Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Kto jest największą Legendą w historii Manchester United?

angelRYB
Dodano: 29.08.2019, 23:08
Panie i Panowie,

Ten klub ma tak wspaniałą historię, że trudno będzie wskazać kto jest największą Legendą, więc uznałem, że właściwsze będzie wyznaczenie TOP3 Chętnie poznam Wasze subiektywne zdanie

Moje typy:
1. Sir Alex Ferguson - dla mnie oczywisty wybór, widziałem na żywo ponad połowę jego sukcesów
2. Sir Matt Busby - wraz z jego dziećmi: Best'em, Charlton'em, Law'em zawojował Europę jak Alex
3. Wayne Rooney/Sir Bobby Charlton - Postawiłbym na kolejnego "sera", ale Wayne zdobył najwięcej bramek w historii United więc obaj uzupełniają podium.

Jakie są Wasze typy i dlaczego?
Zapraszam do dyskusji!
Strzelec
Dodano: 30.08.2019, 16:49
Post zedytowany dnia 30.08.2019 16:55 przez Strzelec

Jeśli chodzi o zawodników to:
1. Ryan Giggs - wielki piłkarz. Zawsze dawał z siebie wszystko.
2. Wayne Rooney - Najwięcej goli w barwach United, napastnik jakich mało. Przydałby się teraz taki napastnik.
3. Roy Keane - miał charakter taki jakiego niema chyba żaden piłkarz.
Luke88

Dodano: 31.08.2019, 10:33
1. Woodward
2. Tevez
3. Lingard
4. Carragher
mally
Dodano: 04.09.2019, 18:40
Ale żartowniś.

Może chociaż jesteś w stanie jakoś wybronić ten wybór Lingarda? Nie wiem, jakoś tak, żebym albo chociaż się pośmiał (ale nie z Ciebie), albo żebym przyznał rację?
Mucha1470
Dodano: 05.09.2019, 20:20
Trener: Sir Alex Ferguson
Zawodnik: Duncan Edwards, jak widać dziś już zapomniany
Tomek19950307
Dodano: 08.09.2019, 15:50
Giggs Cantona i jednak George
cymGiggs11

Dodano: 08.09.2019, 18:47
Według mnie z czasów wcale nie tak dawnych to:
Ryan Giggs - wychowanek z rekordową ilością występów - 963
Sir Alex Ferguson - wiele lat prowadzenia klubu 1986 - 2013 i wielka zasługa przy zdobytych trofeach;
a w historii United: wymienieni wyżej + na pewno:
Sir Matt Busby, Duncan Edwards, George Best, Sir Bobby Charlton, Eric Cantona
Pozdrawiam Czerwone Diabły; Glory, glory Man United !
ax1d

Dodano: 17.09.2019, 11:51
Z całym szacunkiem, Duncan Edwards pewnie mógł być największą legendą, ale nie dajmy się zwariować. Chłopak zagrał dla nas 5 sezonów, a zginął w wieku zaledwie 22 lat. Jak to się ma do chociażby Giggsa, Charltona, Scholesa, Rooneya, Besta i wielu innych? Nijak.
manutdfan89
Dodano: 15.11.2019, 08:55
Moim zdaniem:
1. Sir Alex Ferguson - Niesamowity manager, który wzniósł ten klub na szczyt.
2. Sir Matt Busby - Niestety nie miałem okazji oglądać jego poczynań, jednak czytając o jego dokonaniach trzeba oddać mu wielki honor i szacunek.
3. George Best - Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. Szkoda, że jego życie było pełne zawirowań.
4. Paul Scholes - Niesamowity zawodnik ze świetnym przeglądem pola i piekielnym uderzeniem. Brakuje nam kogoś takiego w chwili obecnej.
5. Ryan Giggs - Wraz ze Scholesem stanowili zagrożenie dla każdego zespołu na świecie, świetny zawodnik.

W ogóle to ciężko wymienić tylko 5 legend bo miałem dylemat. van Nistelrooy, Beckham, Cantona, Keane no było ciężko.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Nasza kadra » Kto jest największą Legendą w historii Manchester United?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania