Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Berbatow: Musimy wygrać

» 15 lutego 2010, 15:44 - Autor: ManUtdFun - źródło: ManUtd.com
Dymitar Berbatow jest zdesperowany, aby w tym sezonie wygrać Champions League.
Berbatow: Musimy wygrać
» Dymitar Berbatow chce wygrać Ligę Mistrzów
Bułgar grał już w dwóch finałach tych rozgrywek i w obu przypadkach schodził z boiska pokonany. Zawodnik ma nadzieje, że ten rok będzie udany i przysłowie "Do trzech razy sztuka" się sprawdzi.

Berbatow pierwszy występ w finale Champions League odnotował w 2002 roku, kiedy to jego Bayer Leverkusen przegrał z Realem Madryt 1:2.

- Trener posadził mnie na ławce i czułem się jak w każdym normalnym meczu. Byłem młodym, niedoświadczonym zawodnikiem. Mimo to menedżer kazał mi się rozgrzewać i czułem, że coś we mnie wybuchło - powiedział Dymitar dla uefa.com.

Drugi finał Ligi Mistrzów Berba zaliczył w tamtym roku, kiedy w Rzymie FC Barcelona grała z Manchesterem United. Niestety ten mecz także był pechowy dla Bułgara, gdyż Czerwone Diabły uległy Hiszpanom 0:2.

- To był mój drugi finał i niestety drugi przegrany. To bardzo smutne, ale cieszę się z możliwości gry na takim wysokim poziomie. Podczas pierwszego finału miałem zaledwie 19 lat i wynik meczu się dla mnie nie liczył. W tamtym roku było zupełnie inaczej. Dojrzałem i potrafię rozróżnić rzeczy ważne i te mnie ważne. Wiem o jaką stawkę był ten mecz i byłem bardzo rozczarowany, kiedy schodziliśmy z boiska pokonani - komentował Berbatow.


TAGI


« Poprzedni news
OT100 #96: Scholes prowadzi do finału
Następny news »
Glazerowie zagrożeni?

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (26)


maczet: mam tylko taką krótką uwagę ---------------- co na stronie MU robi kibic AC Milanu po co włazi po co wkurza tymi durnymi komentarzami. Powiem Wam, że to będzie bardzo ciężki mecz a nawet powiedziałbym dwumecz ale mam nadzieję, że to właśnie Czerwoni a nie Czerwono-czarni wyjdą zwycięsko. Chociaż historia za Na(ni)mi nie przemawia to właśnie My zrobimy dzisiaj piekło na San Siro. Na koniec nadmieniam pięknego newsa: Vfb przejechało barce 3:0 i już po ptakach. Finał tylko z Chelsea
» 16 lutego 2010, 11:18 #22
ercraft: i to właśnie wtedy wpychasz mu ten swój durny łeb między pośladki??
» 16 lutego 2010, 09:52 #21
enzo: ercraft
Taką jaka ty sie oddajesz ojcu. Schyla się i wypina ostentacyjnie ... :)
» 16 lutego 2010, 09:29 #20
ercraft: ooo, pojawił się nasz naczelny statystyk enzo..:))

a jaki ma bilans w LM? a jaki z Milanem? a jaki na wyjazdach? powiesz nam też jaką techniką statystycznie najczęściej wiąże buty??:)
» 16 lutego 2010, 09:25 #19
H2O1994: Ja liczę na to że owen będzie grał i strzeli gola.
» 16 lutego 2010, 07:28 #18
enzo: Elwibrator
JAKIM wiec cudem z nim w skladzie 11--1-1 ,a bez niego 5-1-4??
» 16 lutego 2010, 06:26 #17
ercraft: kojot -> weź ty się chamie wyrażaj i nie zapominaj gdzie jesteś.

co do artykułu - ja podobnie jak kolega
elvis04051984 - sądzę, że marna będzie jego pomoc, ale bardzo chcę się pomylić.
» 15 lutego 2010, 22:28 #16
martin86: jak streli 2 gole to z radości walne sobie
» 15 lutego 2010, 21:13 #15
agawu92: Uwielbiam go :) Jest taki pewny siebie, opanowany. Można mu zaufać na boisku :)
» 15 lutego 2010, 20:39 #14
kojot: elvis04051984 ale ty też jesteś kur.wa drewno, cwel itp. i kur.wa co ci to daje że go wyzywasz ?Robi więcej dla tej drużyny niż nie jeden piłkarz,przestań proszę te monotonne posty pisać bo to bez sensu .Co do jego biegania zobacz sobie końcowe statystyki biega tyle jak nie jeden piłkarz z United .
» 15 lutego 2010, 20:19 #13
Elwibrator: Jak nie będziesz grał to wygramy :D
» 15 lutego 2010, 19:59 #12
Fexo: @dawidek18
Mam nadzieje ze bedziesz mial an tyle jaj ze po meczu rowniez zasypiesz nas fala postow. Nie powiem ze na bank wygramy bo byl bym glupcem , ale biorac pod uwage obecna forme obu zespolow to jednak Manchester ma wieksze szanse na awans.
Pozdro dla normalnych kibicow Milanu o ile tacy nas tez odwiedzaja
» 15 lutego 2010, 18:57 #11
Nani17Red: dawdiek18-to czekaj na Nas zobaczymy jaki bedziesz kozaczek...a po drugie chetnie bym sie z Tb spotkal na zywo...;]
» 15 lutego 2010, 18:53 #10
enzo: dobrze ze naniemu chcialo sie grac (raczej kopac przeciwnikow po nogach),
» 15 lutego 2010, 18:44 #9
elvis04051984: Jak drewno będzie grać tak jak ostatnio z Aston Villą czyli zamiast biegać będzie spacerował se po boisku jak muł i ogólnie będzie miał wyj**.....ne bo mu sie nie będzie chciało to nie wygramy!! I w tedy będzie płacz i lament oraz idiotyczne dyskusje i polemizowanie nad tym czy jest drewnem czy nie !! Otóż jest ja jestem na tak!!
» 15 lutego 2010, 18:31 #8
FanaticMU: Na niego bardzo w tym meczu liczę...niech pokaże co umie i strzeli parę bramek ;D
» 15 lutego 2010, 17:26 #7
oldtrafford: Wygrać to podstawa trzymam kciuki
» 15 lutego 2010, 17:05 #6
piaskun223: Mam tylko nadzieje, że admini tej strony zajmą się takimi jak np. "dawidek18" pozdrawiam ..
» 15 lutego 2010, 16:47 #5
kojot: dawidek18 ah wreszcie nowe ku**.a dziecko tym razem z Milanu no no miło widzieć kogoś innego niż tylko kibiców CFC ,no ale to i tak nie zmienia faktu ,że jesteś zapatrzony tylko i wyłącznie w swój klub ,tak na marginesie masz kolegów ? Może czasem wyjdź pograć w piłke lub w co tam wolisz a nie tylko przed komputerem ok ?
» 15 lutego 2010, 16:27 #4
dawidek18: HAHAHAHAHAHHAAAHAAHAHHAA jaki żal no nie moge przecież milan was rozwali słabi jesteście mądrzy w gębie jutro was na ziemie sprowadzimy w meczu na SS bede na was czekał na trybunach z bazoooką
» 15 lutego 2010, 16:20 #3
MUforever9: Musimy wygrać żeby udowodnić wszystkim że po odejściu Cristiano nie jesteśmy tak słabi jak zakładano ;)
» 15 lutego 2010, 16:10 #2
trojka91: Berba ma cos do udowodnienia i mam nadzieje ze zrobi to w meczy z Milanem ;x jak do tej pory nie przekonuje mnie on :/