Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Wyjazd na OT - nocleg

stasiu669

Dodano: 23.09.2018, 18:14
Cześć. Mam pytanie odnośnie noclegu w Manchesterze. Jakie miejsca polecacie? Nie ma dla mnie znaczenia czy będzie to blisko stadionu lub centrum. Najważniejsze, żeby cena nie była zbyt duża i żeby był dobry dojazd na stadion i do centrum
matheo

Dodano: 24.09.2018, 10:27
Sprawdź sieć Premier Inn, której nie ma w porównywarkach cenowych. Z sieciówek możesz też zerknąć na Ibis Budget lub Travelodge. Jeśli chodzi o hostele, to dobrą opcją jest np. YHA Manchester Hostel. Jak będziesz rozglądał się za noclegami, to nie patrz tylko w Manchesterze, ale też w miejscowościach, do których dojeżdża Metrolink. Np. do Bury tramwaj jedzie 35 minut z centrum, a nocleg może być tańszy.
SimplyJack
Dodano: 28.09.2018, 18:40
Ja polecam Airbnb. Chyba najtaniej a i ofert sporo. Ja mam kilometr od stadionu miejscówkę

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Wyjazd na OT - nocleg

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania