Prywatność na
DevilPage.pl

W serwisach DevilPage.pl korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Wam wygodę i komfort użytkowania stron. Cookies wykorzystywane są m.in. do personalizacji reklam. Szczegółowe informacje na temat plików cookies znajdziesz w dziale Polityka Cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz także postanowienia naszego Regulaminu.

Akceptuję pliki Cookies i Regulamin

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

FUT(FIFA) TOTY

tatarek

Dodano: 12.01.2015, 22:30
Witam, zapraszam do dyskusji apropo jedenastki roku wg. FIFA, oraz do pochwalenia się, co udało się złapać w paczce w fucie.

Jeśli o mnie chodzi to:
Iniesta-> Modrić
Silva-> Godin
Luiz-> Alaba

Co do reszty nie mam zastrzeżeń.

A i mam pytanie co do fify- jak wygląda to otwieranie paczek, czy najpierw są do trafienia obrońcy, potem pomocnicy i napastnicy? Będzie raz tak, że wszyscy będą do trafienia? I kiedy najlepiej zrobić pack opening? Mam 1kk na zbyciu.

Zapraszam do dyskusji.
champione2013
Dodano: 12.01.2015, 23:14
Bramkarze + obroncy a dopiero po jakims czacie pomocnicy i napad .
Nie ma czasu kiedy najlepiej trzeba czekać na paczki po 100k o ile takowe będą traf takiego CR7 i gra ci sie zwraca kilkadziesiąt razy .
Cebulak

Dodano: 13.01.2015, 01:40
Skąd masz tyle kasy?
Ja ciągle bieduje i ledwo co uciułam 7,5k to wydaje na paczkę. Już pełno kupiłem i najlepsze co trafiłem to Silva, Tevez i potem długo, długo nic ciekawego. Trzeci najlepszy z paczki to chyba Blind
tatarek

Dodano: 13.01.2015, 07:29
Z handlu
Arvanis

Dodano: 13.01.2015, 09:09
To ten, no, w Fifę nie gram, a co do 11:

Neuer - no spoko, najlepszy bramkarz świata, potem De Gea, Curtouis i długo nikt.

Lahm - Raczej nie ma zbyt wyraźnej konkurencji na swojej pozycji. W większości drużyn szwankuje boczna obrona albo po prostu jest "bez szału".
Ramos - Jak wyżej. Mam w ogóle wrażenie, że Fifa wskazała dwóch prawych obrońców, którzy na lewej stronie grają z konieczności.
Silva - Chyba znalazłby się lepszy obrońca... Lista niżej.
Luiz - Jakiś żart. O ile Silvę można jeszcze jakoś tam zrozumieć (bo marketing) to Silva, oprócz niezłej bramki na mundialu, nie pokazał w zeszłym roku niczego spektakularnego. Wlepiłbym za niego Hummelsa, albo Pepe, albo Godina... Albo LOVRENA! Hehehehe. Może wystawili tu dwóch zawodników PSG, bo to jakieś lobby parysko-arabskie?

Iniesta - Kolejny dowcip. Zawodnik, który razem z Xavim powinni szukać nowego klubu i dać Barcy szansę na zbudowanie czegoś nowego, żeby znowu była lubiana, jak za czasów Rijkaarda. Na jego pozycje jest masa młodych i przebojowych Hiszpanów, którym tylko trzeba dać szansę. Wywalić dziada, niech idzie kopać z Gerrardem w USA. W tym roku ani w Barcy, ani w reprze nie pokazał niczego.
Kroos - ok
Di Maria - ok, miał ogromny wkład w LM.

Messi - statystyki w lidze hiszpańskiej robią wrażenie, ale czytałem fajny komentarz odnośnie przyznania złotej piłki w tym roku: "Ciężka praca zawsze pokona talent, jeśli talent nie pracuje wystarczająco ciężko". Nie pokazał za wiele na mundialu (megaważną bramkę zdobywało tam kilku różnych zawodników, równie dobrze mogli wybrać Goetzego), a Barcy mimo statystyk, też niezbyt wiele dał: LM przegrali, ligę przegrali, puchar też przegrali.
Ronaldo - jak dla mnie to aktualnie faktycznie najlepszy zawodnik świata (poza Ibrahimovicem, ale on nie miał szczęścia do klubów i się chyba w poważnych konkursach Fify nigdy nie liczy). Ciężko pracuje, dojrzał, jest profesjonalistą pełną gębą. Czasem zanurkuje? A kto, k***a, nie nurkuje od czasu do czasu? Opiewany niedawno na forum Gerrard mógłby z powodzeniem zostać poławiaczem pereł, Messi nurkuje, Neymar nurkuje, Lewandowski nurkuje, Robben nurkuje, Young nurkuje, każdy je*any napastnik nurkuje. Oprócz Zlatana. Zlatan nie nurkuje, bo jest ponad to, ale to ostatni piłkarz generacji "naprawdę wielkich i legendarnych zawodników", którzy też nie pozwalali sobie na nurkowanie. Takich już poza nim nie ma na boiskach i nic nie wskazuje na to, by mieli się pojawić w najbliższych latach.
Robben - Kolejny dowcipas. Rajd prawym skrzydłem, zejście do środka z przełożeniem piłki na lewą nogę i strzał. Żal patrzeć, że wciąż są bramkarze i obrońcy, którzy się na to nabierają. Ale są. Mnóstwo ich jest. Nieporozumienie według mnie. Było tylu zawodników, którzy w tym sezonie błysnęli i zamiast na zachętę wyróżnić jednego z nich, bo a nuż ich gwiazda zaświeci na dłużej, promuje się kolejnego w tym zestawieniu dziada, który w najlepszej "11" świata nie powinien nawet na ławce siedzieć. Skoro nie promujemy młodzieży, to czemu nie Zlatan? Gdyby nie humory Messiego w Barcy, mógłby wciągnąć cały ich skład nosem i gwarantować Katalończykom przynajmniej 2 trofea na sezon... Ale Sterydowy Karzeł poczuł się zagrożony, wystraszył się, że drużyna przestanie się kręcić dookoła niego i Zlatan poleciał... Albo poleciał bo Guardiola jest kiepskim menadżerem i Ibrze nie podobał się pomysł na bezmyślne i nudne klepanie piłki?
champione2013
Dodano: 13.01.2015, 11:03
Wydałem 200k oczywiscie nic sensownego sie nie trafiło ceny poszły tak w dół ze albo rybki albo akwarium .
leyton
Dodano: 13.01.2015, 12:18
PILKARSKI SWIAT... ? SERIO ?!
tatarek

Dodano: 13.01.2015, 15:32
No bo DRUŻYNA ROKU FIFA faktycznie ma tak mało wspólnego z piłkarskim światem, no popatrz...
degim

Dodano: 13.01.2015, 15:33
Mam pytanie którego dokładnie dnia będzie można wylosować pomocników? Będę polował na dzika ADM
tatarek

Dodano: 13.01.2015, 15:38
Post zedytowany dnia 13.01.2015 15:46 przez tatarek

Na futhead jest "a few days later", więc nie wiem. Mam nadzieję, że będą fajne paczki (te za 100 lub 50k) wtedy.

Mnie martwi cena Benatii IF, którego kupiłem za 350k co było okazją teraz i chciałbym go niedługo sprzedać, a widzę, że dochodzi już nawet do 250k, wie ktoś czy to tylko chwilowe i potem karta powróci do swojej ceny?

@Arvanis, a za Robbena kogo byś dał? Bale'a, którego gra jest jeszcze prostsza? Ibre, którego doceniam, ale miał pół roku kontuzję? Costa jeszcze by mógł być, ale on z kolei w LM nic konkretnego nie pokazał, a o mundialu szkoda gadać IMO. A Holender ciągnął kadrę podczas mistrzostw a w lidze i LM też się bardzo ładnie spisywał.
leyton
Dodano: 13.01.2015, 16:00
To jest temat o grze FIFA a nie wyborze TOTY, więc nie odwracaj kota ogonem. Fifa to nie jest piłkarski świat a wirtualny, do Hide Park z tym.
tatarek

Dodano: 13.01.2015, 16:06
temat jest O DWÓCH RZECZACH

jest i o fifie i o drużynie roku po prostu, więc następnym razem zanim się będziesz wymądrzać to go przeczytaj dokładnie. No chyba, że wiesz lepiej ode mnie o czym jest temat, nie czytając nawet pierwszego postu, to dla ciebie.
leyton
Dodano: 13.01.2015, 16:18
Nie zamydlaj mi oczów , wiemy o co ci chodzi, spamerze.
januzaj7

Dodano: 13.01.2015, 18:00
Post zedytowany dnia 13.01.2015 18:00 przez januzaj7

gra ktos w ultimate na xbox one?
tatarek

Dodano: 13.01.2015, 18:43
Ło, rozgryzłeś mnie, już się boję

No sekret jest taki, żeby nabić sobie już i tak moją okazałą ilosć 17 postów,to najbardziej prawdopodobna wersja. Temat wcale nie powstał po to, żeby podyskutować i powymieniać się opiniami z innymi użytkownikami. Jak się ci to nie podoba to zgłoś modowi i wypad stąd.
chowder
Dodano: 14.01.2015, 20:51
Po 19 trafiłem Davida Luiza, Lahma i Thiago Silvę... -.-
tatarek

Dodano: 14.01.2015, 23:08
Gratulację, ja otworzyłem jakieś 7 paczek i nic specjalnego...

A ile paczek otworzyłeś i za ile? Z tym, że wypadają po terminie to się przyzwyczaiłem, raz informa z poprzedniego TOTW dostałem
Sheep
Dodano: 16.01.2015, 13:43
Gra ktoś meczyk w Fife 15 Pc o 5k points? Jak cos nick:Vixos7
tatarek

Dodano: 16.01.2015, 16:52
5k points to sporo Bym zagrał, ale mam 0 fifa points i niezbyt lubię takie wagery bo to w dużej mierze szczęście decyduje
Sheep
Dodano: 16.01.2015, 17:03
sorry miałem na myśli coins nie points
tatarek

Dodano: 16.01.2015, 19:14
Post zedytowany dnia 16.01.2015 19:14 przez tatarek

A na jakiej platformie grasz?

// sorry, nie zauważyłem, że PC, ja na PS gram

Nowy temat Nowy temat Odpowiedz Odpowiedz

Forum » Piłkarski świat » FUT(FIFA) TOTY

Zaloguj się, aby móc dodawać posty!
» Przejdź do logowania