Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  7  8 

B3recik

Dodano: 13.12.2015, 08:17
Tak patrzę na to wszystko i sie zastanawiam czy oglądaliście mecz Nie wiem jaka była taktyka, ale wątpię ze w założeniach trenera bylo:
-beznadziejne krycie
-brak komunikacji
-mnóstwo niedokładnych podań
-dziesiątki indywidualnych, nie wymuszonych błędów

Nie chce mi się bronić Luisa nie mniej jednak czy nikt nie widzi
jak wyśmienicie grają nasi piłkarze nie mowie tylko o naszych mlodzikach.

Niestety, ale piłkarsko nasz sklad jest mało wart.
Póki co żaden z naszych piłkarzy nie ma błysku geniuszu, który by zmienił
losy spotkania. W porównaniu do każdego zespołu z czołówki BPL
jestesmy sredniakami.

Aktualnie Manchester United to wielki klub, bogata firma i średnia drużyna,
ktora musi dużo pracować żeby odbudować swoja ppzycje.
jednak minie kilka sezonów i pewnie jeszcze nie jeden menager poleci za nim znajdziemy stabilizacje.
przemcio94

Dodano: 13.12.2015, 10:33
Post zedytowany dnia 13.12.2015 10:34 przez przemcio94

Ale to że mamy taka kiepską kadrę jest tylko i wyłącznie zasługą Gaal'a. Po co przekombinowalismy z Darmianem skoro Clyne/Coleman był do wzięcia, na cholerę nam Rojo, ktory czesciej nie gra niz gra, a swoje kosztowal? Co z Herrera, dlaczego van cep w niego nie wierzy i ten ciagle grzeje lawe? Dlaczego do jasnej cholery musimy opierać swoją siłę z przodu na 20 letnim chłopaku, który gra w każdym meczu i wyraźnie przygasl, a u normalnego trenera piłki nożnej bylby wprowadzany stopniowo? Dlaczego oddalismy za bezcen Chicharito, Naniego oraz Van Persiego? Dlaczego kupilismy Di Marię za 70mln funtów, skoro nie pasowal on do koncepcji van gaalowi i sezon później puscilismy go za 20 baniek mniej? Kto odpowiedział za te pieniądze, czy Glazerowie nic nie widza? Dla mnie out już od meczu że Swansea, tak MU nie może grać. OUT OUT OUT
B3recik

Dodano: 13.12.2015, 10:44
Jeszcze początkiem sezonu na forum pisaliscie/my ze. Dsemian>Clyne.
Czyli choroby piłkarzy, kontuzje na boisku to też wina LVG? Noga Luka to trz jego wina?
OvJerere tez jestem wściekły.
Przypomnieć Ci okrescprzygotowawczy i i początek sezonu kiedy Groszek którego szczerze uwielbiam marnowal notorycznie szanse, nie strzeli karnego jakże ważnego. Dziwisz sie ze go sprzedal? Bo ja nie. Di Marija błagam naprawde? To ten Szczur nas wykorzystal a my naiwnie liczyliśmy ze chce dla nas grać.
przemcio94

Dodano: 13.12.2015, 10:45
Post zedytowany dnia 13.12.2015 10:51 przez przemcio94

Ważnego karnego? Wygrywalismy 3:0. Ja Darmiana jakoś bardzo nie wychwalalem, więc wiesz. No ok z tym szczurem, ale czy nie uwazasz, że sam fakt, że stracilismy na tym człowieku ponad 20mln funtów nie jest lekką przesadą? Do koncepcji mu nie pasowal od początku, szczur słynie z gry kontry, a nie mozolnego klepnis wzdłuż i wszerz boiska, co nasz trener nazywa tiki-taka i dominacja. Tak - wąska kadrą, czy to ci sie podoba, czy nie to tylko i wyłącznie zasługa VG. Miał w lecie czas i pieniądze, więc mógł sobie sprowadzić, kogo tam chciał, a nie że skrzydłowy Young musi grać na prawej obronie, pomocnik defensywny Blind na obronie. Proszę Ciebie, przecież to jest jakaś paranoja. OUT
dockej

Dodano: 13.12.2015, 11:47
No cóż powiedzieć, nie jestem zaskoczony takim wynikiem. Dalej ktoś tu wierzy, że mamy realne szanse na majstra ? Z siedzącym holendrem nie wygramy niczego i zarząd powinien w końcu przejrzeć na oczy. Nie chce mi się już nawet komentować naszej gry, bo nie ma czego nawet komentować. Obyśmy tylko mieli zaklepanego Carla lub łysola, bo nie wyobrażam sobie kolejnego sezonu z tym zapatrzonym w siebie bucem.
FergusonGuy

Dodano: 13.12.2015, 12:23
Post zedytowany dnia 13.12.2015 12:24 przez FergusonGuy

Guardiola!Przybądź do nas nasz zbawco!I pozwolicie że na otarcie łez dam wam linki do skrótów meczów które powinien przeanalizować sobie nasz Lujek.Prosze:

http://www.youtube.com/watch?v=tjNxN8nk2sc&list=LLFSyLDxq8hOKuuxD4NKpNoQ&index=1

http://www.youtube.com/watch?v=LuUccSeABLs

http://www.youtube.com/watch?v=a7ZOMiewqdg

Proszę się delektować tym jak kiedyś nasze diabełki grały!
kattax1337
Dodano: 13.12.2015, 12:33
Wiecie co mnie boli? Że wszyscy hejtowali Chicharito (ja też) za jego gre, że jest słaby, a wydaje mi się, że on po prostu nie miał wsparcia od Van Gaala tak samo jak żaden zawodnik w naszej drużynie. Chicharito strzela 3 bramki i to jest chyba 11 bramek w ostatnich 8 meczach jeżeli dobrze kojarze. Koleś dostał mega wsparcie od trenera i strzela teraz jak na zawołanie i co najlepsze, to są ładne bramki, a nie jakieś dobitki czy inne.
B3recik

Dodano: 13.12.2015, 13:05
Post zedytowany dnia 13.12.2015 13:14 przez B3recik

Ważnego karnego? Wygrywalismy 3:0.
Tak dla niego to był ważnt karny - gwóźdź do trumny...
Tak - wąska kadrą, czy to ci sie podoba, czy nie to tylko i wyłącznie zasługa VG
masz raje jest wąska, ale dzieki temu w niej znalazło się miejsce dla młodzieży.
Myślisz, że jak w składzie dalej byłby Nani to Lingard znalazłby się w pierwszym składzie ?
Sałbo to wygląda ze względu na 12 kontuzji, wydaje mi się, że żaden klub z BPL tracąc 12 graczy pierwszego składu nie poradziłby sobie wybitnie.
Miał w lecie czas i pieniądze, więc mógł sobie sprowadzić, kogo tam chciał

Przemek, naprawdę w to wierzysz ? Kogo chciał ? Nie wydaje Ci się, że jak ktoś idzie do Anglii to rozważa w pierwszej kolejności City, Chelsea, a potem dopiero United ?
Tak jak w Hiszpanii Barcelona, Real i dopiero reszta, więc to co chcą managerowie tych ma średnie znaczenie
iecie co mnie boli? Że wszyscy hejtowali Chicharito (ja też) za jego gre, że jest słaby, a wydaje mi się, że on po prostu nie miał wsparcia od Van Gaala tak samo jak żaden zawodnik w naszej drużynie. Chicharito strzela 3 bramki i to jest chyba 11 bramek w ostatnich 8 meczach jeżeli dobrze kojarze. Koleś dostał mega wsparcie od trenera i strzela teraz jak na zawołanie i co najlepsze, to są ładne bramki, a nie jakieś dobitki czy inne.
.

Groszek udowodnił, że niestety, ale nie nadaje się do takiej fizycznej ligi na BPL.
Po za tym rozliczacie LVG z każdego funta transferów a beznadziejną postawę zawodników brakiem wsparcia? Ej jakbym zarabiał 90tys tygodniowo to jakby mi brakowała wsparcia "kupiłbym" sobie psychologa... To są profesjonaliści i jak mówimy ze LVG stracił kasę na transfery to mówmy też, że gracze nie zarobili na swoją pensje i w przypadku Groszka tak było, nie umiał na siebie zapracować, podobnie Robin, czy Nani.

Edit...

Jeszcze jedno.
Tez jestem wściekły, załamany i zrozpaczony wynikami i postawą jednak wina nigdy nie leży tylko po jednej stronie. Pewnie w części źle to wygląda ze względu na taktykę, ale czy przy 20 strzałach na bramkę 2 celne to wina trenera czy piłkarzy ?
Druga sprawa jest taka, że ewidentnie widać, że taka sytuacja w jakiej znalazł się nasz klub po odejściu SAFa wymaga głębokiej przemiany, od podstaw co nie jest łatwe i raczej nie da efektów w cięgu nawet 3 sezonów i dlatego pisałem, że kolejny menago też zostanie zhejtowany przez fanów.
Ktoś wspomniał o tym, że Real i Barca zmieniały trenerów i nie stracili pozycji.
Owszem, bo liderami, przywódcami byli zawodnicy, gwiazdy, które robiły różnicę na boisku my nie mamy takich gwiazd. U nas tym lider był sir Alex. Tak jak od każdego gracza nie można oczekiwać bycia Messim tak od trenera bycia Geniuszem jak Ferguson - przykro mi bo chciałbym znów kogoś takiego u nas.
kattax1337
Dodano: 13.12.2015, 14:47
Jak Van Gaal zapisuje najmniejszy błąd to co się dziwisz, że piłkarze potem nie chcą dla niego grać. Tobie jak szef w pracy wypomina głupoty i na ciebie wjeżdża to co lubisz go? Robisz, żeby było dobrze, czy żeby szef był zadowolony? Zastanów się.
FergusonGuy

Dodano: 13.12.2015, 15:09
Szkoda że wogóle nie naprawia tych błędów Van Gaal
RonaldoNaniBack

Dodano: 13.12.2015, 15:09
Nie sądziłem że pojawi się ktoś gorszy od Moyesa... a jednak się myliłem... nie dość że wydał tyle hajsu na transfery to jeszcze zniszczył nam styl, już go nie mamy nawet nie wiem jak można określić ten którym teraz gramy Może gra na czas xD
B3recik

Dodano: 13.12.2015, 17:56
Post zedytowany dnia 13.12.2015 18:01 przez B3recik

Tobie jak szef w pracy wypomina głupoty i na ciebie wjeżdża to co lubisz go? Robisz, żeby było dobrze, czy żeby szef był zadowolony?
Pytanie co uważasz za małą głupote na boisku?Bład w kryciu przy rzucie rożnym? Czy brak krycia na obrońcy druzyny przeciwnej przebiegającego 40m na naszej połowie, a może bezsensowne i niedokładne podanie do nikogo? nie wiem co on notuje i w jakiej formie to wykorzystuje. Wiemy za to, że na boisku bardzo często właśnie takie drobne głupoty decydują.
Takie pytanie życiowe, czy uważasz, ze dobry szef to taki, który ma gdzieś Twoją prace i nie ważne jak wykonujesz swoje obowiązki olewa to ?
Według mnie dobry szef widzi co robie źle i potrafi mi pomóc byc lepszym jednocześnie potrafi docenić kiedy coś mi wychodzi. Nie sadzisz, że bycie dobrym trenerem wymaga umiejętności oceny jak ktoś sobie radzi wskazanie mu elementów do poprawy i jak ten efekt osiągnąc?
Postawa na zasadzie robisz to źle - to rób sobie dalej, raczej nikomu sukcesów nie przynosi. Fakt, że ktoś robi notatki swiadczy o tym, iż dba o to aby nic co w danej chwili uznał za istotne później mu nie umkneło. Nie możesz ocenić pracy LVG na treningach i tego w jaki sposób wykorzystuje notatki.
jeszcze zniszczył nam styl, już go nie mamy

Styl Nie wiem jak Ty, ale ja od kilku lat widzę, że akurat styl to coś czego mocno brakowało naszej drużynie. w ostatnich sezonów pracy SAFa nie brakowała charakteru, chęci walki, ale styl to chyba dużo powiedziane. Problem jest taki, że teraz nie ma takiej zaciętości wśród piłkarzy, tego głodu zwycięstwa.
Można mówić wiele rzeczy, jednak jesli ktoś jest urodzonym fighterem to żaden stary pryk na ławce nie jest w stanie mu tego odebrać.

Podkreślam jeszcze raz nie uważam, że Luis Van Gaal jest bez winy, nie mniej jednak popatrzcie na wszystkie czynniki. Postawa piłkarzy, kontuzje, taktyka, brak doświadczenie zawodników oraz niedobór zawodników klasy światowej to wszystko sprawiło, że odpadlismy z Ligi Mistrzów oraz że nasza gra słabo się prezentuje.

nie dość że wydał tyle hajsu na transfery

A robiłeś ostatnio zestawienie budżetu United
Tak z ciekawości zapytam, może ktoś z Was już to sprawdził, ile United zaoszczędziło na sprzedaży Van Persiego, Naniego, Groszka Di Marii licząc ich kosmiczne tygodniówki ? No i z tego co wiem to koszulki z nr 7 świetnie się sprzedają więc chyba, przez te kilkanascie milionów róznicy między pieniędzmi wydanymi a "odzyskanymi" nie doprowadzi do bankructwa klubu z Old Trafford
Kaczor5454
Dodano: 13.12.2015, 19:11
Po ostatnich meczach w BPL dochodzę do wniosku, że Luis zachowa posadę na przekór wszystkim. Ale raczej pomimo swoich umiejętności i dzięki grze innych klubów, niż dzięki temu co sam wywalczy z United.
Kluby BPL po prostu po całości dają ciała. Liga się wyrównała, ale niestety w dół.
BBVA odskoczyła poziomem. Gdyby nie kiepska postawa innych zespołów MU już wypadłoby poza Top4. Pytanie pozostaje jedno. Czy dadzą szansę Luisowi, by sam wciągnął United do Top4, czy po prostu nie będą chcieli ryzykować.
Właściwie mogliby go zostawić. Może być śmiesznie, gdy w przeciętnym czubie tabeli United wypadliby poza Top4 na koniec sezonu
B3recik

Dodano: 13.12.2015, 21:10
Kluby BPL po prostu po całości dają ciała. Liga się wyrównała, ale niestety w dół.

Niestety trzeba się z Tobą zgodzić. Ostatnio BPL jest średnia. Co z tego, że nasze najsłabsze drużyny rozjadą średniaków z Hiszpanii skoro najlepsza trójka nie nadąża na
BBVA,Bundesligą, Serie A.
TheOne

Dodano: 14.12.2015, 12:46
Wygląda na to, że poziom w BPL się zrównał ale na "średnio-wysokim" poziomie, jeśli tak to można nazwać. Mamy dobre drużyny ale nie ma rywalizacji jak przed laty, czyli: Liverpool+Arsenal+Chelsea+ManUtd vs reszta ligi. Nie wynika to imo z tego, że reszta zespołów dogoniła ww. czwórkę a raczej z tego, że ta czwórka obniżyła poziom.
kattax1337
Dodano: 14.12.2015, 21:46
Podobno u buka nie przyjmują już zakładów na zwolnienie Van Gaala. OBY
FergusonGuy

Dodano: 19.12.2015, 18:48
Czytam sobie teraz komentarze pod starymi newsami typu jak MU pod wodzą LvG wygrywali pierwsze mecze i komentarze typu ,,odrazu widać progres" czy ,,gra cieszy nie to co za Moyesa,, , czy przeczytalem jeden komentarz o tresci ,,LvG zbawcą naszym,, itd itd itd XDXD.Prawda.Może po pierwszych meczach było widać progres ale tylko w wynikach.Teraz gdy juz LvG jest ten progres się zatrzymał i nie dość że futbol nasz jest nudny jak i progres się zatrzymał rok temu i troche więcej to nawet już wyniki nie bronią Luja.6 meczy bez zwycięstwa.No ja bardzo przepraszam ale ja w takim razie opuszczam lokal i dziękuje za taką muzykę i zabawę.Jak najszybciej LvG out i rozwaliło mnie dzisiejsze takie odejście Roya Keane'a z stadionu i pójście Giggsa pod linię.Według mnie to już jest przedsmakiem wykopana LvG'a.
kattax1337
Dodano: 19.12.2015, 22:14
United oddało w ciągu ostatnich 4 meczów na Old Trafford aż 7 celnych strzałów, co daję niewiarygodną średnią 52minuty na 1 strzał celny! Brawo. Czekam, aż to powie Van Gaal na konferencji, że jesteśmy zabójczo skuteczni.

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz
  << < 1  2  ...  7  8 

Forum » Nasza kadra » Wiadomość dla hejterów Van Gaala

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania