Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  21  22 

Nedved12
Dodano: 01.02.2016, 20:32
Post zedytowany dnia 01.02.2016 20:38 przez Nedved12

Wypożyczenie Remy'ego z CFC do Leicester może nie dojśc do skutku przez... pogodę. Helikopter nie może wystartować. -
vanderToki napisał:
Właściwie to okienko jest do północy, nie do 23. ; )

możliwe ja słyszałem 23

Patrick Roberts w Celticu na półtora roku
vanderToki

Dodano: 01.02.2016, 21:25
Post zedytowany dnia 01.02.2016 21:26 przez vanderToki

Do 23, ale czasu Greenwich, czyli w Europie do północy. ; )
Co do Remy'ego, czytałem, że ani on nie chce do Leicester, ani Chelsea niespecjalnie chce go puścić, więc może i tak by nic z tego nie było.
Watford ma Doucoure z Rennes, ale ponoć ma od razu iść na wypożyczenie.
A w United nadal nic.
PS Oczywiście z tą północą to tylko detal, nic to pewnie w praktyce nie zmieni. ; ) Zwłaszcza w przypadku MU.
mik99

Dodano: 03.02.2016, 15:22
Post zedytowany dnia 03.02.2016 15:23 przez mik99

U nas z transferami cisza, więc możliwe są tylko 2 scenariusze a raczej jeden z nich:
1. LVG uznał że ma tak silny skład że nie trzeba go wzmacniać.
2. MU to już przeciętniak do którego nikt nie chce przjść.

Luke możliwe ze wróci do treningów w marcu ale chłopak dopiero wejdzie do gry w następnej kampanii, nie ma u nas skrzydła prawego i przydałby się ktoś na 10 i na litość boską lewy klasowy obrońca oraz ktoś do pary dla Smallinga.

Ktoś zaraz zacznie hejtować.
Uważam że City było nikim a kasa zrobiła z nich dobry zespół a u nas wydają kase na niewiadomo kogo i nic z tego nie ma a to że wygraliśmy 2 ostatnie mecze nie znaczy że raptem wskoczyli na dobre tory zaraz przyjdzie ktoś z czołówki i wrócimy znowu z podkulonym ogonem i będziemy psioczyli na LVG co nie zmienia faktu że jego czas już powinien minąć tak jak i nie wiem co robi ED
Krystiano98
Dodano: 03.02.2016, 20:10
Serdar Tasci, ściągnięty by ratować rozbitą kontuzjami obrone, nie pojawił się na konferencji dotyczącej jego transferu z powodu kontuzji na treningu XD
jassaj

Dodano: 03.02.2016, 21:50
to chłop ma naprawde szczęście XD tak samo jak Rosicky , nie grał długo długo (już nawet nie pamiętam ile) wszedł w meczu FA.Cup , po 3 minutach kontuzja na pare tygodni podobno

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  21  22 

Forum » Nasza kadra » Zimowe okienko transferowe

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania