Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Gadżety United na WOŚP

AJ44
Dodano: 03.02.2018, 00:53
Cześć,

z góry chciałem zaznaczyć że jeśli jesteście przeciwni WOŚP/Jurkowi Owsiakowi to proszę, darujcie sobie zbędne komentarze.

Chciałem się spytać czy jako społeczność kibiców Manchesteru United bylibyście zainteresowani w przyszłym roku (chyba, że można jeszcze w tym roku), licytacją programu meczowego podpisanego przez:
- D. Fletchera, Blinda, Davida De Geę i Andera Herrerę
- E. Bailly'ego, Pogby, Herrery i Davida De Gei.

Posiadam dwa programy meczowe podpisane przez wyżej wymienionych piłkarzy. jeden był zebrany podczas meczu z WHU (wygrany 2-1) w pierwszym sezonie LvG a drugi podczas meczu z Tottenhamem (grudzień, 2016) wygrany 1-0 po golu Mikiego.

Nie posiadam certyfikatów ani nic, mam za to zdjęcia piłkarzy "z bliska" lub z piłarzami które mogą być dowodem autentyczności. Bardzo chciałbym wesprzeć jakoś orkiestrę, bo jest to szczytny cel, a to jest wydaje mi się jedyna rzecz, która może być dla kogoś cenna, a którą posiadam!

Dajcie znać!
DailySmoker
Dodano: 04.02.2018, 18:04
Zainteresowany kupnem nie bede ale zycze powodzenia

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » We Are United » Gadżety United na WOŚP

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania