Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Koniec Van Gaal'a!?

EFFECTowny
Dodano: 06.12.2015, 16:02
Czy nie sądzicie że filozofia to wielki nie wypał i że potrzebujemy innego szkoleniowca?
Myślę że gdybyśmy przegrali z Wolfsburgiem to Bye Bye Luj ponieważ gra nie powala i według mnie do drużyna z Niemiec jest faworytem.Dawniej drużyny które przyjeżdżały na Old Trafford to przyjeżdżały po to by się bronić a nie z myślą o tutaj to minimum jeden punkt mamy.
Kto według was mógłby objąć nasze diabełki? Według mnie najpoważniejszą opcją jest Carlo Ancelotti co o tym sądzicie?
Reusik2
Dodano: 06.12.2015, 16:22
Sądze że zwolnienie w trakcie sezonu nie ma ani podstaw ani sensu?I po zakładacie dwadzieścia takich samych tematów - Filozofia - to nie wypali,Wiadomość dla hejterów LVG skoro każdym jest to samo?
EFFECTowny
Dodano: 06.12.2015, 16:39
Reusik to lepiej żeby nic nie wygrać i grać kupę?
Dubek

Dodano: 06.12.2015, 16:40
Van Gaala nie zwolnią nawet jeśli nie awansujemy w LM, jeśli już to po sezonie jeśli wypadnie poza TOP4.
Sylverstone
Dodano: 06.12.2015, 17:26
Prawda jest taka ze misja vG sie juz skonczyla , pozkladal jako-tako zespol lecz to juz sa granice holendra nic nie wyczaruje ...potrzebny nam AMBITNY i perspektywiczny treneiro mam paru typow na oku : SIMEONE , guardiola lub ancelotti .
Dubek

Dodano: 06.12.2015, 19:32
No ale przyjdą dopiero w 2017 roku jak Van Gaal wypełni kontrakt.
Michal1997
Dodano: 06.12.2015, 20:01
Nie ma to jak tworzyć 3 temat o tym samym
Reusik2
Dodano: 06.12.2015, 21:13
Michal1997 napisał: Nie ma to jak tworzyć 3 temat o tym samym

Nie każdy umie czytać
kckMU

Dodano: 06.12.2015, 21:32
narzekacie na styl gry a zarazem chcecie Simeone?
FergusonGuy

Dodano: 06.12.2015, 21:37
Zobaczymy co będzie w wtorek.Czy nasze oczekiwania zakończą się na Lidze Europy czy jednak wycmokamy jakimś cudem wejście do LM.
Krystiano98
Dodano: 06.12.2015, 21:38
Dla mnie Guardiola/Ancelotti.
Pep mialby podstawy druzyny, jedynie musialby dopracowac atak.
Za Ancelottiego Real gral fajnie, wiec zapewne na nude bysmy nie narzekali.
GMU

Dodano: 06.12.2015, 21:47
Zwalnianie Van Gaal'a w prawie połowie sezonu jest idiotyzmem , nad jego zwolnieniem można się zastanowić na koniec sezonu kiedy np. nie wyjdzie z grupy LM i nie załapie się do TOP3 , wtedy proszę bardzo , jednak teraz jest to pozbawione sensu . A nawet jeżeli Van Gaala zwolnią powiedzmy w lutym , to kto na jego miejsce ? Ancelotti ? Ludzie wg mnie jest to prawie nie realne , tak samo jak Simeone lub Guardiola, po zakończeniu sezonu to może jeszcze, ale nie w środku , poza tym kto wam zagwarantuje że styl się poprawi ?
Podsumowując , koniec Van Gaala nie nadejdzie w środku sezonu ( no chyba że nagle spadniemy na 20 miejsce , ale to jest nie możliwe ) , więc nie nastawiałbym się na zatrudnienie Ancelottiego lub innego trenera , i żadne teksty typu : "Carlo musisz" albo "kogo zatrudnić po zwolnieniu Van Gaala " nie sprawią że nagle wszystko się odmieni.

PS. Nie krytykuje osób które chcą Ancelottiego , jednak uważam że jak mówiłem wcześniej jest to obecnie nie możliwe by go zatrudnić , być może po sezonie .
Stringer
Dodano: 06.12.2015, 22:07
Mimo że nie jesteśmy mocni to jednak mamy to szczęście, że reszta jest na podobnym poziomie co my i utrzymujemy się w czwórce. Na razie nie ma co zwalniać Van Gaala, poczekamy, zobaczymy jak to będzie wyglądać za kilka miesięcy i wtedy będzie można pomyśleć o przyszłości Holendra.
FergusonGuy

Dodano: 06.12.2015, 22:17
Ja chce jedynie tego żeby nasza gra była atrakcyjniejsza i jeśli gramy z przeciwnikiem w którym jesteśmy murowanymi faworytami to żebyśmy wynosili 3 pkt.Widać że za dużo wymagam od piłkarzy i Van Gaala
manick
Dodano: 07.12.2015, 00:25
Jest 4 miejsce, to jest właśnie urok anglieskiej. Nigdy nie ma pewnych 3 pktów, inaczej jaki sens miałoby oglądanie tych meczów?

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Premier League » Koniec Van Gaal'a!?

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania