Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  8  9 

Sideswipe

Dodano: 28.04.2016, 23:57
Możliwe, że masz rację. Właściwie odnoszę podobne wrażenie - piłkarze "duszą się" w tej taktyce i widać tego odzwierciedlenie na boisku.
No ale nigdy się nie dowiemy niestety jak ten sezon by wyglądał gdyby nie szpital.
Możliwe, że w przyszłym sezonie już ktos inny będzie filozofował na ławce, przekonamy się wtedy tak naprawdę jakim LvG był trenerem.
jassaj

Dodano: 29.04.2016, 00:40
Apropo duszenia sie to ja to właściwie widze od początku sezonu. Po prostu mam wrażenie, że piłkarzą nie pasuje styl, formacja i cała ta dyscyplina taktyczna. W wielu meczach widziałem takie momenty, że jeden czy dwóch naszych zapędzało sie bardzo ładnie pod brame rywala po czym stawało jak rażeni piorunem i ani dynamiczne wejście ani szybka klepa czy coś w tym stylu tylko wycofanie do tyłu jakby bali sie brać odpowiedzialność tudzież narazić sie z powodu złamania "reguł" . To klepisko które często stosujemy mogłobybyć fajnie stosowane w meczach z wyraznie lepszymi rywalami tak żeby ograniczać ich szanse a dać nam jakąś stabilnośc ale w meczach "na naszym poziomie" czy ze słabszymi rywalami kończy sie to nudą i jeszcze jakąś kontrą po czym okazuje sie że wygrywają z nami drużyny pokroju Bournemouth. I teraz cięzko oceniać jak wyglądałby ten sezon w innej formacji, bez kontuzji itd bo jak to sie mówi "mądry Polak po szkodzie" ale mam nadzieje na zmiany w przyszłym sezonie bo wyraznie widać że my po prostu nie pasujemy do takiej bajki. My jesteśmy (w sensie klub) Anglikami, wszystkie sukcesy osiągaliśmy na graniu w "angielską" piłke- twardo w obronie, szybkie ataki, sprawne skrzydła a tym czasem teraz to wygląda tak jakby kurze kazać latać- niby skrzydła kura ma, niby troche potrafi sie unieśc nad ziemie ale orłem to ona nigdy nie będzie.
Kilerek7

Dodano: 29.04.2016, 02:24
Nam są potrzebni konkretni gracze na atak Ibrahimović lub Lukaku, ale Szwed jest galaktyczny i byłby liderem bez wątpienia, poprowadziłby młodych jak przywódca na wojnę Renato Sanches do środka super, ale to wciąż młokos jak Rashford i mimo wszystko trzeba kupić jakiegoś kota typu Kroos albo Kante w zależności na co stawiamy, ja bym osobiście wolał nowego Makelele do obrony to ciężki orzech, bo pewnie powalczymy o Stonesa, ale on gra gorzej niż Blindnajbardziej pasowałby Varane albo Marquinhos ale są chyba nie osiągalni, moim zdaniem Mustafi byłby niezłym wyborem albo Godin zastanawiam się czy PO jest nam potrzebny, może tam grać Fosu - Mensah, jest też niezły Valencia. W każdym razie skrzydłowy tutaj zrobiłbym wszystko by sprowadzić Griezmanna, ale on jest takim wolnym elektronem i byłby lepszy na 10 tce, więc na skrzydło ( mam nadzieję, że nie wydamy 190 baniek za Neymara ) powiedziałbym Mahrez, ale mnie on jakoś nie urzeka, widać spuścił z tonu trochę, może ten Bernardeschi ale nie znam gościa tak naprawdę, Felipe Anderson też słabo gra. Chyba najlepszą opcją byłby Lucas albo Robben, fakt Holender jest wiekowy ale z Ibrą mogliby dać czadu, w sumie Ribery pewnie też byłby do wyjęcia, bo w Bayernie teraz rządzi Coman i D.Costa.
gaworek353

Dodano: 03.05.2016, 10:25
Obrońca jest nam potrzebny.Fajnie jakby to był stoper Leicester,ale chyba nieosiągalne.
gaucho2015
Dodano: 03.05.2016, 17:30
Wes Morgan? Przeraża mnie myśl, że jeden z najlepszych i najbogatszych klubów świata może mieć problem nawet z pozyskaniem takiego Morgana (przykladowo). Powinniśmy przyciągać zawodników z samego TOPu. Martwi to jak klub upada. Na dodatek van Gaal ciągnie klub na dno z roku na rok, ale niestety zostanie bo Ed jest facetem bez jaj.
kawa213

Dodano: 03.05.2016, 17:52
Morgan? Ten staruch? Serio? Ja już wolałbym takiego Ruiza z Villarealu

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  8  9 

Forum » Premier League » To koniec United?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania