Oceny pomeczowe: Milan vs United

» 17 lutego 2010, 12:25 - Autor: Biafra - źródło: włane, MEN, Sky Sports
Wayne Rooney otrzymał najwyższe noty za swój występ w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Milanem (3:2). Poniżej przedstawiamy oceny piłkarzy za to spotkanie według naszego redaktora Biafry oraz dziennikarzy Manchester Evening News i Sky Sports.
» A jakie są Twoje propozycje ocen?
Edwin van der Sar
biafra: Przyzwoicie, ze spokojem. Gdy trzeba było interweniował, a że trzeba było wiele razy, to ma na swoim koncie dużo udanych interwencji. Przy bramkach nie zawinił. - 7
MEN: 8
Sky Sports: 8

Patrice Evra
biafra: Niezbyt dobrze wszedł w spotkanie i zawinił przy pierwszej brace. Potem na szczęście wziął się w garść, ale to nie był Patrice jakiego znamy. - 6
MEN: 6
Sky Sports: 6

Rio Ferdinand
biafra: Było po nim widać, że nie grywa ostatnio zbyt często. Niemniej jednak nie przeszkodziło mu to w dobrej grze i gdy trzeba było ratował nasz zespół z opresji, szczególnie w końcówce spotkania. - 6.5
MEN: 7

Jonny Evans
biafra: Muszę przyznać, że młody Irlandczyk imponuje formą w tym sezonie. Nie przestraszył się sław z Milanu i walczył z nim jak równy z równym. Bez żadnych większych błędów. Po prostu solidnie - 7
MEN: 6
Sky Sports: 5

Rafael da Silva
biafra: Po młodziutkim Rafaelu nie było widać, że brakuje mu doświadczenia. Bezpardonowa walka na prawej stronie z Ronaldinho czy Ambrosinim to było coś. Do tego co chwilę szarpał do przodu. Wielki plus dla niego za ten mecz. - 7.5
MEN: 6

Darren Fletcher
biafra: W pierwszej połowie nie zachwycił, podobnie jak reszta zespołu. Potem było już tylko lepiej, a asysta przy trzeciej bramce - to było naprawdę coś. Ogólnie bardzo dobrze. - 7
MEN: 8
Sky Sports: 7

Michael Carrick
biafra: Zupełnie niewidoczny w pierwszej połowie, w drugiej zajął się bardziej defensywą i rozbijaniem ataków Milanu. Wprowadził spokój w środku pola, do tego niezły przegląd boiska. Podobnie jak Fletcher, czyli bardzo dobrze.- 7
MEN: 6

Paul Scholes
biafra: Tak samo jak reszta naszych środkowych pomocników, ale to co go wyróżnia to fakt, że strzelił bramkę w pierwszej połowie. Po zmianie stron było już lepiej i był to wreszcie stary, dobry, walczący jak lew Scholes - 7.5
MEN: 7

Nani
biafra: Zupełne nieporozumienie. Prawie nic mu nie wychodziło. Podobnie jak Park - bezproduktywny. Dobrze, że został zmieniony. Jednak jak to mówią, zwycięzców się nie sądzi. - 6
MEN: 6

Ji-sung Park
biafra: Zupełnie jak drugi skrzydłowy, choć podobno nabiegał się najwięcej z graczy United. Biegał, przeszkadzał i... w sumie tyle. Gdyby nie ilość przebiegniętych kilometrów powiedziałbym, że przeszedł obok meczu. A raczej przebiegł. - 7
MEN: 7

Wayne Rooney
biafra: Wayne, Wayne. Co by United bez niego zrobiło? Zawodnik meczu. Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu i czasie. Mimo niezbyt udanej pierwszej połowy, druga część spotkania należała tylko do niego. Dzielił i rządził, a do tego dołożył dwie ładne bramki. - 9
MEN: 9

Zmiennicy:

Antonio Valencia
biafra: Znów okazuje się że sir Alex Ferguson ma nosa do zmian. Wpuszcza Antonio, a ten w ciągu kilku minut robi więcej niż Park i Nani przez cały mecz. Gdyby nie fakt, że jest Rooney, to byłby zawodnikiem meczu. Prawdziwe wejście smoka. - 7.5

kris9: barnaba1987
ja jednak odjąłbym Brownowi 1 punkcik i dał 9 - widziałeś jak nerwowo przebierał nogami przy linii bocznej podczas zmiany?? ;)
» 18 lutego 2010, 13:09 #37
barnaba1987: to jest taki nie smieszny ironiczny zart zeby bylo sie do czego przyj**ac

Ferdinand-pewny punkt naszej obrony,poradzil sobie z Ronaldinho 1 na 1 7,5

Evans-nie tak dobrze jak Ferdinand (ale to tez nikogo nie powinno zdziwic) ale robil co mogl 6,5

Evra-nie pomogl Manchesterowi w wygraniu tego meczu 5,5

Nani-tragiczne dosrodkowania ,nic nie pokazal 4

Fletcher-2 asysty, dosyc czesto przy pilce ,czesta wymiana podan w okolicach srodka boiska 7,5

Scholes-przypadkowa bramka ale mysle ze gdy by uderzyl tak jak chcial to tez by byl gol, duzo rozgrywal przed polem karnym Milanu , popelnil pare bledow 7

Carrick-czesta wymiana podan w okolicach srodka, sporo widzial , nawet niezle w defensywie ale niestety glupia czerwona kartka przez ktora oslabi nasz zespol w rewanzu 6

Park-widoczny na boisku (byl wszedzie), kilka razy niezle wymienial podania , w pierwszej i drugiej polowie rowny i przyzwoity poziom gry, o niebo leprzy niz Nani 7

Rooney-2 bramki (pierwsza bardzo mi sie podobala) zagral po prostu w swoim stylu 8

Valencia-bardzo dobra zmiana, fajna asysta taka "Angielska" ,Ferguson dobrze wiedzial kiedy go wpuscic i prostym knyfem odmienic nasza gre 7
Brown- 10
» 18 lutego 2010, 12:13 #34
kris9: van dera Saar - perfekcyjny mecz, duża mobilizacja i charyzma, przy bramkach nie miał szans - 8,5
Rafael - dobry występ, twardy, nieustępliwy, dojrzały, był odważny i skuteczny w wielu pojedynkach z Ronaldinho - 7
Rio - momentami nie radził sobie z napastnikami Milanu, ale brał na siebie mnóstwo odpowiedzialności, dyrygował defensywą z kapitańską opaską, momentami profesorskie interwencje - 7
Evans - wykonał mniej dobrej pracy niż Rio, tylko dwie skuteczne interwencje, ale za to w groźnych sytuacjach, jednak był to jego słabszy występ licząc obecny sezon - 5
Evra - nie błyszczał tak jak w większości meczów obecnego sezonu, zaliczył asystę przy bramce Milanu, momentami jednak wyprowadzał groźne kontry - 6
Nani - nie był to jego dzień, ale był bardzo aktywny, włożył wiele starań w akcje ofensywne, od niego zaczęła się pierwsza bramkowa akcja, brak zrozumienia z Rooneyem - 5,5
Fletcher - kapitalny występ, wyprowadził wiele groźnych akcji, zaliczył dwie asysty, w tym perfekcyjną przy bramce Wazzy - 8
Carrick - dobrze spisał się w środku pola przy rozdzielaniu piłek, jednak przy akcjach rywali był trochę bezradny, głupie kartki wykluczające go z rewanżowego spotkania - 5
Scholes - w pierwszej połowie popełnił jeden głupi błąd, ale odnalazł się w odpowiednim momencie, strzelił kuriozalną bramkę na 1-1 ;) a w drugiej odsłonie dzielił i rządził w środku pola popisując się perfekcyjnymi crossowymi podaniami - 7,5
Park - bardzo aktywny, siał wiele spustoszenia w szeregach Milanu, nieustępliwy, dynamiczny, zagrał mecz na poziomie meczu z Arsenalem, duży wkład do wygranej - 7
Rooney - lider w ataku, aktywny również w środku pola, momentami zbyt ostra gra, ale odnalazł się w polu karnym rywala wtedy kiedy było trzeba, gdyby jeszcze wykazał się lepszą skutecznością to Milan już by się nie podniósł, jednym słowem kat Rossonerich na San Siro, zasłużył na "wypucowanie" butów -9
Valencia - wspaniała zmiana, pierwsza akcja i kapitalna asysta, wniósł wiele do gry MU w drugiej połowie, wspaniale rozumiał się z Rooneyem - 7,5

» 17 lutego 2010, 20:38 #31
zizi89: fatalnie zagrała obrona to trzeba powiedzieć. Ronaldinho miał bardzo dużo swobody. środek pola i atak ok ale skrzydła też zawiodły. Park i Nani byli bezproduktywni. Nie wiem czemu nani nie szuka już strzałów z dystansu jak to niegdyś robił
» 17 lutego 2010, 20:23 #30
DevilxDevil: Co wy się tak Rafaela czepiacie? Młody chłopak i gra pełne 90 minut na obronie (a wiemy ze na tej formacji potrzeba doswiadczenia) . I chciałbym zaznaczyć, że oprócz tej 2 bramki, i pparu sytuacji, to Rafael biegał za Ronim koszula w koszule i to mi się podobał, wygrywał z nim pojedynki 1 na 1, a szczerze mówiąc to myslalem ze Ronaldinho bedzie jechac ta lewa strona jak mu sie spodoba, a tu prosze, Rafel zagrał przyzwoicie, oczywiscie nie ustrzegl sie bledow, ale zwroccie uwage kogo to nasz młodzian miał do upilnowania.

Ta suszara od Fergusona dla Evansa jeszcze przed przerwą się przydała. Jak dobrze zrozumiałem to Irlandczyk miał oddalic pilke jak najmocniej i najszybciej w przypadku zagrozenia spod wlasnej bramki - czytaj WYpi**d**IC!
» 17 lutego 2010, 19:58 #29
1wolf1: Jonny Evans

Z tym nie mozna sie zgodzic. Wszystkie jego wykopy w 1 polowie byly tak bojazliwe, ze w wiekszosci ladowaly u pilkarzy milanu. A juz szczytem byla akcja w ktorej kopnal prosto na glowe ktoregos z pomocnikow Milanu, ten instyktownie uruchomil huntelara. Cale szczescie, ze ten mial zcetrowany celownik....

» 17 lutego 2010, 18:13 #26
piaskun223: Ja mam tylko nadzieje, że po tym meczu Nani się NIE zamknie, tylko jego występ zmotywuje go do dalszej pracy i zaowocuje to w kolejnym meczu, jeśli wyjdzie w pierwszej 11. Bo chyba to będzie Valencia, a z resztą zobaczymy :)
» 17 lutego 2010, 18:12 #25
wielkifanMU: MarcinKa ---- albo ty sobie jaja robisz albo wogóle na piłce się nie znasz

Scholsowi dałeś ----2 ahahhaahahhaha sami anty fani Scholsa żenada
» 17 lutego 2010, 18:11 #24
Daria1988: Jak dla mnie Rooney pokazuję w meczach swoja klasę ..także niech gra dalej tak dobrze jak ostatnio..Moim zdaniem zasługuje na najwyższą notę:-) ..oceny ocenami a najważniejsza jest klasa styl w grze także niech mówią sobie co chcą i oceniają po swojemu a kibice i tak wiedzą swoje i powiedzą :p..Jednym słowem z Rooney'a to pracoholik ostatnio i biega za wszystkich i odwala robotę żeby strzelić bramkę a pozostali czasami przeszkadzają lub psują 100% sytuacje...Pozdrawiam
» 17 lutego 2010, 18:08 #23
wielkifanMU: fant0mas --- Scholes'owi ocene wyżej tak to mniej więcej do reszty się zgadzam
» 17 lutego 2010, 18:08 #22
Bartekp8: Wy się już nie wypowiadajcie i nie oceniajcie ich gry ;]
To co widzę w waszych komentarzach to żenada. Obrona faktycznie zagrała słabo, ale oceny 2? 3? Nie umiecie oceniać ;] Widzicie tylko błędy a nie cały mecz.
Scholes 2? Scholes cały mecz umiejętnie rozdzielał piłki, jedyny głupi błąd to dziwne wypuszczenie piłki do Ronaldinho.
Rio 3? Gdyby nie Rio to w końcówce byłoby 4-3 w dupę ;]
Evans solidnie walczył, ale jak mógł grać bezbłędnie, skoro ciążyła na nim presja ze strony kibiców Milanu i na prawdę groźny przeciwnik a jego doświadczenie - niewielkie.
Nani odwalił swoje, wymęczył lewą stronę Milanu i dał Valencii swobodę w poruszaniu się gdy już go zmienił.
Park jeździec bez głowy, czasem przyprawiał o wybuchy złości.
Fletcher jak zawsze waleczny i cudowna asysta przy bramce Rooneya
Rooney! :D Mistrz, mistrzów. Messi może już szykować pastę do butów a Ronaldo uczyć się masażu bo tylko do tego się nadają przy Waynie :D
Carrick nieźle.
Rafael puszczał trochę po prawej stronie, raz mocniej zabiło serce jak Ronaldinho sam po prawej stronie się znalazł, ale Ronaldinho jest w formie i można "usprawiedliwić" młodego ;] Poza tym dobrze grał, ładnie odnajdywał się również w ofensywie, rzadko, ale zawsze coś ;]
Valencia, nie ma co komentować, po prostu wszedł i zamieszał Favalliemu w głowie a przy okazji nie dał szans przeciwnikowi przy wrzutce.
VDS wraca do swojej najlepszej formy co ogromnie cieszy ;]
Evra mnie ogromnie zawiódł przy bramce dla Milanu pierwszej, potem dawał się mijać Pato jak gdyby pierwszy raz grał w piłkę. To nie ten Patrice jakiego znamy, powinien wziąść zimny prysznic przed meczem dla koncentracji i przygotować na rewanż.
» 17 lutego 2010, 18:08 #21
fant0mas: VDS 7.5 - Solidny. Emanował spokojem, dodawał pewności kolegom z drużyny swoimi dobrymi interwencjami

Rafael 6 - starał się najlepiej jak mógł, a pojedynki z Ronaldinho nie należały do najłatwiejszych. Zebrał cenne doświadczenie.
Ferdinand 7 - lider defensywy. Widać było pewne braki spowodowane malutką ilością występów. Nie zawsze czysto, ale skutecznie, u obrońców się to ceni.
Evans 6 - Przyzwoity występ. Bez większych błędów. Myślę, że niedługo będzie lepszy od Vidicia i Ferdinanda.
Evra 5.5 - szkoda, że nie wyszedł mu ten mecz. W ostatnim czasie podpora defensywy, ale wczoraj kompletnie się pogubił.

Scholes 5.5 - Nie wiem skąd u was tak wysokie noty dla anglika. W pierwszej połowie dwukrotnie tak wycofywał piłkę do stoperów, że przejmowali ją napastnicy gospodarzy (na szczęście Huntelar, Ronaldinho i Pato mieli problemy ze skutecznością). Powiecie, że strzelił bramkę, tak naprawdę w 90% był to przypadek.
Carrick 6 - Szkoda czerwonej kartki. Nie brał udziału w ofensywnych akcjach, ale to wynikało z jego roli jako defensywnego pomocnika szczególnie w drugiej połowie.
Fletcher 7 - Dobry mecz Darrena. Przedewszystkim mnóstwo walki i dokładnych 30-40 metrowych przerzutów. Na + oczywiście piękna asysta

Nani 5 - kiepściutko. Dośrodkowania w trybuny, zero strzałów, dryblingów więcej przegranych niz wygranych. Przyćmił go Antonini, a potem 38 letni Favalli Milanu !
Park 5 - jak zwykle biega i nic więcej. Kompletnie nieprzydatny !

Rooney 8.5 - kiepska pierwsza połowa ale dlatego, że nie otrzymał w niej żadnego dokładnego podania. Druga połowa to koncert. Piękne bramki i mnóstwo walki !

Valencia 8 - Rewelacyjna zmiana. Byłem zdziwiony, że zamiast niego grał Park. Dynamiczny, przebojowy i dokładny. Świetnie dośrodkowywał i dryblował.

Brow - za krótko
» 17 lutego 2010, 17:56 #20
Arturek15: ja mam pytanie co rooney musi zrobić, żeby dostać 10?
strzelić gola tyłem glowy albo stanąć na głowie i strzelić piętka z powietrza?
» 17 lutego 2010, 17:13 #19
MUruleZ: Ludzie wy chyba calkiem inny mecz ogladaliscie co poniektorzy ...
VDS - dla mnie 6 , malo pracy , co mial zrobic to zrobil , pamietam piekna interwencje przy strzale pirlo z 33 metorw ;p
Rafael - 6,5 - 1 polowa Ronaldihnio nim zakrecil nie raz , ale w 2 polowie calkowicie przejal inicjatywe , mimo mlodego wieku juz wiem ze beda z niego ludzie
Feridnand - 6 Co Rio to Rio , nie wazne czy jest w formie , zawsze dodaje mi spokoju gdy wystepuje w bloku defensywnym , uratowal nas kilkakrotnie przed pato czy thiago silva
Evans - 5,5 - troche niepewnie , jednak wiem ze ten gracz sie wyrobi , byc moze to zalezy od pewnosci siebie , trudno mi powiedziec ;p i rozbija mnie to ze niektorzy mowia ze pilka od niego sie odbila po strzale ronaldihno
Evra - 4 , Dla mnie jeden z najgorszych meczy Evry w tym sezonie .. niepotrzebne faule , na dodatek zawinil przy bramce ... w ofensywie niewidoczny ale nie dziwne bo mial wystarczajaco roboty w defensywie
Nani - 4 Slabiutko
Valencia -7 - w tej samej minucie w ktorej sie pojawil UNITED ozylo , padla bramka i milan przestal istniec , no przynajmniej do 85 minut ale to z innej bajki , on zrobil swoje
Park - 6 , w porownaniu do innych spotkan dobry mecz koreanczyka , naprawde zostawil duzo serca na boisku i nie zgodze sie z tym ze bezprodkutywnie ..
Scholes - 6,5 - Ludzie , emeryt ? wy narzekacie na niego ? zdobyl bramke i do mniej wiecej 50 minuty to on byl motorem napedowym ataku , w srodku pola istnial tylko on , dla mnie jest niezastapiony !! Pozniej troche przygasl to znowu obudzil sie fletcher :)
Carrick - 5 , troche pracy w defensywie , malo widoczny
Fletcher - 7 - od 2 polowy byl znakomity , w 1 tez nie najgorzej
Rooney - 7,5 - druga polowa to koncert anglika :) Kilka niepotrzebnych strzalow ale zwyciezcow sie nie osadza
» 17 lutego 2010, 16:20 #18
MarcinKa: 'Antonio Valencia
biafra: Znów okazuje się że sir Alex Ferguson ma nosa do zmian. Wpuszcza Antonio, a ten w ciągu kilku minut robi więcej niż Park i Nani przez cały mecz.'

biafra: Ty to uważasz za nos do zmian, a ja patrzę na to z tej strony, że Fergie nie potrafi dobrze wybrać 11 meczowej. Ferguson ma taką zasadę, że jak przychodzi ważny mecz, to wystawia Parka. Jest tak zawsze i to chyba się nie zmieni. Valencia powinien grać wczoraj od początku. Tak samo Scholes to powinien założyć fundusz emerytalny, a nie biegać w trykocie MU. Ogólnie to mieliśmy wczoraj Paula z meczu z Fulham. Rio był tak pewny, że mało się o własne nogi nie zabił. Evans.. wierzę w niego, ale z Rio on nie potrafi grać. Jak ktoś oglądał uważnie, to było widać jak Fergie go zbluzgał, aż łysy asystent przytrzymywał Fergiego. Evra od spotkania z Arsenalem jest niemrawy, tam też miał kilka strat. Może potrzebuje odpoczynku, albo.. to brak konkurencji?
» 17 lutego 2010, 15:45 #17
DrMajk: Mamy takiego piłkarza jak ,,ValencJa??.....

Valencia: 7

Ogólnie śmieszą mnie te oceny, bo są za wysokie. To jest tak, jakby ktoś siadł i zobaczył tylko ten mecz MU a nie wszystkie w sezonie. MU wczoraj zagrał fatalnie, nawet nie chcę się rozpisywać, bo nie ma sensu. Ogólnie oceny SKY, MEN czy ludzi, którzy mają czelność wrzucać takie newsy z takimi nieobiektywnymi ocenami.. darujcie sobie.

Jak przeczytałem oceny FanaticMU, to spadłem z głębokiego fotela. Może rezerwy Manchesteru wczoraj grały i on ten mecz oglądał?
» 17 lutego 2010, 15:39 #15
michalfan: Oceny sprawiedliwe moim zdaniem VALENCJA powinien dostac trochę wyższą :-)
Glory man.utd
» 17 lutego 2010, 15:30 #14
paproch: Rooney i Valencia bohaterarami spotkania wg mnie.
Flecz i vSaar wyróżnienie.
Nani i park jak dla mnie zupełnie bezproduktywnie z przodu. Zawsze ciężko tez oceniać mi Carrica bo jak defensor gral dobrze ale do przodu to jakoś mało jego podań widzę.
Najtrudniej byłoby wystawić ocenę RAFAELOWI bo radził sobie dobrze z Ronaldinho czego niestety o pozostalych obrońcach za bardzo powiedzieć nie można. Jednak druga brama jest przynajmniej w 50% jego, a i przy pierwszej możnabyłoby się minimalnie przyczepić. Ogolnie to cieżka sprawa.
Pozostali średnio.
Najbardziej mnie zmartwił Nani ktory utwierzdił mnie w przekonaniu,że daleko mu do kompletnego zawodnika- nie technicznie ale taktycznie i psychicznie.
» 17 lutego 2010, 15:24 #13
elzubr: ja się nie zgodzę z oceną Scholesa, powinien dostać 6 i to tylko dlatego, że strzelił bramkę i to też przypadkiem, gdyby nie to to grał on gorzej nawet niż Nani, bo ten był po prostu niewidoczny, a Scholesy momentami widoczny aż za bardzo, szczególnie przy wyprowadzaniu piłki i podaniach, dzięki którym siał strach, ale we własnych szeregach ;P
» 17 lutego 2010, 14:59 #12
grygis: Moim skromnym zdaniem druga bramke stracilismy glownie przez Rafaela, wyprowadzal pilke zamiast ja zagrac a pozniej zabraklo go na prawej stronie z ktorej poszlo dogranie do Seedorfa
» 17 lutego 2010, 14:47 #11
KubaDevil: Noty nie najgorszę ale oczywiście Rooney ma najlepszą od dobrej strony pokazał się też Valencia to pokazuję że powinien grać regulranie od pierwszych min.
» 17 lutego 2010, 14:19 #10
kosciak: Można pominąć fakt że pierwsza brama wpadła od nóg evansa ale drugą ewidentnie młody irlandczyk zawinił.. nie upilnował dobrze seedorfa, jego wina.

Dodam że bramki traciliśmy od strony rafaela, chyba się chłopak zabiegł zadaleko...

Co do Naniego, taki to już gracz, raz genialnie a raz sam się zamiesza i nie wie co chciał zrobić :)
» 17 lutego 2010, 14:11 #9
krav3n: chciałbym zaznaczyć ze Fletcher miał dwie asysty

bardzo aktywny pomocnik , potrafi grać ofensywnie.

Jak nic przyszły kapitan diabłów
» 17 lutego 2010, 14:05 #8
grygera: nie mam nic do Naniego ale co najwyżej można mu dać 4! i to co najwyżej!
beznadziejne dośrodkowania, drybling podobnie, do tego dużo strat...
przypomina trochę niemoc Ronaldo w meczach o dużą stawkę...
» 17 lutego 2010, 13:55 #7
marcin2c17a: dobrze, że jest taki Valencia na zmianę, Naniemu ewidentnie wczoraj nie szło, mamy dwóch dobrych skrzydłowych, kiedy jednemu nie wychodzi to zawsze zabłyśnie drugi więc jest się czym cieszyć, no i ja jestem pełen podziwu dla Rafaela, chłopak grywa na takim poziomie w tych ważnych meczach, on będzie gwiazdą w przyszłości
» 17 lutego 2010, 13:37 #6
brennt: @wroniasty

o to soamo chcialem zapytac, chyba chlopak inny mecz ogladal...

evans robil takie babole, ze go az ferguson po pierwszej bramce dla manu zbluzgal. carrick 7? za co? gdzie jego dobry mecz?
evra rozegral lepszy mecz od da silvy... da silva jest mlody i jak nie wie co zrobic to fauluje, a to mi sie nie podoba. dlaczego oceny za "przejscie obok meczu to 7? niektore oceny sie opisow nijak nie trzymaja ;p

juz to kiedys pisalem, te oceny 'redaktorow' czy 'userow' sa smieszne

moze dajcie sobie z nimi spokoj, a zrobcie cos na ksztalt ankiety uzytkownikow ;p
» 17 lutego 2010, 13:33 #5
tomusunique: life szuka najsłabszego. zawsze był nim Berbatov a ze nie grał to padło na Rafaela. w 1 połowie Rooney zagrał gorzej niż Berbatov w innych meczach
» 17 lutego 2010, 13:19 #4
Kaczor5454: Valencia po prostu zagrał rewelacyjnie i to nie tylko dlatego, że nie musiał wiele pokazać po nic nie grającym Nanim, po prostu zagrał na poziomie z przełomu grudnia/stydcznia, a to jego dosrodkowanie po ziemi, jak Rooney tego nie strzelił to się złapałem za głowę i klnąłem na całe gardło, po prostu super akcja i tyle.
Park baaaaardzo przeciętnie tak jak Nani, choć trochę lepiej od niego.
» 17 lutego 2010, 12:44 #3
FanaticMU: van der Sar- dobra ocena o ładnie sie spisywał gdy trzeba było, np. strazł Pirlo z wolnego potężny ;]

Evra-Evra zagrał ładne spotkanie ;D brakowało jego efektownych wyjśc do przodu ale nie było źle ;D

Ferdinand- brakuje mu tej regularnej gry ale pokazywał co potrafi w niektórych momentach ;D

Evans-coraz lepszy ;D przyszłośc jego w barwach MU będzie barzo dobra ;D bo jest młody i się rozwija ;D wczoraj dobry wystep ;D

Rafael-bezustanna walka z Ronaldinho...oj działo się działo..Ronaldinho pewnie nie mógł uwierzyć ż jego doświadczenie niszczy młody Rafael ;D super występ ;D również widzę go w przyszłości jako klasowego obrońcę ;D

Fletcher-zagrał dobrze :) walka, wymiana piłek w środku pola ze Scholesem ;D brakło mu bramki ale asysta dała mu + w tym meczu ;D

Carick- niepotrzebna czerwona kartka pod koniec...mało pokazał się wczoraj..niektóre momenty były ok ale nie wsyztskie...

Scholes-przypadkowa bramka ale była i to ona nas przełamała do dalszej walki a podcięła skrzydła milanowi ;D brał udział w wielu akcjach które były w środku ;D jak zwykle oddał kilka strzałow z dystansu ;D jak dla mnie grł dobrze :P

Nani-ładne zwody, mijanie przeciwnikóe-->zabrakło DOBRYCH dośrodkowań...Rooney był zawiedziony celnościa Portugalczyka...może u nas dostanie szansę i cos ugra ;D

Park-najwięcej biegał i grał dobrze...przekonał mnie w tym meczu swoja walcznością...ale były braki

Rooney-hmm...tego nie da sie opisać ;D to trzeba mecz obejrzeć ;D biegał za trzech[może dlatego wielu widziało formację 4-3-3 ;p;p;p) rewelacyjny występ ;D oby takich więcej ;D

Valencia-wzedł, pierwsze dośrodkowanie na głowe Rooneya i gol ;D świetny wybr SAFa na zamiane i świetny występ młodego zawdnika ;D