:)
» 12 sierpnia 2010, 11:36 #143
lukasz1143: Z tego co pamiętam jak przychodził Hernandez to kibice byli bardziej pozytywnie nastawieni
» 12 sierpnia 2010, 11:39 #142
fjoord: Do tych wszystkich ktorzy dra pape. Po co krytykujecie goscia o ktorym pierwszy raz w zyciu slyszycie. Tak samo bylo z hernandezem - a po 4 meczach wszyscy ci krzykacze ustawili sie w kolejce zeby mu szorowac buty.
Nie znacie Bebe to po cholere marudzicie. Ja na tym filmiku widze ze jest szybki, dobrze panuje nad pilka i duzo widzi na boisku. Wrzuca, podaje i przede wszystkich walczy. duzo walczy. Ferguson nie kupil go po to zeby mu okna myl w domu, widzi w nim cos co mam nadzieje normalni kibice MU tez beda mieli okazje zobaczyc w trakcie sezonu.
» 12 sierpnia 2010, 11:32 #141
lukasz1143: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 11:37

Po pierwsze nigdy ale to nigdy nie kierujcie się umiejętnościami zawodnika nie widząc ich lecz patrząc tylko na youtube, bo to jest dowód:
[link usunięty]
Ale tak jak wcześniej wspominałem napewno go zobaczymy bo SAF da mu szanse w tym sezonie się pokazać i wtedy można cokolwiek o nim powiedzieć
» 12 sierpnia 2010, 11:37 #140
mufa07: W MU jest dość ciasno w ataku więc raczej sobie nie pogra ... No tak poza tym wydaje mie się że 7,5 mln w błoto nie można było dołożyć 5 mln i kupić Ozila ? Nie lubię niemców ale wzmocnienie w środku przydało by nam się bardziej niż nic nie wnoszący gracz w ataku a różnica w cenie prawie żadna ...
» 12 sierpnia 2010, 11:30 #139
Xartula: Z rozum ze Mesut Özil jest nie na sprzedaż ? te 5mln nic by nie dało bo Werder nie chce go sprzedawać. A co do samego zawodnika to licze ze będzie grał dobrze jak na tych filmikach. Man Utd spełnia marzenia młodych zawodników, trzeba liczyć się z talentem młodego zawodnika i to może on będzie głównym zagrożeniem dla rywala. Na tych filmikach co oglądałem pozytywnie mnie zaskoczył, prawie każde jego podanie otwierało strzał do bramki bardziej przypomina pomocnika niż napastnika, czas pokaże.
» 12 sierpnia 2010, 11:44 #138
federicoo: Niestety ten News pokazał jakie dzieci występują na naszej stronce :) (Z całym szacunkiem dla normalnych User'ów) :) Słowa "bambus" , "baba" itp. stoją na b. niskim poziomie .. Droga Redakcjo czy Devilpage.pl to strona dla rasistów? Proponowałbym tygodniowego bana np.

Co do News'a .. Z filmiku zapodanego przez 2fast4you wynika, że zawodnik Bebe jest uniwersalnym graczem.. W News'ie jest napisane, że to napastnik .. Filmik mówi nam, że to bardziej skrzydłowy/rozgrywający.. :) Coś co potrafi grać Ozil np. Więc nie rozumiem niektórych komentarzy.. Pamiętam, gdy pojawiła się informacja o podpisaniu kontraktu z Chicharito.. Było prawie to samo .. Poczekamy, zobaczymy jakim piłkarzem jest Bebe. Czy był wart czy nie ? To nie nam decydować.. :) SAF w końcu i tak wie najlepiej :) Pozdro
» 12 sierpnia 2010, 11:26 #137
cobracool: wole tego zawodnika w United niż jak co nie którzy nazywają go rasistowsko baba,czy czarny lub bezdomny, niż całą naszą białą reprezentacje polski, ten chłopak nie bez powodu kosztował prawie 7,5 mln myślę że za taką kasę to by można było kupić naszą reprezentację od seniorów na trampkarzach kończąc i gratisowo pewnie dorzucili by puszcze białowieską i udziały w stoczni Gdańskiej, bo tak nasze partacze grają, jestem fanem ponad 15lat United i wole by Fergi wydał takie kasę na mało znanego zawodnika jak by miła kupić kolejnego gwiazdora typu Veron za około 28mln, bramkarz Taibi, Erica Djemba-Djemba, Klebersona, David Bellion, czy nawet mój ulubieniec Barthez też do wyśmienitych nie należał częste spadki formy (choćby mecz z Deportivo na Old Trafford), Van Der Gouw, Tim Howard. Ten nazwiska wówczas w świecie piłkarskim były bardzo znane, ceny nie jednokrotnie wyższe niż za tego nieznanego BEBE i co z tego było wielkie nadzieje a rozczarowania jeszcze większe. ....
» 12 sierpnia 2010, 12:08 #136
sisinho: Ja się wolę wstrzymać z komentarzem.

Kto chce zmienić zdanie (na dobre lub złe) niech oglądnie filmik z kilku meczów z jego asystami:

[link usunięty]
» 12 sierpnia 2010, 11:22 #135
Koryt: Ogólnie wisi mi to i powiewa nie moje pieniądze a ja jestem zadowolony z Henia. Tak wiec witamy na OT i oby to nie była taka przygoda jak Manucho i Donga :D
» 12 sierpnia 2010, 11:21 #134
kamilasho: Nie widzi mi się w ogole ten transfery... niestety ;/
» 12 sierpnia 2010, 11:17 #133
juras1211: Ten gostek gra jak Drogba , podobny drybling i uderzenie . Ciesze się bardzo , nawet nie wiecie jak się ciesze , ze niedługo zamknie się okienko transferowe i skończy się te gdybanie na temat transferów , to jest chyba najgorszy okres w roku gdzie ludzie ciągle nawijają o tematach prawie nie związanymi z piłka nożna i ta strona ba wszystkie strony o takiej tematyce zamieniają się w jeden wielki świat fantasy.
» 12 sierpnia 2010, 11:14 #132
lukasz1143: Co my w ogole możemy na ten moment wiedzieć prawda?? Przecież Ferguson nie kupił by piłkarza którego wcześniej nie obserwował. Widzę wiele negatywnych komentarzy , nie dziwie się bo nikt go nie zna i jego historia nie jest najlepsza a do tego cena podana przez media jest bardzo wysoka ale dajmy mu sznase pokazać się. A może okaże się bardzo dobrym zawodnikiem, przecież on ma dopiero 20 lat.
» 12 sierpnia 2010, 11:10 #131
DjBosiL: myślisz że nabijanie sie z bezdomnych ludzi jest na miejscu? Nie wiec co Cie w tym bawi... Ktoś ma ciężej w życiu a Ty Sb z niego żartujesz... Troche powagi
» 12 sierpnia 2010, 11:18 #130
2Fast4You: Koryt ośmieszasz się cały czas piszesz że beka i wgl. krytykujesz co ty byś chciał same gwiazdy w składzie ? To jest Manchester United , nie gwiazdozbiór
» 12 sierpnia 2010, 11:03 #129
Koryt: ja nic takiego nie pisałem ze chcial bym same gwiazdy a co pośmiać mi się nie wolno ?
» 12 sierpnia 2010, 11:05 #128
LuisNani94: Koryt nie ośmieszaj się to że grał w bezdomnych to nie ma żadnego znaczenia.

Jestem takiego samego zdania jak 2Fast4You, po co mamy ściągać gwiazdy jak można ściągać nieznanych młodzieńców ...

Jak będzie on taki jak Hernandez to zobaczymy czy się nadal będziesz z niego śmiał...
» 12 sierpnia 2010, 11:09 #127
Koryt: juz ten teges ośmieszyłem się ? może minusa dostane ?
» 12 sierpnia 2010, 11:10 #126
Obronca05: W brew tego co piszą nie którzy że po co on nam tu na przykład, Ja jestem zdania że może nie teraz nie w tym sezonie ale Tiago Manuel Dias Correia sprawdzi się w Manchester United. Dlaczego ja myślę że jest młody ma potencjał i jeżeli się przyłoży do treningów będą z niego ludzie!! Ale to moja wypowiedź pozdrawiam :)
» 12 sierpnia 2010, 11:03 #125
BroneK1878: 8 mln ? to co obejrzalem na filmiku jest warte moze ze 2 mln.
za tyle kasy sprowadzilby pilkarza o wiele lepszego.
» 12 sierpnia 2010, 10:56 #124
Koryt: dobre wszyscy tu czekali na ozila, sneijdera, vdv, suareza i innych a tu taki transfer haha beka :)
» 12 sierpnia 2010, 10:58 #123
kogut7: Krótką charakterystykę piłkarza przygotowali już dziennikarze "The Guardian". Bebe jest przez nich opisywany jako szybki, technicznie uzdolniony, prawonożny napastnik, dobrze spisujący się w pojedynkach powietrznych. Pokazał swój potencjał strzelając kilka goli w meczach przedsezonowych Vitorii.
» 12 sierpnia 2010, 11:03 #122
juras1211: Nani tez był kiedyś tylko dzieciakiem ze slumsów
» 12 sierpnia 2010, 11:28 #121
2Fast4You: Popieram... Nie jego wina że miał takie dzieciństwo. Taki bezdomny ma wiele więcej warty charakter niż dzieciak rozpieszczony przez rodziców i ma marzenia... A Bebe je po prostu spełnia przez grę. Podnosząc swój poziom przez co trafia do lepszego klubu robi większą kasę i je spełnia :)
» 12 sierpnia 2010, 10:58 #120
Koryt: Tak ogólnie to kręciłem bekę z MC ze kupują samych napadziorow no i teraz zonk :/ bedzie tak jak z Diouf'em co za bzdura kupowac gracza za duza kase ktory zagra ze 4 mecze
» 12 sierpnia 2010, 10:53 #119
Koryt: co tam anonimowy ale bezdomny haha na prawdę rynek transferowy jest tak zbiedzony ze trzeba bezdomnych sprowadzać :D
» 12 sierpnia 2010, 10:54 #118
juras1211: Nani tez był kiedyś tylko dzieciakiem ze slumsów
» 12 sierpnia 2010, 11:29 #117
zapermu: [link usunięty] Mourinho też go chciał .
» 12 sierpnia 2010, 10:48 #116
Koryt: Wychodzi na to ze Rooney idzie na sprzedaż hahaha no bo jak inaczej :) albo w tym sezonie gramy 3 napadziorami :) Biedny Macheda znowu sobie nie pogra :/
» 12 sierpnia 2010, 10:47 #115
2Fast4You: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 10:51

[link usunięty]

Jego najlepsze akcje w ostatnich meczach w których grał w Victorii
W tym filmiku to wygląda jak by grał bardziej na skrzydle nie na napadzie
» 12 sierpnia 2010, 10:45 #114
fat1xd: Ludzie o co wam chodzi? W każdym poście gdzie jest mowa o Ozilu dajecie minusy ;/ Twierdzicie, że oprócz MŚ nic nie gra, a większość z was nie widziała jego gry w Werderze. Piłkarz, który był ważną częścią Niemieckiej drużyny na mundialu (przecież zdobyli brązowy medal, a to już coś znaczy), który jest wyróżniającym się graczem Bundesligi (obecnie 3-4 najsilniejszej ligi Europy) jest dla was za słaby,a cieszycie się z gościa, który dopiero od jakiś 5 tygodni gra na europejskim poziomie? Zwłaszcza, że jest tylko rok młodszy od Mesuta (ale Niemiec już nie może się rozwinąć pod skrzydłami Fergiego prawda?), gra na pozycji, którą mamy obstawioną najlepiej ze wszystkich formacji. Rozumiem, Alex ma nosa do talentów, Ronaldo, Rooney itd. mimo to nie z każdego da się zrobić zawodnika światowego formatu. Mam nadzieję, że się sprawdzi i w przyszłości będzie wymiatał, ale pomyślcie czasami, a nie ślepo wierzcie we wszystko co robi nasz boss. Pamiętacie Manucho? Fangha? Pewnie Diouf też tak skończy.
Mam nadzieję, że poczytacie to, a dopiero później będziecie minusować ;].
» 12 sierpnia 2010, 10:36 #113
bar: Komentarz zedytowany przez usera dnia 12.08.2010 10:35

na wypożyczeniach Diouf i Welbeck oraz Macheda, Berba, Owen, Rooney, Chicharito, Bebe - więcej napastników mama nie miała?

Nie oceniam transferu Bebe negatywnie tylko dlatego, że w ogóle gościa nie znam. Nawet jakby przyszedł Benzema, Villa czy inny Aguero to nie byłbym zachwycony. Wg mnie w tym przypadku "co za dużo to nie zdrowo".

Mamy starych dobrych Rooneya, Berbe i Owena oraz utalentowanych Chicharito i Machede, no i tych dwóch na wypożyczeniach.

Po tym co zobaczyłem na meczach przedsezonowych i o Tarczę wspólnoty chcę, aby jak najwięcej szans dostawali Hernandez i Macheda. Dochodzi jeszcze Bebe - no SAF żeby jak chciał to wszystkich nie zadowoli.

Może jeszcze jeden odejdzie na wypożyczenie. I mimo tego, że nie mam pojęcia co potrafi Bebe mam nadzieję, iż to będzie on.

Wiem natomiast co prezentują Macheda i Chicharito i to mi wystarcza - są w stanie bardzo dobrze zastąpić w razie potrzeby podstawowych napastników.
» 12 sierpnia 2010, 10:33 #112
domekk: widziałes jego wrzuty ? może być skrzydłowym przecież ;)
» 12 sierpnia 2010, 10:34 #111
bar: tak, Rooney też dobrze wrzuca a jest napastnikiem. To, że gość potrafi wrzucać nie zrobi z niego przecież pomocnika.

To całkiem inny styl gry, ustawianie, obowiązki defensywne, inna taktyka.
» 12 sierpnia 2010, 10:42 #110
Dantes86: Ktoś już pisał że z nim będzie tak jak z Manucho-jestem tego samego zdania.Pogra a rezerwach , może w jakimś pucharze zagra potem na wypożyczenie i transfer do innego klubu hehe;) Takie moje zdanie może sie mylę ale jakos tak nie jestem przekonany że BEBE będzie w stanie zadomowić sie w pierwszym skladzie Manchesteru pzdr
» 12 sierpnia 2010, 10:32 #109
gwiazda2010: czytajcie ze zrozumieniem trochę ... 7,4 mln zawodnik i trybuny ? ława ? chyba coś potrafi ... jeżeli będzie grał dobrze to drewno berbatov może szukać nowego klubu ...

domekk

dziecko jak on może być zastepcą scholsa , skoro jest napastnikiem ?
» 12 sierpnia 2010, 10:30 #108
domekk: dziecko a dlaczego go oceniasz skoro go nie znasz ? hę ilu pilkarzy zmienialo swoje predyskozycje w polu ? pomysl zanim kogos nazwiesz dzieckiem
» 12 sierpnia 2010, 10:42 #107
juicy1987: [link usunięty] Może coś z niego wyrośnie jak się odpowiednio podszkoli ;)
» 12 sierpnia 2010, 10:29 #106
domekk: Do tych co im się niepodoba ze on był w sierocińcu i grał w mistrzostwach bezdomnych...i co z tego człowieka nie ocenia się po tym czy ma dom czy nie, czy jego rodzice zginęli czy porzucili, lecz po tym jaki ma talent, bo jeżeli ma wielki to pomoże Man Utd a klub przyniesie mu sławę i pieniądze za które postawi se chatę o której każdy z nas może pomarzyć !
» 12 sierpnia 2010, 10:27 #105
macheda7: a po co im jakis ozil jak mogą sobie kupić jakiegos mlodzika i może nawet będzie lepiej grał ;-))
» 12 sierpnia 2010, 10:26 #104
domekk: mnie sie wydaje ze Fersugon go zmieni na drugiego Scholsa ! moze mu sie to udac i ebdzie kapitalnym nastepca Rudego :D
» 12 sierpnia 2010, 10:24 #103
buttonman: za Rudego bedzie Cleverley
» 12 sierpnia 2010, 10:25 #102
Zywo08: Coś czuję że to będzie drugi Manucho :/ no tylko że o nim już było słychać po PNA
» 12 sierpnia 2010, 10:24 #101
buttonman: Kolejny piłkarz najpierw na ławke, potem na trybuny, nastepnie na wypożyczenie i potem sprzedaż :)
» 12 sierpnia 2010, 10:24 #100
devilmaster: Będzie gwiazdą :)
» 12 sierpnia 2010, 10:11 #99
driffter128: Cojuż teraz pozostało napisać Witaj na Old Trafford Bebe. a to ferguson mnie zaskoczył ja już się nie spodziewałem ani jednego transferu a tu proszę.
» 12 sierpnia 2010, 10:11 #98
Deluxe: Zobaczymy... Na razie myślę, że może być dobry. Ale żeby miał jakiś poziom, musi rozwijać się u nas - nie tak, jak jest np., z Hernandezem, który jest u nas właśnie dlatego, że jest świetny. Myślę jednak, że z pana Bebe będą ludzie. Dobrze mu z oczu patrzy ;)
» 12 sierpnia 2010, 10:08 #97
mikifiki: Ja mam pytanie -
jak poprawnie wymawiać jego nazwisko?
» 12 sierpnia 2010, 09:44 #96
atb: [link usunięty] Kliknij sobie na speakera ;)
» 12 sierpnia 2010, 10:04 #95
crisr7: Bebe to napastnik?? Gdybym nie czytał to napewno bym nie uwierzył. Jak on ma więcej wrzutek na tej kompilacji niż nasze skrzydła przez cały sezon.
» 12 sierpnia 2010, 09:39 #94
H2O1994: Podobno na manutd.com oficjalnej stronie United w piłkarzach United jest profil Mesuta Ozila.
» 12 sierpnia 2010, 09:32 #93
zapermu: Tak oto link [link usunięty] ;) Ciekawe ile w tym prawdy :P