Rezerwy: Owen Hargreaves wrócił do gry!

» 18 marca 2010, 21:04 - Autor: matheo - źródło: DevilPage.pl
» Owen Hargreaves wrócił do gry po półtorarocznej przerwie. Angielski pomocnik zagrał 45 minut w meczu rezerw przeciwko Burnley. Po bramkach Fabiena Brandy'ego i Corry'ego Evansa Manchester United wygrał 2:0.
Hargreaves spotkanie zaczął w wyjściowym składzie. Z numerem jedenastym na koszulce i z mocno zmoczonymi włosami Hargo prezentował się bardzo dobrze na tle pozostałych zawodników. Po Angliku nie było widać, że ma za sobą poważne operacje dwóch kolan i nie grał przez ostatnie osiemnaście miesięcy.

Hargreaves zaliczył kilka bardzo dobrych podań i raz uwikłał się w pojedynek biegowy z defensorem Burnley. Na Moss Lane ostrych starć na szczęście nie było i Owen opuścił boisko bez żadnego urazu. Kibice Manchesteru United, którzy wybrali się na spotkanie, zaśpiewali na cześć Hargreavesa przyśpiewkę, dając mu do zrozumienia, że liczą na jego powrót do pierwszego składu mistrzów Anglii.

Wynik spotkania w 23. minucie otworzył Febian Brandy, który wykorzystał precyzyjne dośrodkowanie Olivera Norwooda z lewej strony i głową wpakował piłkę do siatki.

Kilka minut wcześniej bliski wyjęcia futbolówki z siatki był bramkarz "Czerwonych Diabłów" Ron-Robert Zieler. Potężnym strzałem z rzutu wolnego popisał się bowiem Alex MacDonald.

Drugą bramkę w 55. minucie zdobył Corry Evans. W polu karnym świetnie obrońcą Burnley zakręcił wprowadzony po przerwie Nicky Ajose, który następnie precyzyjnie dośrodkował na piąty metr, gdzie piłkę pod poprzeczkę posłał Evans. Dla kapitana rezerw było to pierwsze trafienie w tym sezonie.

W ligowej tabeli rezerwy Manchesteru United zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 32 punktów. Drugi jest Manchester City (27 pkt), a trzeci Liverpool (22 pkt). „The Reds” mają jednak pięć zaległych spotkań.

Manchesteru United: Zieler, Brown, Dudgeon (Moffatt 67'), Wooton, Gill, Evans, Norwood, Hargreaves (Eikrem 46’), Possebon (Ajose 46’), Stewart, Brandy

Giggs nie chce kolejnego rozczarowania
Preston chce Jamesa na stałe

Komentarze (47)

grzychu: Fajnie że wrócił po tak długiej przerwie ale chce go zobaczyć w najwyższej klasie rozgrywkowej;']
» 21 marca 2010, 12:35 #34
pierzunio: nareszcie Hargo nie widnieje na tej liscie kontuzjowanych.... ale niestety przez dluzszy czas Anderson tam bedzie widnial ;/
» 19 marca 2010, 19:27 #33
slowak: po takiej duzej przerwie powinien caly czas graqc ;p
» 19 marca 2010, 17:21 #32
Xartula: No super ze wygrywaja oby tak dalej
» 19 marca 2010, 16:25 #31
kocio10: Są gdzieś linki do meczów rezerw United ??
» 19 marca 2010, 14:04 #30
armone: potrzebna POMOC polonia nas klepie [link usunięty]
» 19 marca 2010, 10:20 #29
Solaris: Chyba jeszcze za szybko by SAF wystawiał Hargreavesa chociażby na kilka minut w meczu z Liverpoolem. Dobrze prezentował się na tle rezerw jednego z najsłabszych zespołów ligi (grał tylko i aż 45 min po tak długiej przerwie), więc jeszcze bardzo dużo pracy przed nim. Oby jak najszybciej wrócił do pierwszego składu.

» 19 marca 2010, 07:44 #24
zapermu: Super :D Najlepsza wiadomość :D A co z Obertanem ? :/ nie gra juz nawet w rezerwach ? :/ Przeciez chłopak ma nawet szanse na 1 skład, no może miał .
» 19 marca 2010, 07:39 #23
wielkifanMU: Ja tak samo się ciesze ale co się dzieje z Obertanem ?? i dlaczego nie grał w tym meczu ??
» 19 marca 2010, 07:32 #22
ttlbtg: [link usunięty] Pzdr
» 19 marca 2010, 02:00 #21
bober89: newtonheath 19.03.2010, 00:13
"Dlatego trzeba wypieprzyć Glazerów!
A jak ich do tego zmusić ? nie przychodzić np na mecze. Wywierając presje protestami. Etc."

idea piękna, tylko wydaje mi się, że ich to nie ruszy, że mają kibiców United głęboko gdzieś.
a my żyjąc w Polsce i tak raczej nie bardzo chadzamy na mecze:P a nie przychodzenie bardziej by zaszkodziło piłkarzom i wynikom a nie Glazerom... niestety.

7owen7 19.03.2010, 00:09

mam prawo wyrazac opinie i mow sobie co chcesz ja i tak ciesze sie z jego powrotu i uwazam ze jest zaj**istym graczem.

ja Ci nie zabraniam się cieszyć, sam się cieszę z jego powrotu, chodzi mi tylko o to, żebyś zaczął logicznie myśleć. i nie gadał bzdur.
czy jest w pełni formy (jak to sugerujesz) jak widać nie, bo tylko połówkę zagrał. i raczej bym nie liczył, że szybko zagra cały mecz w pierwszym składzie (choć mogę się grubo mylić)
z Liverpoolem go nie zobaczymy raczej. SAF raczej będzie wolał na ławce mieć samych graczy w pełni sił, żeby być przygotowanym na każdą ewentualność.
ps liverpool machnął Lill 3:0 dwie Torresa :/
» 19 marca 2010, 01:11 #20
Wojtas11: Cieszy jego powrót do zdrowia, ale ja jakoś nigdy nie widziałem dla niego miejsca w Man Utd....nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie jego gra. Są lepsi.
» 19 marca 2010, 00:08 #19
ttimon6: Poda ktoś linka do meczu z rezerw United-Burnley?
» 18 marca 2010, 23:54 #18
ercraft: cieszę się, tęsknię i marzę o powrocie..
c'mon Harguś, czas na Ciebie!:)
» 18 marca 2010, 23:30 #17
crx6radziu: Oby teraz zalapal forme , w sumie nie wymagam tego on niego , Owen do podstawowej 11 zapraszamy:)
» 18 marca 2010, 23:07 #16
Straki: No i Owen wraca ;)

Forza JUVE !! (nie mówić nic o meczu z Fulham...^)
Glory Man United !! ;p
» 18 marca 2010, 23:04 #15
marcin2c17a: swoja drogą ciekawe na jakie kwoty opiewają te umowy sponsorskie, wie ktoś może?
» 18 marca 2010, 22:51 #14
devils18: Wreście tak długo go nie widziałem na boisku. Mam nadzieje, że zagra w niedziele z Liverpoolem z 15 minut.
» 18 marca 2010, 22:49 #13
crisr7: To dobrze że wrócił i miejmy nadzieje ze niedlugo zobaczymy go w pierwszej druzynie.
» 18 marca 2010, 22:22 #12
Marto: Świetna wiadomość , wreszcie się doczekaliśmy powrotu Owena :)
» 18 marca 2010, 21:57 #11
gorzky: Nareszcie, już powoli zaczynałem tracić nadzieję na jego występy w tym sezonie, lecz zanosi się, że już w nie długim czasie możemy się go spodziewać w meczowej osiemnastce ;D
» 18 marca 2010, 21:55 #10
Frycu: mam nadzieje ze szybko wroci do 1 druzyny
» 18 marca 2010, 21:51 #9
bober89: 7owen7 18.03.2010, 21:34
MOWILEM ZE NIE BĘDZIE WIDAĆ KONTUZJI?!?!!?

TO NIEEEE BO MIAŁ PRZERWE..

WIDAC WASZA PRZERWE

już się podnieciłeś? a teraz pomyśl przez chwilę, on jest świetnym piłkarze, który grał w finale LM a tu grał z byle leszczami, którzy są od niego o 10 lat młodsi, grają w rezerwach jednej ze słabszych drużyn z ligi. to się nie ma co dziwić że na ich tle wypadł dobrze.
a ciekawe czy z Liverpoolem by tak sobie dobrze poradził... gdyby było tak jak mówisz to już w niedziele by wybiegł na boisko z pierwszym składem a nie z dzieciakami sobie kopał. widziałem kilka minut drugiej połowy meczu rezerw i to wygląda gorzej niż kopanina na wfach.
» 18 marca 2010, 21:46 #8
pilsudczyk: Czołem!
Proponuję zorganizowanie małej akcji na Devilpage. Moglibyśmy pójść za przykładem kibiców na Old Trafford i przez jakiś czas używać barw Newton Heath. W tym celu każdy z użytkowników mógłby w swoim avatarze umieścić obrazek, który widnieje przy moim nicku. Mam nadzieje, że wielu z Was przyłączy się do tej akcji. Efekt powinien być bardzo fajny i jednocześnie zaznaczymy nasze poparcie dla przeciwników rodziny Glazerów. Z góry przepraszam administratorów, którym moja propozycja nie będzie się podobać a tych, którym to nie przeszkadza proszę o pomoc.
Ave Piłsudski!
» 18 marca 2010, 21:39 #7
Pawlo: Jest szansa, że Owen usiądzie na ławce rezerwowych w meczu z Liverpoolem? Kto strzelał dla MU?
» 18 marca 2010, 21:34 #6
Rarian: Mam nadzieję, że to już koniec "niekończącej się historii". Mało prawdopodobne, aby Owen wpłynął znacząco na grę jeszcze w tym sezonie, ale jeśli wróci do dawnej formy to imo ma praktycznie pewne miejsce w składzie w sezonie 10/11 :).

I wreszcie będzie miał kto wolne bić :D.
» 18 marca 2010, 21:32 #5
Manutd777: Może 20 ostatnich minut z liverpoolem w niedziele? :D
Dobrze że wraca po tak długiej przerwie strasznie się nam przyda w tej ostatniej części sezonu :D
» 18 marca 2010, 21:29 #4
kojot: Mam nadzieje ,że to tylko zmiana bo po prostu nie chcą go przemęczać,a nie (tfu,tfu)bóle w kolanach.
» 18 marca 2010, 21:17 #3
shick: Owen w 1 połowie najlepszy na boisku! Naprawdę! Od 45 minuty został zmieniony
» 18 marca 2010, 21:10 #2
gazunited: Fantastyczna informacja! :D Ciekawe czy przy prowadzeniu United z Liverpoolem w niedzielę SAF da zagrać kilka minut, za co dostanie gigantyczną owację na Old Trafford :D
» 18 marca 2010, 21:08 #1