Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Radja Nainggolan

Masiek00
Dodano: 26.03.2016, 16:15
Dla tych co nie śledzą Serie A powiem, że jest on środkowym pomocnikiem, cechuje go determinacja, siła, technika. Przypomina mi Vidala i dla mnie to jest ta sama półka. Gra obecnie w lepszej drużynie niż United (Roma), mimo to za niewielką jak ta umiejętności tego zawodnika cenę byłby do wyjęcia.
Chcielibyście go w United? Co o nim sądzicie?
DolphZiggler

Dodano: 26.03.2016, 16:29
Świetny zawodnik szybki i potrafi uderzyć przydałby się bardziej drużynie niż taki Schweinsteiger,Carrick o Fellainim nie wspominając.
artix206
Dodano: 26.03.2016, 19:46
Proszę Was, potrzebny nam prawdziwy kreator. Radja to jest walczak, zawodnik siłowy, potrzeba nam kogoś z większą jakością.
kattax1337
Dodano: 26.03.2016, 23:00
Zdecydowanie tak. W sytuacji United każdy bardzo dobry byłby mile widziany, szczególnie, że niektórzy nasi środkowi pomocnicy to częściej odwiedzają szpitale aniżeli Old Trafford.
TheRipper

Dodano: 27.03.2016, 13:16
Czy AS Roma jest lepsza niż United to bym dyskutował i to sporo. Tak czy inaczej co do zawodnika to w sumie jestem na tak za rozsądne pieniądze. Przydałby się nam taki walczak.
kawa213

Dodano: 27.03.2016, 19:50
Szkoda że Guarin odszedł do Chin. Byłby idealnym dla nas ŚP. On świetnie uderza z dystansu
kattax1337
Dodano: 28.03.2016, 12:41
Akurat Guarin jest przeciętniakiem i jest o wiele gorszy od Radji. Oprócz strzału to nie miał nic innego do zaoferowania. Nie dziwie się, że skończył w Chinach.
Masiek00
Dodano: 28.03.2016, 15:10
Lubiłem Guarina jak jeszcze grał w Porto razem z Hulkiem, Falcao, Joao Mourinho czy Jamesem. Uważam, że stać go było na więcej. Zgadzam się z tym, że Guarin poza strzałem jest przeciętnym zawodnikiem.
GGMUU18

Dodano: 28.03.2016, 18:56
[Czy AS Roma jest lepsza niż United to bym dyskutował i to sporo]

Może jeśli chodzi o nazwiska to można dyskutować, jednak jak wiadomo nazwiska nie grają. Obecnie Roma jako drużyna rzeczywiście jest lepsza. Wystarczy przytoczyć fazę grupową lm, gdzie wygrali walkę o 2 miejsce z Leverkusen, które jest lepsze od wszystkich naszych trzech grupowych rywali. To dziwnie brzmi, kiedyś w lm Roma na każdym kroku zbierała baty od United, w dodatku nasz klub ma większą historię, budżet, markę, jednak niestety taka jest smutna prawda My mamy zagubionego pana filozofa, a oni Spalettiego, który świetnie poukładał zespół i Roma ma dobrą passę.

Ja oglądam czasem mecze Romy i gra Naingolana bardzo mi się podoba i chę tnie bym go zobaczył w koszulce United. To walczak, materiał na prawdziwego Diabła, umiejętności mu nie brak. To porównanie do Vidala bardzo trafne Jednak to nie czas, by rozmawiać o jego ewentualnym transferze. Niewiadomo kto będzie trenował United w przyszłym sezonie, czy i na jakich pozycjach zrobi czystkę, cz Naingolan będzie potrzebny, czy będziemy nim zainteresowani, czy będzie chciał zmienić klub i Roma go puści

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Transfery » Radja Nainggolan

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania