Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Najlepszy bramkarz

hedgehog
Dodano: 02.02.2019, 00:30
Temat zedytowany dnia 02.02.2019 00:30 przez hedgehog

Dorobilismy sie juz kilku bramkarskich legend. Jestem ciekawa jak ustawicie ich w rankingu? Schmeichel, Van Der Sar, De Gea?
ZenuJestSpoko
Dodano: 03.02.2019, 20:09
Moim zdaniem Schmeichel/Van Der Sar ktoś z tej dwójki powinien wygrać.Choć De Gei trochę brakuje to zaraz go osiągnie.
manutdfan89
Dodano: 04.02.2019, 14:59
Post zedytowany dnia 04.02.2019 15:03 przez manutdfan89

Kibicuję United od 98 roku więc doskonale pamiętam Petera Schmeichel'a jak i van der Sar'a. Przewijali się jeszcze tacy jak Bosnich, Raimond van der Gouw, czy Howard jednak od czasów Petera był problem z obsadzeniem tej pozycji i nawet wielka gwiazda Barthez była małym niewypałem do czasów van der Sar'a. Myślę, że Schmeichel, van der Sar byli najlepsi przynajmniej z czasów od kiedy ja kocham ten klub. De Gea ma wielkie umiejętności i jest świetnym bramkarzem i cieszy fakt, że nie mamy problemu z obsadzeniem bramki a na pewno już zapisał się w historii Manchesteru United. Cieszmy się, bo Sergio Romero też jest świetny i niejeden zespół chciał by go zatrudnić.
Mieliśmy nawet Tomka Kuszczaka pamiętacie ?
Ktela10
Dodano: 04.02.2019, 17:52
Schmeichel, do tej pory mam przed oczami jak sciaga piłke jedna reka z rzutow roznych wykonywanych przez przeciwnika ....hmmm a moze Barthezz? w skali od 1 do 7:
Schmeichel - 7
Van der Sar - 6
De Gea - 6
Barthezz - 4
Kuszczak - 2
Romero- 5
DaroMistrz5
Dodano: 06.02.2019, 12:17
Ciężko nie pamiętać Kuszczaka. W koncu to był jedyny Polak w United. Teraz mamy jeszcze ŚO w juniorach A co do bramkarzy to
- Schmeichel 7
- van der Sar 6,5
- De Gea 6
- Romero 5 (może trochę naciągane bo jednak mało gra i ciężko ocenić jak by to wyglądało w dłuższej perspektywie)
- Barthezz 4,5
- Kuszczak 4
- Howard 3
- Lindegard 2
- Carroll 1
Jakoś ciężko mi sobie przypomnieć więcej nazwisk bo jednak nawet 30 wiosen nie mam. Dorzucił bym jeszcze Heatona ale on jednak tylko w juniorach grał
ferdas

Dodano: 09.02.2019, 21:04
Najlepszy Van der Sar, później De Gea. Schmeichel to nie moje czasy ale też był kotem. Pamiętam za to Howarda i Bartheza... Byli spoko....Ale lubili przypartaczyć.
mattCK

Dodano: 20.02.2019, 14:22
W prawdzie ciężko wybrać tego jednego, konkretnego ale ja stawiam na De Geę. Mimo, że sukcesów najmniej z całej trójki (mam tu na myśli Schmeichela, van der Saara i rzecz jasna Hiszpana) to bezsprzecznie ma największy wkład w zdobycze punktowe od pozostałej dwójki.
ax1d

Dodano: 28.02.2019, 14:11
Schmeichel to top 3, maksymalnie top 5 bramkarzy wszech czasów. Więc jasnym jest, że również w United nie ma najmniejszej konkurencji. Kto oglądał Petera w grze, ten pamięta

VdS był bardzo dobrym bramkarzem, ale podejrzewam, że poza top10, bliżej 20. Po prostu stworzył idealną zaporę z Rio i Vidicem, przez co osiągnęliśmy kupę sukcesów. Barthez był na podobnym poziomie, ale trafiały mu się idiotyczne wpadki, których Edwin się ustrzegał i dzięki temu jest wyżej w hierarchii.

De Gea niestety nie jest na poziomie żadnego z nich. Bramkarsko od Schmeichela dzieli go tyle, co Herrerę od Scholesa. Jeden jest dobrym zawodnikiem i trochę go "pompujemy", bo gra obecnie, ale drugi to najwyższa klasa światowa i postać wybitna na tle swojego pokolenia. De Gea ma jedną wielką zaletę i jest nią refleks. Dzięki niemu na linii wyprawia często cuda. Natomiast stare powiedzenie bramkarskie mówi, że bramkarze dzielą się na takich, co zaliczają cudowne interwencje, i na takich, co nie muszą, bo stoją tam gdzie należy. De Gea jest średni w przemieszczaniu się za akcją i przez to musi robić efektowne parady. Nogami gra słabo, na przedpolu nie istnieje, 1-na-1 jest słaby. I co gorsza, wydawało się, że robi powolny progres, a po mistrzostwach świata jakby się przestraszył i znów gra tam, gdzie czuje się najlepiej. Szkoda, bo mógłby być asem, gdyby miał trochę więcej odwagi i podciągnął grę nogami.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Najlepszy bramkarz

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania