Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Smuda: Tomek Kuszczak numerem jeden!

» 31 października 2009, 01:58 - Autor: misza - źródło: Gazeta Wyborcza / Sport.pl
Wcześniej informowaliśmy, że po ponad dwuletniej przerwie powołanie do reprezentacji Polski otrzymał Tomek Kuszczak. Teraz już wiemy, że w drużynie prowadzonej przez Franciszka Smudę bramkarz Manchesteru United będzie numerem jeden!
Smuda: Tomek Kuszczak numerem jeden!
» Tomasz Kuszczak po ponad dwuletniej przerwie otrzymał powołanie do reprezentacji Polski. Teraz już wiemy, że w drużynie prowadzonej przez Franciszka Smudę bramkarz Manchesteru United będzie numerem jeden!
- W czwartek o 23 udzieliłem ostatniego wywiadu po meczu Zagłębia z Polonią Bytom. Wróciłem do domu do czwartej rano siedziałem nad składem. Aż przy tym usnąłem - powiedział dla Gazety Wyborczej i Sport.pl nowy selekcjoner.

Rozmawiający ze Smudą Rober Błoński zapytał się także o to, który z bramkarzy będzie numerem jeden w jego kadrze i czy kontuzjowani obecnie Artur Boruc i Łukasz Fabiański mają szansę na powołania.

- Fabiański tak. A Boruc? Nie skreślam, przyjdzie kolej i na niego. Ale teraz są inni. Kuszczaka oglądałem, podobają mi się jego talent i pasja. Ale niech nie myśli, że ma powołanie już na zawsze. Musi zasłużyć.

- Widziałem go w młodzieżówce. Kapitalnie bronił. To wielki talent. Jestem nim zachwycony - powiedział popularny 'Franz' na temat powołanego Wojtka Szczęsnego z Arsenalu FC. - Numerem jeden jest Kuszczak - zaznaczył stanowczo selekcjoner reprezentacji Polski.


TAGI


« Poprzedni news
Ferguson: Van der Sar da defensywie spokój
Następny news »
Park Ji-Sung nadal kontuzjowany

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (52)


roney10: bardzo sie ciesze kuszczak jest lepszy nisz borubara(boruc)
» 1 listopada 2009, 21:36 #50
kPr32: W końcu ! teraz może jakaś inna drużyna wykupi go z ManUtd bo marnuje się na tej ławce !!
» 1 listopada 2009, 20:28 #49
mateusz198a: dzieki nam kibicom został wybrany ,,,, smuda górą ale numerem 1 powinien być kowalewski
» 1 listopada 2009, 13:06 #48
Kolejorz: Przyznam szczerze że trochę mnie dziwi jakich piłkarzy powołał Smuda ;) Dlaczego ? Bo on lubi stawiać na tych sprawdzonych i ogranych i w Lechu bardzo rzadko eksperymentował ze składem. A tu się okazuje że już na początku eksperymentuje z bramkarzem ;] Ja jestem spokojny jeśli chodzi o Kuszczaka, a jeszcze bardziej spokojny o tego genialnego trenera, który nie odpuści, nie powie "przegraliśmy" dopóki sędzia nie zagwiżdże poraz ostatni i opi**doli tego kto zasłużył na opi**dol i o to możecie być spokojni ;) Charakter jaki nadawał Franz Lechowi był nadzwyczajny jak na polskie warunki ...
Smuda dzięki za występy Lecha w PEUFA i życzę Tobie powodzenia z kadrą!
» 31 października 2009, 19:19 #47
Marcindst13: Fajnie ze tomek wraca ... :) ciesze sie z tego :) musmiy dzis wygrac raczej nie bendzie latwo bo mamy luke w obronie eh... ale rooney i barba na ataku cos czuje ze ze bendzie dzis grad bramek ... opstawiam ze 3 gole strzeli rooney
» 31 października 2009, 18:07 #46
ManUtdFun: Nowy trener i odrazu nowy skład. Mam nadzieje że od tego wydarzenia (wyboru nowego trenera) Kuszczak będzie numerem jeden w kadrze (ewentualnie numerem 2) i że od dzisiaj Polska będzie się liczyła w footballu. Powodzenia Tomek. Powodzenia Polacy :)
» 31 października 2009, 15:41 #45
kocisz191: No nie wiem, moim zdaniem Boruc jest lepszy... Wrócił do formy...
» 31 października 2009, 15:35 #44
piotrekprg: Czekałem na to powołanie bardzo długo, ale nareszcie się doczekałem. Moim zdaniem Kuszczak jest lepszym golkiperem od Załuski i Fabiańskiego którzy mieli u LEO większe zaufanie . Być może dzięki dobrym występom u Smudy nasz rodak pokaże Fergusonowi że jest godny zaufania i warto na niego postawić
» 31 października 2009, 15:28 #43
ttlbtg: Dla mnie bez komentarza z tym Kuszczakiem. A teksty typu "jeszcze tylko United" albo "teraz pokażesz Safowi jaki błąd popełnia stawiają na Fostera" nawet na miano żałosnych nie zasługują. Z drugiej strony fantazjować nikt Wam nie zabroni. Tyle przynajmniej waszego. Viva la Forster! Jeśli już mamy wybierać z tej dwójki.
» 31 października 2009, 15:09 #42
djzolty: Tomek, gratuluje !
należało Ci się to miejsce już dawno !
jeszcze tylko w MU i bd. gicior xDD
» 31 października 2009, 14:26 #41
MG13: Wreszcie !
Długo mówiłem że Kuszczak zasługuje na reprezentacje. I nareszcie się doczekał ;)
» 31 października 2009, 13:53 #40
life7: no i pieknie,wkoncu Tomek bedzie mial szanse pokazac SAF jak bardzo sie myli stawiajac na Benka;)
» 31 października 2009, 13:46 #39