Jewell chwali Ronaldo i Rooneya

» 27 grudnia 2006, 12:56 - Autor: misza - źródło: wlasne
Paul Jewell pochwalił dwóch młodych zawodników Manchesteru United - Cristiano Ronaldo i Wayne Rooneya za występ przeciwko prowadzonej przez niego drużynie - Wigan Athletic, który Manchester United wygrał 3-1. Cris, który wszedł w drugiej połowie strzelił dwie bramki, natomiast Roo swoją postawą przyczynił się do zwycięstwa "Czerwonych Diabłów". Co prawda Anglik gola nie zdobył, ale w oczach Jawella także zasłużył na słowa pochwały:
» Manchester United
"Cristiano do prawdziwy brylant. On ma bajeczną technikę, świetnie gra w powietrzu. Kibice go kochają za tą grę. Rooney także zagrał dobry mecz, miał trzy sytuacje. Moi zawodnicy nie byli w stanie nic zrobić jak on zaczął dryblować.".

Jawell postanowił wypowiedzieć się także na temat szans Manchesteru United i Chelsea Londyn na mistrzostwo Anglii:

"To jest naprawdę trudne zadanie. Jednak w chwili obecnej minimalnie lepsze jest United. Oni mają naprawdę świetną ekipę. Wczoraj odpuściliśmy im na 20 minut to nas pokarali trzema bramkami" - zakończył Jawell.