U-18: Wolverhampton - United 0:1

» 12 października 2008, 11:35 - Autor: rogi - źródło: manutd.com
Młode Diabły wygrały wczoraj z Wolverhampton 0:1. Jedyną bramkę spotkania zdobył w 34. minucie pomocnik United - Oliver Norwood. Siedemnastolatek pokonał bramkarza bardzo dobrym strzałem z rzutu wolnego, zapewniając tym samym trzy punkty przyjezdnym.
» Młodziki znowu wygrywają
Młody pomocnik już kilka razy w tym sezonie pokazał, że potrafi bardzo dobrze odnaleźć się pod polem karnym rywala. Wczoraj udokumentował swoje umiejętności zwycięską bramką. Norwood swoją pierwszą okazję miał już w pierwszych chwilach spotkania, jednak jego uderzenie z dystansu nie poleciało w światło bramki.

Młody gracz bardzo lubi strzelać z daleka, co udowadniał wielokrotnie podczas tego meczu. Czas na bramkę przyszedł w 34. minucie. Najpierw lewoskrzydłowy Cameron Steward zszedł do środka, gdzie został sfaulowany przed polem karnym. Wtedy do piłki podszedł właśnie Oliver i znakomitym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

W meczu pełnym twardej, fizycznej walki, mimo iż więcej bramek nie padło, to jednak United okazało się górą i powróciło na ścieżkę zwycięstw, po zeszłotygodniowej wpadce z Crewe.