Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Hughes: United musi brać nas na poważnie!

» 5 lipca 2009, 15:04 - Autor: bar - źródło: goal.com
Manager City Mark Hughes twierdzi, że United powinno zacząć się obawiać swoich rywali ‘zza miedzy’, ponieważ w następnym sezonie mają zamiar poważnie zagrozić Czerwonym Diabłom w walce o trofea.
Hughes: United musi brać nas na poważnie!
» Hughes zapowiada walkę
Po tym jak klub został przejęty przez arabskich biznesmenów, City ma zamiar zawalczyć o wysokie miejsca w przyszłym sezonie, mają im w tym pomóc transfery wysokiej klasy zawodników - Robinho, Roque Santa Cruz czy Gareth Barry.

Co wiecej na The City Of Stadium mają pojawić się Carlos Tevez oraz John Terry. Rychłe podpisanie kontraktów z tymi piłkarzami może wywrzeć dodatkową presję na ‘Czerwonych Diabłach’.

- United wiedzą co możemy zrobić, w związku z tym biorą nas na poważnie – rozpoczął – Paradoksalnie to, że my stajemy się coraz mocniejsi może im pomóc, ponieważ będziemy w stanie zabierać punkty zespołom z czołówki, jednak oczywiście będziemy również walczyć z United.

- To, że sir Alex Ferguson nazywa Liverpool swoimi największymi rywalami, spowodowane jest to tym jak wiele oba kluby osiągnęły w swojej historii – wyjawił w wywiadzie dla teamtalk.com – Z kolei rywalizacja pomiędzy nami związana jest z lokalnymi derbami. Chciałbym a wygrać jakikolwiek puchar, ponieważ było by to oznaką jakiegoś postępu – stwierdził.

- Zwycięstwo w Carling Cup było by czymś wspaniałym dla nas. Pamiętam ile zwycięstwo w tym pucharze znaczyło dla United. Pokonali w finale Wigan Athletic, był to pierwszy puchar jaki wygrali od kilku lat. Chodzi o to aby od czegoś zacząć. Jestem pewny, że nasi kibice będą chcieli abyśmy zwyciężyli. Chciałbym doprowadzić City do finału, to jest mój główny cel - zakończył.


TAGI


« Poprzedni news
Scholes w Evertonie?
Następny news »
Niepewna przyszłość Naniego

Najchętniej komentowane


Możliwość komentowania tego newsa jest już niemożliwa, z powodu upłynięcia 7 dni od czasu jego dodania.

Komentarze (25)


marvel216: Wiecie co zrobie jak Manchester City zagrozi Manchesterowi United??
Wylacze PlayStation i poloze sie spac xD
» 5 lipca 2009, 22:48 #23
Lakers: bleff--> hahah, dobry tekst. Szkoda tylko, że już żelowego ludka u was nie ma, i nie będzie miał kto z Robinho płakać.
» 5 lipca 2009, 20:53 #22
Matikkkkk: hahahahahahahahaha niech on zrozumie, że w Piłce nie liczą się tylko pieniądze
» 5 lipca 2009, 20:07 #21
blef71: Robinho się znowu popłacze bo koledzy do niego nie chcą dołączyć :D
» 5 lipca 2009, 20:05 #20
gruby872: jasne w tym sezonie mieli nam zagrozić bo sprowadzili robinho i co
» 5 lipca 2009, 19:59 #19
Zenek20083: Smieszny jestes Hughes. Pieniadze nie graja. Hehe.
» 5 lipca 2009, 19:00 #18
Krystian1224: Taaa napewno mogą tylko popaczec jak my wygrywamy :D
» 5 lipca 2009, 18:57 #17
Ryan95: Jak on mógł pomyśleć, że my przed Man City nie czujemy respektu?
Drżymy na samą myśl spotkania United z nimi.... Modlimy się o remis na Old Trafford... Bierzemy ich bardzo poważnie... Tak samo poważnie jak Burnley i Wigan xP
» 5 lipca 2009, 18:53 #16
2Fast4You: jak by mieli jakąś historie ciekawszą to można by ich szanowac ale to dopiero kiedy to zrobią :]
» 5 lipca 2009, 17:57 #15
LinkinLPparK: Robinho, Roque Santa Cruz czy Gareth Barry.

No no no!! jak na kasę którą przeznaczyli na transfery Arabowie (ok.200mln euro) to naprawde wielkie hity !! xD
» 5 lipca 2009, 17:51 #14
b90: Robinho, Roque Santa Cruz czy Gareth Barry.

Nono transfery klasa sama w sobie :) Robinho to tam przeszedłem z własnej niewiedzy bo myślał że to Chelsea hehehe :D Jeżeli City chce coś osiągnąć w lidze to musi wykupić nowych piłkarzy z Realu ale tam nikt nie chce iść zacznijmy od tego :) Są pieniądze, piękny stadion, Manchester, ale nie ma historii, trofeów i Champions League. Klub robiony na przykładzie Chelsea tyle że o jedną rangę niżej.
» 5 lipca 2009, 17:28 #13
carramon: Z całym szacunkiem dla Hughes'a, ale z takimi piłkarzami, to on tam nie pasuje, dlatego ManCity ponownie po zapowiedziach wielkiej walki, znów nic nie osiągnie. Aby ta drużyna mogła zacząć się liczyć (bo narazie liczy się tylko nazwiskami, niczym innym) potrzeba gościa który to ogarnie. A Mark takim człowiekiem nie jest. Dlatego mówcie sobie co chcecie, ale ze średniaka nagle potęgi nie zrobicie. Nie ma opcji.
» 5 lipca 2009, 17:16 #12
Piter17: hahahahhaha jak tu szanować takie coś.... jednak to jest super trener dla City. Banda sprzedawczyków !!
» 5 lipca 2009, 17:06 #11
MANmanyUTD: Jeszcze nie w tym sezonie...nie mają tak zgranego zespołu jak Man utd a to że mają Robinho czy Santa Cruz albo i Teveza o niczym nie świadczy , same gwiazdy nie wystarczą trzeba mieć pomysł na gre i taktyke co ma United a nie City co swiadczy o tym kture zajęli miejsce w zeszłym sezonie.
» 5 lipca 2009, 17:01 #10
majk86: punkty trzeba zdobywać z każdym teraz lige wygraliśmy przewagą 4 pkt więc nie można sobie pozwolić na straty z takimi klubami . Ale United przyzwyczailo nas ze gra do końca no może wyjatek finał z Barca
» 5 lipca 2009, 16:52 #9
Diab: Będziemy musieli się liczyć z Citizens...
















... w FMie 2010
» 5 lipca 2009, 16:46 #8
OnlyManUtd: Johnn Terry (Chelsea) na pewno nie przejdzie do MANCHESTERu CITY.On zaczynał w CHELSEA i w CHELSEA będzie chciał skończyć, zresztą sam mówił, że chce tu skończyć karierę i chce zostać Trenerem Chelsea.
» 5 lipca 2009, 16:18 #7
Drulid: [link usunięty]
» 5 lipca 2009, 15:35 #6
curt: Carling Cup jest jak najbardziej w Waszym zasięgu :)

btw. same nazwiska nie grają, moim zdaniem skończą podobnie jak w tamtym sezonie - w granicach środka tabeli, będzie brakowało u nich zgrania, moim zdaniem taki Everton, który ma przeciętnych zawodników osiągnie więcej w przyszłym sezonie od Citizens, bo jest to porozumienie i dobry menadzer (niczego nie ujmując Hughesowi). Tak samo każdy upatruje co sezon niesamowitej postawy Spurs, a jak się kończy każdy wie jak momentami są nawet w strefie spadkowej.
» 5 lipca 2009, 15:30 #5
Elninio: I powiedzial to byly Djabel sam w to nie wierzy co mowi.Nie udalo musie w tamtym sezonie i nie udam mu sie wtym Dobry to on by ale jako napastnik jako szkoleniowiec cieki jest.Glory Glory
» 5 lipca 2009, 15:27 #4
Drulid: Już tak sie wypowiadał Robinho... Teraz Hughes - zwykła gra słowna.!
» 5 lipca 2009, 15:24 #3
WR8: nie wiedzialem ze santa cruz to swiatowej klasy zawodnik ;)
» 5 lipca 2009, 15:17 #2
lordpietro: Jeśli chodziło mu o to, że pokona ManUnited w CarlingCup i zabierze trochę ligowych punktów Liverpoolowi, Chelsea czy Arsenalowi to mam nadzieje, że uda mu się dotrzymać słowa.
» 5 lipca 2009, 15:17 #1