Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Derby Manchesteru przełożone!

» 5 stycznia 2010, 15:26 - Autor: misza - źródło: ManUtd.com
Zaplanowany na jutro pojedynek pomiędzy Manchesterem United a Manchesterem City w ramach Pucharu Ligi Angielskiej został przełożony na 19 stycznia z powodu obfitych opadów śniegu, które przechodzą nad Anglią.
Derby Manchesteru przełożone!
» Zaplanowany na środę pojedynek pomiędzy Manchesterem United, a Manchesterem City w ramach Pucharu Ligi Angielskiej został przełożony na 19 stycznia z powodu obfitych opadów śniegu, które przechodzą nad Anglią.
Czy jesteś zadowolony z możliwości wyboru serwera przy pobieraniu plików?
Spotkanie obu drużyn odbędzie się 19. stycznia, zaś mecz rewanżowy, który zostanie rozegrany na Old Trafford 10 dni później. W związku z tym przełożony został także ligowy mecz z Hull City. Data tego pojedynku jeszcze nie została wyznaczona.


TAGI


« Poprzedni news
OT100 #50: Remont
Następny news »
OT100 #51: Rocznik '92

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (42)


barnaba1987: "glory glory man city a manchester to swinie" no to powiedzial co wiedzial sam siebie obrazil i poszedl...
» 7 stycznia 2010, 12:32 #37
waza: Może to i dobrze bo ManU może jeszcze troche potrenować :D Glory Glory Man United! NA ZAWSZE !
» 6 stycznia 2010, 19:42 #36
DresikUnited: Szkoda ze odwołano, ale United powinien Wygrać ;)
» 6 stycznia 2010, 17:54 #35
wsch: mecz nie ucieknie,moze to i lepiej ze przelozyli bo terminarz napiety a kontuzji troche jest
» 6 stycznia 2010, 12:57 #34
Dawid96: szkoda że odwołali ale i tak man utd wygra
» 6 stycznia 2010, 11:47 #33
masrzisz: szkoda bo tak chcialem ogladanac ten mecz ;)
» 6 stycznia 2010, 10:22 #32
Kanthey: Szkoda, myślałem że sobie go dziś zobaczę :(
» 6 stycznia 2010, 09:18 #31
dalow: Ja uważam że nie przegrali byśmy gdyby grał rafael zamiast fabia bo on zepsół ostatnią akcję meczu którą rafael by wykorzystał...
Jednak puszczona bramka tomka to także jego błąd a nie tylko browna..


GLORY GLORY MAN UTD
» 6 stycznia 2010, 00:37 #30
Hose: Może obrona zdąży kontuzje zaleczyć. No i oby mecz znowu transmitował SportKlub bo akurat mam ten kanał:P
» 5 stycznia 2010, 22:32 #29
erMUFC: Dzięki dla wszystkich za aktywne głosowanie na UNITED :) Oby tak dalej a ogramy spokojnie Arsenal ze wsparcie Barcy.

Manchester United 708 : 530 Arsenal Londyn

[link usunięty]

P.S. do adminow, sorry za "spam" ale nie ma czasu na NEWSa w serwisie, a caly czas nie mamy odpowiedzi...
» 5 stycznia 2010, 22:06 #28
asda: No to szejkowie mają 2 tygodnie spokojnych snów xD
Ale nie tylko w Anglii są problemy z Ligą:
[link usunięty]
» 5 stycznia 2010, 21:56 #27
adashko: No to wyrok dla City opóźniony o 2 tygodnie :-)
» 5 stycznia 2010, 21:39 #26
Lepcu24: Drodzy fani UNITED, potrzebna jest wasza pomoc w głosowaniu na Manchester United!
Chyba już znacie Bitwe Kibiców na ligamistrzow.com ?
Mamy bardzo ciężki pojedynek z Arsenalem, który jest wspierany przez Barcelone. Chcą doprowadzić do naszej pierwszej porażki :D Trzeba im pokazać gdzie jest ich miejsce!

Głosujcie na UNITED na:
[link usunięty]

potrzebny jest każdy głos!
» 5 stycznia 2010, 21:03 #25
Elwibrator: I bardzo dobrze boz nasza gra to byśmy ładne baty dostali
» 5 stycznia 2010, 20:26 #24
Mati94PL: Szczerze to się bardzo cieszę z tego przełożenia xD Raz że Manchester będzie mógł pozbierać obrońców :> A dwa Ja się pozbieram po historii xD (Oby tylko nie zaszkodziło to Man Utd. bo się wku**ię na maksa) ;)
» 5 stycznia 2010, 20:21 #23
slowak: qrde mialem juz wszystko kupione na mecz i kupa xd przelozony ;D
» 5 stycznia 2010, 20:16 #22
manchester1994: Kibicu ManCity zobaczymy po meczu jak Diably wam tylki skopia. Znow bedziecie plakali jak ostatnio!
» 5 stycznia 2010, 20:11 #21
skL: no nie wiem czy tak fajnie że przełożyli mecz, biorąc pod uwagę że 4 dni po rewanżu gramy z Arsenalem na Emirates
» 5 stycznia 2010, 20:00 #20
Majzer: KochamMANU daruj sobie... po co wypisujesz durne komentarze na stronie ManUTD skoro jestes kibicem Man City? jak juz psizesz to moze wymysl cos z sensem...?

Albo moze jestes sezonowcem i kibicowales ManU dopoki nie zaczelo grac slabiej(moze nie slabiej, a nie równo)...?

A co do meczu to troche lipa bo czekalem na ten mecz jak wszyscy ale zobaczymy, czas pokaze ;)
» 5 stycznia 2010, 19:52 #19
devils18: szkoda bo i tak co ma być to będzie
» 5 stycznia 2010, 19:41 #18
Number7: Nom i dobrze...
Wypoczna i zmienjszy sie lista kontuzji...
» 5 stycznia 2010, 19:30 #17
xxxtomekxxx91: zeby tylko z Burnley nie przelozyli ;(((( bo juz mam wykupione wszytskie bilety na ten mecz.. (lot+mecz) ;((
» 5 stycznia 2010, 18:53 #16
Goczi1995: Lepiej przynajmniej paru obrońców wróci :-)
» 5 stycznia 2010, 18:43 #15
erMUFC: Drodzy fani UNITED, potrzebna jest wasza pomoc w głosowaniu na Manchester United!
Chyba już znacie Bitwe Kibiców na ligamistrzow.com ?
Mamy bardzo ciężki pojedynek z Arsenalem, który jest wspierany przez Barcelone. Chcą doprowadzić do naszej pierwszej porażki :D Trzeba im pokazać gdzie jest ich miejsce!

Głosujcie na UNITED na:
[link usunięty]

potrzebny jest każdy głos!
» 5 stycznia 2010, 18:22 #14
Martinus: Piekło zamarzło ! ... no comments
» 5 stycznia 2010, 18:13 #13
lukasz1143: Ja również jestem zadowolony ponieważ nie miałem jak go jutro oglądnąc.

A co to transferów to nasz boss powiedział że skupi się na sprowadzaniu młodzieży szkoda że nie zainteresuje się takim [link usunięty]
» 5 stycznia 2010, 16:49 #12
Adam11: Osobiście się cieszę bo istniało duże prawdopodobieństwo, że tego meczu bym jutro nie obejrzał - a również z niecierpliwością oczekiwałem tego spotkania.

Co do samego Manchesteru United to myślę, że będzie miało to znaczenie, ale nie w kontekście samego derbowego spotkania, ale bardziej w potencjalnych plusach bądź minusach związanych z przełożeniem ligowego spotkania z Hull. Ale jak to zwykł mówić jeden Baca: "Kto to wie? Czy to dobrze, czy to źle":-)

Jak dla mnie Manchester United gra tak strasznie nierówno, że każdy wynik w tym spotkaniu może paść włączenie z dostaniem batów od City lub wpierzenie im nawet z 4:0. Przy tak nierównej grze musze szczerze powiedzieć, że mimo, iż nadal wierzę w 4 tytuł z rzędu - to jednak wierzę co raz mniej. Jedyne co dobre w tym sezonie to to, że przynajmniej dla mnie jest bardzo bardzo interesującym.


...And Peace For All Devil Fans!
» 5 stycznia 2010, 16:42 #11
JakubT: To myśmy grali ostatnio w śnieżycę, a oni nie? :P
» 5 stycznia 2010, 16:34 #10
beata: Może to dobrze zrobi dla Manchasteru... albo i nie hmm
» 5 stycznia 2010, 16:32 #9
pacino123: Szkoda, czekałem na ten mecz :/ No ale do tego czasu może Macheda wróci do gry a ja go lubię w akcji. I może zagra VDS ( nie będą padały tak żałosne bramki jak przy Fosterze)I dotego pierwszy mecz na City of Manchester Stedium, więc możemy mieć lepszy start w drógim meczu.
» 5 stycznia 2010, 16:25 #8
mateyko44: a ja sie juz napalilem na ten mecz:D
» 5 stycznia 2010, 16:17 #7
H2O1994: Niech się city lepiej przygotuje maja szanse na przygotowanie ale i tak wygramy
» 5 stycznia 2010, 16:12 #6
alter: Birmingham leży w środkowej Anglii a śnieg jest w północnej. A city zamarzł stadion xD
» 5 stycznia 2010, 15:59 #5
MUforever9: Z jednej strony dobrze a z drugiej źle bo już się nie mogłem doczekać meczu a z drugiej to jak mają grać rezerwy to może zdąży wrócić Macheda..
» 5 stycznia 2010, 15:59 #4
Lechu: Raczej każdy czekał na ten mecz,może to i dobrze United będzie miało więcej czasu na przygotowanie się na ten mecz.
» 5 stycznia 2010, 15:33 #3
fala1992: Ja też czekałem na ten mecz. Trudno miejmy nadzieje że forma united zostanie odbudowana i nastroje bo to jest ważne.
» 5 stycznia 2010, 15:32 #2
wielkifanMU: żeby tylko nastepny mecz w sobotę na wyjeżdżie z Birmingham nie został przełożony !!
» 5 stycznia 2010, 15:30 #1