Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Korecki77
Dodano: 24.09.2017, 18:50
Ale fajnie 34 miejsce w lidze, a wam jak idzie chlopaki?
degim

Dodano: 24.09.2017, 20:05
Przed tą kolejką zrobiłem wymianę Morata -> Jesus x.x

Ten sezon jest maratonem nielogicznych wyborów - po jednej dobrej kolejce i następnym "łatwym" spotkaniu zawodnik X (tu można wstawić zdecydowaną większość graczy w PL) gra z 2 punkty. Po zakończeniu GW4 z dorobkiem 30 punktów zdecydowałem się zagrać WC. Gdybym się wstrzymał, miałbym 80 pkt zamiast 41.
Romek1981
Dodano: 09.11.2017, 17:37
I jak wam idzie? Ja gram pierwszy sezon i chyba nie jest najgorzej 622 pkt.
Mogło być lepiej bo na początku podjąłem kilka błędów no ale uczę się na błędach.
gaworek353

Dodano: 30.04.2018, 14:00
Kończę swój 4 sezon, 3 z dwoma kontami.

Salah jedyny pewniak w tym sezonie, reszta zmiennie.
Defoe pierwszy raz nie zagościł w moich drużynach.
Jak zawsze De Gea na bramce gwarantuje dużo pkt.
Horrendalne ceny obrońców jak Valencia.
Kane jak co roku.

Wnioski są, na przyszły sezon stworzę jeden skład wypasiony z najtańszą możliwą ławką, drugi skład bardziej zoptymalizowany, grająca regularnie ławka + solidna obrona kosztem najdroższych atakujących.
Luke88

Dodano: 13.05.2018, 19:14
Mój pierwszy sezon w FPL, już wiadomo że w naszej lidze skończę gdzieś na 600 którymś miejscu. Teraz jestem 707. A byłem pewny, że skończę w pierwszej setce bo już się dobijałem z 160 miejsca. A potem pomyliłem free hit z wildcard i wymieniłem eksperymentalnie cały skład xD Myślałem, że tylko na jedną kolejkę. Jakie było moje zdziwienie gdy po chwili się zorientowałem, że się walnąłem xD

Potem musiałem wymienić większość składu, do poprzedniego i tak nie mogłem wrócić bo podrożali, a ja miałem 7 gości z ogólnego dream teamu.

No ale teraz będę mądrzejszy i wiem, żeby trzymać free hit/wildcard na te podwójne kolejki z powodu pucharów. I kiedy użyć potrójnego kapitana i bench boost, przecież to można gruuuubo ponad 100pkt nabić jak się dobrze wstrzeli w te podwójne kolejki.
degim

Dodano: 14.05.2018, 07:54
Sezon numer 5 zakończony z 2231 punktami. Miejsce w OR nieznacznie poprawione (71 844, w poprzednim sezonie 85 441), co przy coraz większej liczbie graczy (a raczej składów, bo to nie idzie niestety ze sobą w parze) cieszy.

Przez większość sezonu bujałem się w okolicach 300k-400k OR, ale dobrze zagrany free hit w BGW31 (119pkt) oraz bench boost na okrągłą setkę pozwoliły na osiągnięcie satysfakcjonującego wyniku.

Gratuluję wszystkim wytrwałym i zapraszam do dzielenia się wrażeniami/OR/punktami
Scholes100

Dodano: 14.05.2018, 10:36
To był mój 4 i najlepszy sezon FPL. 2082 punkty, 590587 miejsce w overallu. Poprawiłem się o grubo ponad 100 pkt w porównaniu z ostatnim sezonem, więc progres jest, ale nadal nie jest to do końca zadowalający wynik. Nadal podjąłem sporo pochopnych decyzji jeśli chodzi o transfery, źle wykorzystane chipy i wildcard'y, więc jeśli chodzi o mnie to nadal jest spore pole do poprawy w kolejnym sezonie.

Co do drafta: myślę, że gra nie ma startu do FPL. Wszystko tak naprawdę zależy tutaj od szczęścia przy wyborze kluczowych zawodników na początku sezonu. Później tak naprawdę można co najwyżej dobierać wyrobników, piłkarzy sprowadzonych do PL w styczniu lub ewentualnie przygarniać zawodników skreślonych przez innych graczy. Ubogie możliwości rotacji składem czynią tę grę monotonną i po prostu nudną. Za mało zależy od gracza. Ten sezon jak już zacząłem to i skończyłem, ale nowego już raczej nie zacznę. Do starej, dobrej FPL Draft nie ma podjazdu.
Romek1981
Dodano: 14.05.2018, 20:58
1924 pkt. Pierwszy sezon. Masa błędów.
Zrobiłem na początku skład mocny plus mocną ławkę. Byłem bardzo zdziwiony jak nie dostałem pkt za graczy na ławie.
Później użyłem od razu boosta na ławkę żeby nie tracić punktów i dałem zmianę.
Później potrójny kapitan źle użyty bo mogłem czekać na podwójne mecze.
No ale cóż człowiek uczy się na błędach.
Cel na przyszły sezon 2100pkt.
M83M
Dodano: 21.05.2018, 21:17
Przede wszystkim: gratulacje dla każdego kto przebrnął przez cały sezon i grał rzetelnie, ustalając skład co kolejkę. Ta gra naprawdę wymaga bieżącego zainteresowania przez ładnych kilka miesięcy. Zawsze powtarzam, że to swoisty maraton, a nie jakiś sprint. Także jeszcze raz: chwała wszystkim, którzy wytrwali.

Co do wyniku, to osobiście jestem umiarkowanie zadowolony:

Overall Points:
2,191
Overall Rank:
145,205
Total Players:
5,910,135

Przede wszystkim miałem fatalny początek. Przeinwestowałem (zupełnie nie w moim stylu) atak kosztem reszty zespołu. Odrabiałem to później mozolnie właściwie przez cały sezon. Dość powiedzieć, że w jednej z lig h2h miałem na początku ... bodaj 7 porażek z rzędu. Przy takim starcie, to jak się skończyło, uznaje mimo wszystko za niewielki sukces. Ale pozostał olbrzymi niesmak co do siebie samego za ten początkowy pomysł.
gaworek353

Dodano: 06.07.2018, 09:58
Zapraszam już do lig

Classic: 99546-20659
H2H: 99546-20678
Pepeel

Dodano: 08.07.2018, 19:05
Co myślicie o takim składzie? Ułożony na szybko
De Gea
Walker Trippier Bailly Cedric
Sterling De Bruyne Pogba Neves
Firmino Vardy
Ławka: Fabiański Connolly Fonte Jimenez
M83M
Dodano: 11.07.2018, 13:45
Moim zdaniem defensywa i pomoc przeinwestowane kosztem napadu.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Fantasy Premier League » FPL 17/18 - ogólna dyskusja

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania