Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

VelDan
Dodano: 05.04.2017, 11:30
Ty za to jesteś udacznikiem oceniając w ten sposób gościa który zdobył więcej niż pewnie cała Twoja rodzina w następnym stuleciu.
Kibice jednego sezonu w MU to aż boli. Jakoś nikt nie płakał jak przez 10 lat wygrywaliśmy wszystko co się dało.

Jaka jest różnica między Pepem, Conte a Mou?
Jakie kluby wzięli Ci trenerzy. W MU wszyscy kupowali i sprzedawali jak chcieli, sezon w sezon zabawy w głupie transfery.
Chelsea - kilku zawodników sredniej klasy, kilku światowych jak Hazard. Conte może dołożyć kilka cegiełek i wszystko gra.
City - Kevin, Aguero i kilku paru do nich podobnych. To samo, Pep dokłada kilka swoich cegiełek i może grać.
City i Chelsea to składy budowane latami.
MU - Nasz najlepszy strzelec w sezonie przed Mou to... 21 letni Martial który strzelił 16 bramek grając ze skrzydła.
Nie widzisz różnicy czy naprawde jesteś taki ślepy? Tu nie było klasowych zawodników. Kto tu został? Fella? Roo? Który zawodnik tutaj miał formę? Powiedzcie że Rash miał być Naszą mega gwiazdą. Teraz też dostaje szane których z reguły nie wykorzystuje.
Z gówna bicza nie ukręcisz.
Drużyny jak Chelsea, Totki, City, Arsenal - to składy budowane LATAMI. LA TA MI.
To Mou ściągnął tutaj klasowych zawodników jak Ibra, jak Miki, jak Pogba. To że wy oczekujecie cudów to tylko i wyłącznie wasza sprawa.

Druga sprawa oceniać tamten sezon w którym czołowe drużyny były w dołku i ligę wygrało... Leicester... Do tego, w którym drużyny objęli dobrzy trenerzy i podokładali swoje brakujące elementy do układanki to... Spora różnica - co widać chyba po tabeli.

MYŚLCIE, TO NIE BOLI
Hoodys
Dodano: 05.04.2017, 15:35
VelDan - sam sobie przeczysz. Mówisz że u nas wszyscy sprzedawali jak chcieli i były zabawy w głupie transfery. Teraz mamy średnią kadrę z graczami bardzo dobrymi ( niewielu ich ale zawsze ). Chelsea ma kadre kilku średnich piłkarzy, 2-3 piłkarzy klasy światowej którzy byli kiedyś średniakami i co. Nie widzisz analogi?
Czy ktoś zapomniał jak Rashford grał? W tym sezonie nie zagrał ani razu 3-4 meczy pod rząd na napastniku. Facet nie jest skrzydłowym więc gdzie będzie grać? Na skrzydle. Szkoła van Gaala aż po prostu razi w oczy jak nieskuteczność piłkarzy.
Teraz Mourinho wywali 3/4 kadry, wyda 400 mln euro i co. Może zakończymy w top4, ciekawe czy jak Simeone czy inny Wenger odejdą ze swoich zespołów to osoba która przyjdzie na stanowisko też będzie mogła wywalić sobie większość kadry
SkuzikRedDevil1
Dodano: 06.04.2017, 20:00
Ja już patrzeć nie mogę jak niszczony jest nasz klub. Właśnie wielka gwiazda Lingard podpisał nowy kontrakt z United a tymczasem Chelsea pracuje nad transferem Lukaku i Sancheza. To właśnie różni Mou od Conte. Oni już teraz mają dobrą pakę. Róbcie screeny, bo Mou latem sprzeda Shawa i Martiala i Mate. Wspomnicie moje słowa. Chociaż w sumie jak mają się marnować.
Kilerek7

Dodano: 06.04.2017, 20:16
Post zedytowany dnia 06.04.2017 20:17 przez Kilerek7

Ja się zastanawiam kogo kupi Jose skoro tak: Lukaku i Sanchez pewnie w Chelsea, Lewy zostanie w Bayernie, Dybala w Juve. Neymar czy Bale nie do ruszenia. Griezmann pewnie zostanie w Atleti. To kto z najwyższej światowej czołówki nam zostanie? A już wiem: Perisić hah.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2 

Forum » Nasza kadra » Projekt Jose

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania