Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Ribery zostaje w Bayernie

» 21 maja 2010, 13:22 - Autor: matheo - źródło: Sky Sports
Franck Ribery nie odejdzie z Bayernu Monachium. Francuz zdecydował się przedłużyć swój kontrakt z Bawarczykami o kolejne cztery lata – informuje niemiecki Bild.
Ribery zostaje w Bayernie
» Franck Ribery nie odejdzie z Bayernu Monachium
Ribery, który nie zagra w sobotnim finale Ligi Mistrzów z Interem Mediolan, od dawna był na celowniku czołowych klubów z Anglii i Hiszpanii. Zainteresowanie skrzydłowym wyrażał m.in. Manchester United.

Dziennikarze Bilda dotarli do informatorów, według których Ribery w sobotę podpisze nowy kontrakt z Bayernem.

Nowa umowa zatrzyma Ribery’ego w Monachium do 2015 roku.


TAGI


« Poprzedni news
Ferguson: Berbatow nie zostanie sprzedany
Następny news »
Podsumowanie sezonu: Ryan Giggs

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (31)


Kam69: i dobrze, że zostaje w monachium. 19stoletni Rafael robił go jak burasa.
» 23 maja 2010, 23:46 #29
Gumikasia: Klub potwierdził to na swojej oficjalnej stronie, więc to plotka nie jest.
» 23 maja 2010, 13:25 #28
Kam69: może wniÓsł by słowniki ortograficzne (oczywiście po polskiemu)?? nie powiem... przydałyby się...
» 23 maja 2010, 13:17 #27
ercraft: kit mu w ucho. jest nam potrzebny jak zeszłoroczny deszcz.

FanMU->

idź ty z tymi zabawami do piaskownicy..
» 22 maja 2010, 09:14 #26
tomek7cr: A jak ściągną Ibrahimovic'ia to przestaje być chyba kibicem United... Ten człowiek nadaje sie tylko na indywidualną włoską lige, której nie cierpie!
» 21 maja 2010, 23:35 #25
adios: Czy to oznacza, że Twoje kibicowanie United zależy od transferów?
Ibrahimović nie przejdzie na Old Trafford, ponieważ jest za drogi -> prędzej zmieniłby barwy na MC.
» 22 maja 2010, 12:18 #24
wejder666: on nie zasługuje na koszulkę UNITED!
» 21 maja 2010, 19:07 #23
FanMU58: [link usunięty]
POMOŻCIE MANCHESTEROWI !
zalogojcie sie i zaglosujcie chociaz raz dziennie !!
Jak jestescie fanami to pomozecie ;p
» 21 maja 2010, 18:09 #22
crash: świetna wiadomość, bo nie znoszę tego piłkarza, zachowuje się gorzej od Teveza...
» 21 maja 2010, 17:59 #21
marekw91: ribery i villa to rozwydrzone gwiazdki lecące na kase..
» 21 maja 2010, 17:49 #20
tomek94: Nie przepasam za nim, dobrze że zostaje w Bayernie
» 21 maja 2010, 17:39 #19
CzarnyMnich: i dobrze... nie lubię go... i tak nie wierzyłem w tą plotkę o jego przybyciu na Old Trafford.
» 21 maja 2010, 17:21 #18
Fenek: No i kolejna dobra wiadomość ( po Villi) kolejny przereklamowany "gwiazdorek" i w dodatku drogi i nie najmłodszy. Nie potrzeba nam go tu, jest wielu innych i lepszych piłkarzy o których można powalczyć.
» 21 maja 2010, 16:03 #17
whoracle: Villa, to przereklamowany gwiazdorek? XD

człowieku, zoba, zoba ile bramek nawsadzał...

[link usunięty] to najskuteczniejszy napadzior w europie...
» 21 maja 2010, 16:23 #16
kamilasho: założe sie, że w Angli rady by sobie nie dał, tyle w temacie Villi i dobrze ze nie przyszedl do nas...
» 21 maja 2010, 16:28 #15
whoracle: tego już się nie dowiemy kamilasho :P
» 21 maja 2010, 16:52 #14
adios: "kamilasho" - jeżeli Ty się zakładasz to nie ma bata, żeby nie dał sobie rady w Premier League.

Ferguson popełnił błąd 2 sezony temu - zamiast kupić Torresa, przeinwestował w Berbatova.
» 22 maja 2010, 12:15 #13
Fenek: Tak Villa na pewno nie zasługuje na 40 mln i mega zarobki, nawet Roo tyle by nie zarabiał co "dziadek". Po za tym Villa nigdy nie grał w Anglii a jak byś nie zauważył "znawco" to liga Hiszpańska różni się bardzo od siłowej ligi Angielskiej.

A co do Torresa to fakt że było by fajnie mieć go w klubie ale Torres to nie Villa chociażby nie pod względem wieku.
» 22 maja 2010, 17:59 #12
Fenek: Tak Villa na pewno nie zasługuje na 40 mln i mega zarobki, nawet Roo tyle by nie zarabiał co "dziadek". Po za tym Villa nigdy nie grał w Anglii a jak byś nie zauważył "znawco" to liga Hiszpańska różni się bardzo od siłowej ligi Angielskiej.

A co do Torresa to fakt że było by fajnie mieć go w klubie ale Torres to nie Villa chociażby nie pod względem wieku.
» 22 maja 2010, 18:00 #11
Rarian: Nie znoszę Riberyego i nigdy nie chciałbym go oglądać w koszulce United. Mało jest piłkarzy, których darzę tak wielką antypatią i cieszy mnie, że Ribery zostanie w Bayernie, za którym też nie przepadam :).
» 21 maja 2010, 15:08 #10
trikos: Ano ano tez tak uwazam nie przepadam za nim i uwazam go za "WIELKIEGO" gwiazdora Ronaldo wiadomo ma taki charakter ale jest swietnym pilkarzem a Ribery hmm mysle ze Nani osiagnal jego poziom a jest pare lat mlodszy wiec bylyby to pieniazki w blotko:)))
» 21 maja 2010, 15:32 #9
Durandir: Nie znoszę go jaki tego całego bauernu. Bild to szmatławiec, ale mam nadzieję, że tym razem piszą prawdę.
» 21 maja 2010, 14:31 #8
SexyBoy: i tak nie chciałbym tutaj Riberyego , wolę Quaresmę . ;)
» 21 maja 2010, 14:23 #7
gorzky: przecież Quaresma w każdym wielkim klubie jakim grał był nie wypałem, nie sprawdził się w Barcelonie (choć wtedy był bardzo młody i można mu wybaczyć ) nie dawał rady w Interze, czy chociażby na wypożyczeniu u niebieskich.
» 21 maja 2010, 20:39 #6
adios: Quaresma to zawodnik pokroju Huntelaara.
Dobry na średnią europejską ligę i nic więcej.
Całkowicie zniszczył sobie karierę transferem do Włoch, a teraz jedynym wyjściem na odbudowę renomy byłby powrót do Portugalii.
» 22 maja 2010, 12:16 #5
Kingus661: Niech zostanie sobie w Bayernie bo w United to on mi się nie widzi ...
Te wszystkie plotkarskie gazety wykorzystują czas przed letnim transferem
mają wtedy o czym pisać mimo że 90% jest czystą ściemą...
Dlatego zawsze warto poczekać na te pewne informacje niż się denerwować.
» 21 maja 2010, 14:22 #4
JacekP: Szczerze to ta strona zaczyna się robić gówno warta bo zasypują portal informacjami plotkarskimi bez jakiegokolwiek potwierdzenia. Nie możecie prowadzić solidnej strony z potwierdzonymi informacjami?
» 21 maja 2010, 13:41 #3
Solaris: Taaa jasne, raczej wszystkie 'mirrory' i 'the suny' go wrzucały do United... nie wydaje mi się żeby go SAF próbował ściągać na Old Trafford.
» 21 maja 2010, 13:37 #2
7SwierQ7: Tu piszą, że podpisał, następnie, że podpisze. Szkoda gadać g***o prawda. Mam nadzieję, że SAF sprowadzi go tego lata :)
» 21 maja 2010, 13:30 #1